За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 525
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 291
Не показва нежност - от такъв голям мъж, каква нежност!?!   ooooh!   Laughing
Но за сметка на това, винаги вдъхва сигурност, от която така силно се нуждаем - аз и децата ми ...

# 16
  • Мнения: 1 188
Ако сутрин се събудим заедно,се сгушва в мен с думите "Добро утро....обичам те!" и целувка...
През деня ми се обажда по 2-3-4 пъти,само да ме чуе....
Когато тръгва и се връща от работа,винаги ме целува...и не с онази целувка-клъвване,а истинска целувка....
Обикновено вечер ,ако гледаме тв или си говорим,се държим за ръце,или единия е полегнал в скута на другия....
Целувките за лека нощ....
Абе,мил,нежен,внимателен и любвеобилен е ,не мога да се опла
ча.   Grinning
Това най-точно описва моя мъж newsm10

# 17
  • Мнения: 7 947
Ами то явно зависи как хората възприемат нещата. За мен обаждането да ме чуе просто или да ми купи сладолед - не е проява на нежност.

# 18
  • Мнения: 884
Да, и аз това си помислих...та се отказах да пиша.Аз съм от отбора на тези, дето я чувстват нежността-иначе не знам как го прави.

# 19
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Не знаех, че подаряването на цветя означава нежност.. Thinking

По темата - незнам как я показва (не подарява цветя, бонбони и дрънкулки ), чувствам я..


Подкрепям  Peace И при нас е така  Simple Smile
Е, не пропуска вечер като се прибира от работа да донесе шоколад или бонбони, но това е, защото му се яде...не, че са за мен  Laughing Ама и аз намазвам/това в кръга на шегата за по-сИриозните!/  Flutter
Иначе романтични вечери, свещи, бля бля бля, не обичам и още като се запознахме /преди 9 години/, му казах да забрави за такива лиготии  Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 14:34 от Katencetoo

# 20
  • Мнения: 884
Ние също обикновено не се сещаме за такива неща. Но имам следния случай-през деня нещо се присетих, купих много красива подложка за свещ-уж ако някога реша нещо-да ми е под ръка. Вечерта той донесе свещ.Съвсем случайно.Усещането, че още се усещаме...май това ме радва, а не самия жест ,че е купил свещ .

# 21
  • Мнения: 2 457
Е, не пропуска вечер като се прибира от работа да донесе шоколад или бонбони, но това е, защото му се яде...не, че са за мен  Laughing Ама и аз намазвам  Flutter
Иначе романтични вечери, свещи, бля бля бля, не обичам и още като се запознахме /преди 9 години/, му казах да забрави за такива лиготии  Simple Smile
За мене пък това не са лиготии, това е съмисълът, това е без което не мога. Не мога да си представя да не ме е водил на вечери, да не ми е купувал подаръци, да не ми е спал в краката  и аз да му родя деца, да изживея живото си с него  StopCrossing Arms
П.п А пък да купи шоколад, защото му се е яло, а аз просто да намазвам. ooooh!.. шега е надявам се

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 380
Е, не пропуска вечер като се прибира от работа да донесе шоколад или бонбони, но това е, защото му се яде...не, че са за мен  Laughing Ама и аз намазвам  Flutter
Иначе романтични вечери, свещи, бля бля бля, не обичам и още като се запознахме /преди 9 години/, му казах да забрави за такива лиготии  Simple Smile
За мене пък това не са лиготии, това е съмисълът, това е без което не мога. Не мога да си представя да не ме е водил на вечери, да не ми е купувал подаръци, да не ми е спал в краката  и аз да му родя деца, да изживея живото си с него  StopCrossing Arms
П.п А пък да купи шоколад, защото му се е яло, а аз просто да намазвам. ooooh!.. шега е надявам се
Shocked колко унизително. шега е нали?

# 23
  • Мнения: 884
Шанталче, някои от нас изобщо не приемат израза "раждам му деца". Родила съм децата ни, и това няма общо с броя на подаръците, които съм получила от него.  Ако  бях родила децата на този, който ме отрупваше с най-много подаръци-жална ми майка сега...
 Иначе за шоколада бих убила-ако за мен няма един отделен-по-добре изобщо да не купува... Joy

# 24
  • Мнения: 2 175
[ да не ми е спал в краката

Шанталче, от изброеното от теб - само това бих го приела като проява на истинска нежност. Wink
Воденето по вечери и екскурзии не е точно проява на нежност, а на възможности. Прекрасно е ако се съчетават и двете, но съм сигурна, че не е чолкова често явление.
Нежността за мен е в малките, ненатрапчиви жестове, които показват трайното отношение..

# 25
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Е, $hantalche, не взимай нещата толкова навътре де  Crazy Явно трябва след всяка шега да намигам  Rolling Eyes
За воденето на вечери - защо трябва той да ме води? Не мисля, че трябва всичко романтично да е измислено от мъжете  Simple Smile на мен ми е по-хубаво аз да правя изненади, все пак има разлика от човек до човек  Peace Иначе ме е водил на вечери, правил ми е подаръци...но това не е всекидневно и тези неща не ги броя за такава нежност, за каквато говорим. Предпочитам да ме целуне вечер преди да заспим, да ме прегърне и да знам, че е до мен, отколкото да ме зарива с цветя и резервации по ресторанти  Peace Не ме разбирай погрешно  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 529
Всеки разбира нежността под една или друга форма.
Да те целува нежно...
 Било е всякък.
Нежност от мъж някак ми звучи не естествено,когато се свързва с подаръци,внимание, подкрепа.
 Когато ти е трудно да е до теб и с теб...
 Не знам дали е нежност ,но ми носи малката цвете ,откъснато от полето,подсетена от Него.

# 27
  • Мнения: 755
Здравейте,

как мъжете ви показват нежността си към вас.
В последно време моят мъж, освен че ми пише по един, два смс/а на ден,
в който пише „мисля за теб, сладурче“ или „какво правиш, как си съкровище“нищо друго не получавам,
преди беше доста романтичен, но колкото повече време сме женени вече, все по се запуска той.
Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused
Аз като му кажа, той повтаря и аз теб.  Sick



Е, добре де и с това си поведение ти се вижда недостатъчно нежен и внимателен ли? От колко време сте женени? Струва ми се , че проявява достатъчно внимание. Има ситуации, когато  служебни задължения, дъх не можеш да си поемеш , а какво остава да се сетиш смс да пратиш на половинката , ако беше така, ако се прибираше  изтощен до краен предел, че само леглото да му се привижда и да се моли за сън... Пиша ти защото аз съм била така, моята работа беше доста натоварена, срещи,  телефони, имало е дни в които не съм сещала кой ден сме, а какво остава за мъжа ми... не че не го обичах и тогава, но това негодувание, както си го описала ми се вижда чиста лиготия. Ще ме прощаваш, но всеки човек може да изрази чувствата си , така че удовлетвори желанието на другият. Като те чета твоят мъж прави каквото може, оцени го , а не мрънкай , че е малко.
Много се смях на поста на Шанел, който сатиричният вариант на този на Краси. Joy Joy Joy

Иначе как е при нас: общо взето през деня често звъни да ме чуе как съм/това е проява на внимание/, смс-та пише, ако няма какво да прави т.е., ако има свободно време и е в необходимото настроение, но то не е романтично , а по-скоро е сексуално. Flutter Иначе е внимателен, търпи ми капризите и настроенията/които напоследък не са много постоянни/. Целува ме все още и без повод...хаха сега като го написах се сетих за това от поста на Краси : "целувка-клъвване"- каква е тази целувка да му се не види, я раздуй, че ми стана много смешно. Общо взето държи се внимателно към мен във всяко едно отношение като мъж , който все още има интерес към жена си. Няма споделям разни интимности/ дребни жестове, които всъщност изразяват нежността към мен/ , защото не ми е удобно... може да съм широкоскроена , но
личното си е само лично. Grinning

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 13:15 от Fortune

# 28
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Точно нежност от сорта на смс-и и тн - не ми показва. Казва, че ме обича, обикновено за лека нощ, не забравя да ме изненада понякога с нещо, но като цяло - не е особено романтична натура.
И моят така.Като добавим,че и аз не съм особено романтична натура,картинката става идилична. Peace

# 29
  • Мнения: X
Цитат
Много се смях на поста на Шанел, който сатиричният вариант на този на Краси.....

Шанелчето е "Зодия хейтър" ,по едноименното предаване по една национална телевизия....   Joy ...така че тя друго просто и не би могла да напише.
Което не е мой проблем,Слава Богу!

Колкото до въпросната целувка....посочената е просто докосване на устните.Точно като "клъв" и чао....   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт