За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 514
  • 154
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Ако аз съм зодия Хейтър, то ти си зодия Толумба - задължително те подхващат със салфетка, за да не покапеш точно когато не трябва и пред когото не трябва. Едно позитивно, жизнерадостно и обичливо от мен: Цунки, Шанел

# 31
  • Мнения: 7 947
Ако аз съм зодия Хейтър, то ти си зодия Толумба - задължително те подхващат със салфетка, за да не покапеш точно когато не трябва и пред когото не трябва. Едно позитивно, жизнерадостно и обичливо от мен: Цунки, Шанел

 Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 755
Цитат
Много се смях на поста на Шанел, който сатиричният вариант на този на Краси.....

Шанелчето е "Зодия хейтър" ,по едноименното предаване по една национална телевизия....   Joy ...така че тя друго просто и не би могла да напише.
Което не е мой проблем,Слава Богу!

Колкото до въпросната целувка....посочената е просто докосване на устните.Точно като "клъв" и чао....   Laughing


Аааа това ли - бих го нарекла т.нар."бърза целувка". Laughing Добре е, че имете време с мъжът ти, за дълги целувки, но не заклеймявай така другите. При мен през деня е пълна лудница и само за такива имам време- някак не си представям докато дъщеря ми халата "безчинства" из къщата с брат си аз да се отдам на дълга целувка...хубаво че имате време. Laughing Peace Тези другите си ги пазя за вечерта. Peace
Ако аз съм зодия Хейтър, то ти си зодия Толумба - задължително те подхващат със салфетка, за да не покапеш точно когато не трябва и пред когото не трябва. Едно позитивно, жизнерадостно и обичливо от мен: Цунки, Шанел
Crazy Joy Joy Joy каква е тази зодия хейтър...леле нещо много съм назад-мЪ нал съм Азия та ми е протено. Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 327
Fortune, не знам дали си назаднала, като не гледаш тв предаванията Wink Според мен дори си напреднала Wink но да те "информирам", че аз имах честта да зърна част от този "брилянтен" журналистичен анализ на  бтв репортерите , където доста ограничаващо , частично и негативно бяха показани тези хейтъри. Oграничвено и едностранно, както  си умеят, в зависимост от поръчителя на репортажа Wink но нали Краси* има времето на една домакиня явно те я разнообразяват и ограмотяват, та успешно употребява този специфичен термин.  Joy

Относно темата, ако ми се държи с подобно лигаво отношение, да ми звъни, да ме притеснява през работния ден или евентуално да събуди детето...ще му дам една нежност под формата на качествен скандал. А да се радвам на някакви треви, да ги възприемам, като нежност- не благодаря! Да ми носи шоколади и бонбони....че децата и те да се включат в "здравословното" хранене- супер ще го възприема Wink а супер "готино" ще се почувствам да ми се лигави по всяко време, то целувки то чудо...не благодаря.
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

# 34
  • Мнения: X
Цитат
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

Това е Грижа,не нежност.
Как се грижи мъжът ми за мен, съм писала в съответната тема.
Тук се пита "Как проявяват НЕЖНОСТ мъжете ви към вас?"
А не "Как се грижат за семейството?"
Нали?  Laughing


Колкото до въпросното предаване,може да не е върхът на журналистиката (макар че е странно някой да  очаква  шедьовър в такъв формат   Thinking ),  но като цяло показа същността на хейтърството:Обикновено хора,които в реалния живот рядко ги "чуват",обикалят форуми  и блогове ,за да ръсят "бисери",които не казват нищо ,а единствената им цел е да провокират другите.Точно като постовете на шанелчето....   перефразира  реплики и постове на други,за да каже нещо,без грам собствена мисъл.   
Кой колкото може....   Simple Smile

# 35
  • Мнения: 571
СМС не ми пише-мрази
Не ми звъни по 10 пъти на ден-е звъни,но за да пита как сме аз детето и бебето в корема.Дали сме яли,спали и тн Peace
Целувка тип клъв или некаква друга-нито сутрин нито вечер.Забравя или е уморенне  не знам точно.
Лека нощ/добро утро-не ми казва,но и аз на него не казвам.
Цветя,бонбони,близалки...-не ми носи.Е носи,на годишнина или рожден ден/ако не забрави
Но това е поведението не само на МЪЖЪТ ми,но и на ПРИЯТЕЛЯТ ми,ГАДЖЕТО ми и всичко за последните 10 години.Не е било по-различно.
СПоред мен всеки човек е различен и показва любов по различен начин Peace
Краси разбира се,че е нежност да се грижи за теб докато си болна.Тук се размиват двата термина.Защото има мъже,които няма един аналгин да ти купят,но има такива,които ще ти купят,и донесат и ще стоят до теб докато ги пиеш от страх да не се задавиш.Това е нежност и грижа едновременно

# 36
  • Мнения: 327
Красимира, понеже мен цитираш...ще ти кажа че думата на български език се казва: злобар, злобен човек; човек, който не се радва на щастието на друг. Виж и тълковен речник, ако ти е необходимо Wink

И, да, това е нежност, защото може да ме закара в спешно отделение и да ме остави...а той да отиде да спи, че не бе спал предната нощ Wink Грижа е, ако ме беше закарал до там...
Искрено и от все сърце те моля да не описваш как се грижи за теб, твоят мъж, защото редовете няма да ти стигнат... Crazy Освен това  преди беше описала, че всичко прави човека, така че на всички хиляди потребители е пределно ясно, обяснявано стотици пъти в стотици теми...искрено и от все сърце- моля те - недей и този път, изчакай до следващата тема... Joy Особено в темите с проблеми в семейството си много силна да обясняваш кой са положителните неща в твоя мил и нежен, грижовен съпруг.
Пощади това момиче, бременно е...има нужда от подкрепа...да види, че да е нежен и обгрижващ човек не е нужно да се лигави по цяяял ден Wink

# 37
  • Мнения: 7 947
el_pl - назад написах, че явно има значение кой как възприема нещата, затова...просто остави  Wink
Треща беше поместила един наръчник от време оно - за задълженията на жената вкъщи. В него открих определени потребители от форума, но това на кого му пука?

# 38
  • Мнения: 571
Аз лично се чудя от кога теми
"Колко често ви казва,че ви обича"
"Колко често правите секс"
"На вас изневерява ли ви"
"Как показва нежност"
И т.н
биха помогнали на някого да реши проблемите в собствения си брак.Какво значение има как се справят другите след като аз не съм доволна.За всяка тема си има конкретни съвети.И това може да се прочете из цялото нет пространство.
Какво ако моят мъж е като твоят.Това ще промени ли по някакъв начин,че си нещастна.Или ако всички са различни-това освен да те накара да плачеш друго не прави/казвам го от опит/

# 39
  • Мнения: 7 947
Ами то е ясно - авторката търси...подкрепа най-малкото - и ако види, че има и други като нея - сякаш по-лесно ще го приеме... Wink

# 40
  • Мнения: 571
Вили така е.И аз съм била в същото положение-ти знаеш Hug
Но според мен подкрепата е само в дома при мъжа и.Аз отдавна съм се примирила,че с моят това няма да се случи.Когато нещо не ми харесва и не се променя си поплаквам и повиквам и ми минава Peace

# 41
  • Мнения: 1 567

Е, добре де и с това си поведение ти се вижда недостатъчно нежен и внимателен ли? От колко време сте женени? Струва ми се , че проявява достатъчно внимание. Има ситуации, когато  служебни задължения, дъх не можеш да си поемеш , а какво остава да се сетиш смс да пратиш на половинката , ако беше така, ако се прибираше  изтощен до краен предел, че само леглото да му се привижда и да се моли за сън...

И аз това се готвех да напиша.
Честно казано, ако ми звъни непрекъснато за такива неща...на работа... направо си затварям телефона. И съм предупредила, че когато съм на работа ме търси само, ако нещо е спешно... Mr. Green

За мен лично, ако някой нон стоп ти повтаря,е те обича... ми знаи не е баш така. Иска по този наин сам себе си да убеди в нещо...
За мен няма знаение романтиката, нежност и бла, бла.
Има знаение, когато в трудни моменти е бил до мен и съм имала подкрепата му.
Но аз съм си такава... Mr. Green по-суровичка.. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 7 947
Вили така е.И аз съм била в същото положение-ти знаеш Hug
Но според мен подкрепата е само в дома при мъжа и.Аз отдавна съм се примирила,че с моят това няма да се случи.Когато нещо не ми харесва и не се променя си поплаквам и повиквам и ми минава Peace

 Peace Знам, ама да ти кажа - повечето са така, имат трудни моменти и се научават да си ги минават по техен си начин...тия приказки за идеалност са ми смешни понякога...

Има и друг момент - може да опитомиш човек така щото да го прави автоматично...и да, случвало ми се е на мен самата.

# 43
  • Мнения: 5 710
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!

# 44
  • Мнения: 755

 Peace Знам, ама да ти кажа - повечето са така, имат трудни моменти и се научават да си ги минават по техен си начин...тия приказки за идеалност са ми смешни понякога...

Има и друг момент - може да опитомиш човек така щото да го прави автоматично...и да, случвало ми се е на мен самата.

Значи не е точно така, идеалност няма, но синхрон в отношенията има и то доста често. По свой начин човек изживява нещата , когато не знае как да обясни какво се очаква от другият т.е. как да бъде подкрепен. Обич и желание не липсвата ли винаги ще получиш подкрепа , но няма ли го желанието си е кауза пердута. Това са важни подбробности, които обаче често се прескачат в подобни теми, вследствие на което картината пак става черно-бяла. Tired

el_p, мерсаж за инфото. Peace Не знаех , че авторката бременна , това коренно променя нещата. От сега нататък до раждането /живи и здрави/ всичко и винаги ще ти е недостатъчно, това са хормони, ужасни , но няма начин. Ако обаче не хормоните са виновни за недоволството ти, то тогава това ми се вижда чиста проба лиготия. Съпругът ти се държи/по писаното от теб/ повече от внимателно и нежно.  А на тези , които никога нещо не им достига в партньора обикновено или не са с правилният човек или те самите не знаят какво искат, но си искат. Peace Така че не се коси ке ти мине!:peace:

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 19:02 от Fortune

Общи условия

Активация на акаунт