А къде ще сте по празниците ?

  • 1 107
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
в събота с свеки, иначе останалите дни сме вкъщи  Wink

# 16
  • Мнения: 847
За Коледа у свеки Close
За НОва Година у нас с приатели! Sunglasses

# 17
  • Мнения: 4 629
За Коледа ще сме с малката сестра на мъжа ми. А за Нова Година сме на вила - тримката ( с мъжа ми и беби)   Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 194
У дома и двата пъти. Не се зна е все още далишще имаме гости, но най-вероятно не...

# 19
  • Мнения: 3 880
Трите дни по Коледа Ще сме на гости на свеки и на раzни други мъжови роднини (малко са ни далеЧко и не си струва да се бие път zа една вечер само, zатова Ще останем повечко), аz даже се радвам zаЩото хем Ще си спестя голямото готвене Twisted Evil хем и Ще има кой да zанимава Леа, а и zа нея е добре раzнообраzиието.
На нова година сме си в къЩи и най_вероятно Ще имаме гости...

# 20
  • Мнения: 3 880
Твърдо вкъщи. Peace Такива високогабаритни като мен никъде не ги пускат. Mr. Green

Пускат ги, doritt, пускат ги Wink, отивай да живеЙШ докато има въzможност оЩе Laughing
Аz преди 2 години така се бях нагласила да раждам по праzниците и не мръднах от вкъЩи, накрая вzех че родих една седмица след нова година и сега ме е яд, че не съм иzполzвала последното намаление  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 110
И ние сме на 25ти при свеки заедно със сестрата на мъжа ми,
а на нова година у нас си. Наи-вероятно да нямаме гости,
защото вси4ки приятели знаят 4е аз не готвя   Praynig
т.е много рискуват здравето си.... Mr. Green

# 22
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Вече сме в София, така че плановете ни са: Бъдни вечер в къщи с наще, сестра ми с мъжа си и двете и хлапета. Коледа на обяд пак с още роднини Wink, вечерта с приятели. На Нова година на ресторант със сестра ми и приятели Laughing. Абе, фул програма, а на 2.01 си заминаваме.

# 23
  • Мнения: 2 825
На бъдни вечер в кумовете ни, на Коледа в нас май само с наще (това още не сме го измислили), а на нова година пак в нас, ще има купонче  Wink

# 24
  • Мнения: 2 567
Ние вече сме в БГ Simple Smile
Днес заминаваме за вилата  да се насладим с пълна сила на снега и камината там. а за Нова Година както винаги нищо не е ясно.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 215
а за Нова Година както винаги нищо не е ясно.  Rolling Eyes
Все едно аз съм го казала Laughing

# 26
  • Мнения: 2 195
Тук,най-вероятно сами(със съквартирантите де)  ooooh! Миналата година бяхме в България и се заформо купон,ама сега нямаааааааааааа  Cry

# 27
  • Мнения: 1 909
Довечера ще сме си у дома, нали Бъдни Вечер се празнува вкъщи, само семейство, а и на Сара ще й е първа Коледа с нас  Simple Smile
Утре сме на гости на една много добра моя приятелка, сестра й и гаджето на сестра й
На 26-ти и 27-ми съм на работа, на 28-ми летим за София  newsm44 и на 4-ти се връщаме.

П.П. Благодаря на всички, които стискаха палци на мъжа ми - взел е ДИПЛОМАТА за първия модул!  bowuu smile3529
Той беше доста отчаян, защото на изпита е имало материали, които никога не са били преподавани  #Crazy, ама нали си ми е умничък и се е справил   love001 newsm10 lovekiss
Днес получи писмото по пощата и още не е на себе си, та се наложи да му дам един от подаръците, да успокои адреналина  Joy

Където и да сте, пожелавам ви Весела Коледа и щастлива Нова Година!

# 28
  • Мнения: 314
За Нова Година сме на Tenerife  grinning039 
а Бъдни вечер празнувахме още снощи в много тесен семеен кръг  family4

Общи условия

Активация на акаунт