За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 537
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,

как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,
преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick

# 1
  • Мнения: 85
Моят мъж е много обсебващ.  През деня е зает и няма време за есемеси и обаждания, но вечер много държи да съм все около него, говори ми, постоянно пита дали го обичам и на мен понякога ми идва в повече. Според него съм малко студена, но аз твърдя, че обичта не трябва да прераства в лиготия и така си спорим постоянно.
Иначе прави мили жестове - цветя, подаръци без повод (особено като се връща от някъде - освен за детето, винаги има и за мен), свири ми на китара и ми пее - даже скоро ми се случи в компания да ми пее, понеже обича да демонстрира чувствата си и очаква да ми хареса.
Освен това е настроен доста собственически. Казвал е на приятели - "за жена си човек убивам".
Да си призная - понякога ми харесва, но понякога ми тежи. На моменти имам нужда малко да не ме забелязва.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Здравейте,
как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,

преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick
Зарязал дневния рацион от букет цветя, шоколадови бонбони, стихче и минимум 5 обаждания и 10 смс-а ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
развод!

# 3
  • Мнения: X
Ако сутрин се събудим заедно,се сгушва в мен с думите "Добро утро....обичам те!" и целувка...
Ако стане преди мен, което често се случва,прави кафе и ми го носи в леглото...
През деня ми се обажда по 2-3-4 пъти,само да ме чуе....
Когато тръгва и се връща от работа,винаги ме целува...и не с онази целувка-клъвване,а истинска целувка....
Цветя получавам регулярно....толкова съм им свикнала,че май не ме впечатляват вече...   Grinning
Обичам сладолед ,и ми е много мило,че следи,като свърши кутията във фризера,купува нов....не се налага да го подсещам...
Обикновено вечер ,ако гледаме тв или си говорим,се държим за ръце,или единия е полегнал в скута на другия....
Целувките за лека нощ....
Абе,мил,нежен,внимателен и любвеобилен е ,не мога да се опла
ча.   Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 23 028
Моят по натура си е мил и нежен. Просто винаги е такъв към мен, а откакто се роди дъщеричката ни го видях в още по-нежна светлина, което си мислех, че е невъзможно, защото няма накъде повече.  Heart Eyes

# 5
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Здравейте,
как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,

преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick
Зарязал дневния рацион от букет цветя, шоколадови бонбони, стихче и минимум 5 обаждания и 10 смс-а ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
развод!
А и от кога, да ти отговорят с "и аз теб" води до Sick ?
По принцип нито аз си падам по романтика, нито мъжа ми. А нежността я показва винаги, когато сме заедно-прегръща ме, целува ме-по челото, по врата, по устните... обича да ми гали  косата...
Смс-и ми праща от време на време, обича да ми шепне в ухото разни мили неща...
Но въпреки всичко, няма да седна да изисквам от него да ми подарява цветя, или да ми повтаря колко ме обича, само за да знам, че проявява нежност към мен.

# 6
  • Мнения: 8 422
Моя е нежен колкото "слон в стъкларски магазин", романтиката и нея никаква я няма. Но честно казано въобще не ми прави впечатление, явно сме от хората които са си самодостатъчни и нямат нужда някой непрекъснато да им повтаря че ги обича, за да се чувстват добре.

п.п Краси ако мъжа ми беше като твоя, досега да съм се гръмнала, няма да го издържа.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
С всичко ми показва, че ме обича - с абсолютно всичко. Най-вече с факта, че ме търпи 15 години без да ме убива.... Mr. Green
Не понасям словесните излияния. Хубаво е да ти кажат, че те обичат, ама да стане дежурна фраза - ми...не...мерси....
Предпочитам да виждам любовта в поведението и делата му, отколкото да ми каканиже за лИбоФ и вярност и да си останем само с любовната логорея....

# 8
  • Мнения: 2 161
Ако мъжът ми не ми изпрати поне 500 есемес-а, ако не ми целува пръстите на краката сутрин, обед и вечер, ако не ми се обажда на кръгъл час, за да ми каже : обичам те, ако не ми праща треволяци по задъхан куриер на четна дата и нещо дребно от алтънбаш на нечетна, направо ще се разведа! Ако пък се събуди и пропусне да ми изгука преди да си е измил зъбите дори: обичам те, сладурче, съкровище и мило... направо ще се пукна от рев.
Честно казано, сме толкова романтични, че ако пропуснем целувката за лека нощ, после цяла вечер сънуваме кошмари.

# 9
  • Мнения: 15 379
Моят е любвеобвилен, за разлика от мен.
Постоянно ме гушка, докосва, целува. Редовно ми купува рози, обажда се пред деня.
Ей такива работи. Чак ме дразни.

# 10
  • Мнения: 2 175
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

По темата - незнам как я показва (не подарява цветя, бонбони и дрънкулки ), чувствам я..

# 11
  • Мнения: 15 379
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

Жестът също може да означава нежност. Особено, когато е подкрепен с прегръдка и целувка.
Един от синонимите на "нежност" е и "романтичност". Подаряването на 101  (или 1,9, 19 или както дойде) бели рози просто без повод е проява на романтика, а оттам и на нежност. Според мен.

# 12
  • Мнения: 2 175
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

Жестът също може да означава нежност. Особено, когато е подкрепен с прегръдка и целувка.

Не споря. Но съм била във връзка, ежедневно отрупвана с цветя и др. екстри, вкл. прегръдки и големи думи - и всичко беше просто добре заучено..
Та затова казвам - не разсъждавам или съпоставям, просто го усещам.

# 13
  • Мнения: 7 947
Точно нежност от сорта на смс-и и тн - не ми показва. Казва, че ме обича, обикновено за лека нощ, не забравя да ме изненада понякога с нещо, но като цяло - не е особено романтична натура.

# 14
  • Мнения: 15 379
Но съм била във връзка, ежедневно отрупвана с цветя и др. екстри, вкл. прегръдки и големи думи - и всичко беше просто добре заучено..

Това е друго.
Попадала съм на подобни фалшименти. Усеща се, вярно е.

Общи условия

Активация на акаунт