За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 529
  • 154
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!
Ей, чудо голямо! А пък моят изяжда бодлите на розите, за да не се боцкам.

# 46
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!
Ей, чудо голямо! А пък моят изяжда бодлите на розите, за да не се боцкам.
Хихихихи Party
Вие я обърнахте тая тема на сеир...но повече ми "хареса" факта, че Краси се опита тактично да намекне, че само нейния мъж я обгрижва и е нежен, и е романтичен...а вие кифли си научете кроасаните да ви казват по 100 пъти на ден "миличко, златно ангелче, живот мой-обичам те повече от всичко на света", докато ви сервират кафето в леглото, а вечер ви лепват по една сооооооооочна, мокра целувка, щото другото е кълване....

# 47
  • Мнения: 327
А моят пък е толкова нежен, че отглежда розариум в градината, специално за мен.
31 сорта рози как се отглеждат според вас.  В момента издава стихосбирка с любовна поезия посветена на мен - корицата е страхотна, много ме кефи. Зайче гушнало букет рози на фона на ярко червено сърце. Супер!
Ей, чудо голямо! А пък моят изяжда бодлите на розите, за да не се боцкам.

Искам да ви кажа, че това не е нежност, а грижа! Изяснете си понятията, както ви бе споменато от една потребителка (да не я назовавам)! Тук! В тази тема не се изяснява проблема с грижите! Иначе лошо!

# 48
  • Мнения: 5 710
още 1-2 удивителни и ще станеш убедителна

Цитат
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

това сега не разбрах грижа ли е, или нежност   Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 171
Не ми праща смс-и, не ми звъни повече от веднъж на ден (понякога и по веднъж не звъни), не ме нарича с умалителни имена, не ми е спал в краката, не ми целува нито ръцете, нито пръстите на краката, цветя ми подарява само на празници Simple Smile. Досега никога не ми е минавало и през ума да се тръшкам за подобни неща, явно не ми липсват и всичко е наред в нашата колибка Simple Smile

# 50
  • Мнения: 327
още 1-2 удивителни и ще станеш убедителна

Цитат
Нежност е показана, всеки път когато се разболея... как ме обгрижва, как стои до 2 през нощта в спешно отделение и как търси помощ. По лицето му беше изписана най-голяма нежност.
Нежност е, когато той "завира" в къщи при 30 и нагоре температури- на на да ни е добре...но все пак ме разбира и допринася за вдигането на градусите. Нежност са ежедневни действия за сигурност. Нежност е, че работи за да ни осигури по всякакъв начин...

това сега не разбрах грижа ли е, или нежност   Mr. Green

Ако пиша всяко изречение на нов ред...дали по ясно ще ти стане ??? Joy
Чакай да пробвам...
Ами не знам какво е, ама мноооого е нежен!!! Много се грижи!!!
Ти как мислиш???

Успях ли с убедителността  Joy

# 51
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Ся...... четох, четох и кат ви видях кви  сте  заблудени, реших да ви  осветля. Вашите мъже  лицемерят пред вас и  само ви въвеждат в заблуда, че са  нежни, пък вий, щот нямате опит, кълвете Twisted Evil
Истинска нежност  проявява моят мъж. Мине- замине покрай мен, ме плясва  мощно  по  дупЕто  и  докато  то се  люлее /има- няма десет  минути/, точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes
Чувствам се една такваз обичана и  обсипвана с либов:oops:
Земи ли да ми носи  китки, да  ма мляска , да ми се обажда и пр., веднага приготвям точилката  за бой, щот ма хващат съмнения, че   ми е турил  рога.
Пък, пази боже, да ми напише либовен  есемес. Утрепах го! #2gunfire

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 6 468

Не знам от кога не ми е казвал вече, че ме обича.  Confused


Нежността и обичта са различни неща. Може да те обича и без някои от нещата, изброени в темата. А и нежността има много измерения и прояви.
Страхуваш се, че като не ти го казва, вече не те обича ли?
Не мисля, че темата ще ти помогне с нещо  Peace Всяко семейство е различно ... не сравнявай нещата. Hug


...точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes


 Joy Joy Нямаше начин да не стигнем до нежността и ... "свалените гащи"  Laughing Но си права де  Peace Колкото и да е нежен ... и т.н., в секса добре си личи накъде вървят/не вървят нещата в семейството.


# 53
  • Мнения: X
Красимира, понеже мен цитираш...ще ти кажа че думата на български език се казва: злобар, злобен човек; човек, който не се радва на щастието на друг. Виж и тълковен речник, ако ти е необходимо Wink
Ами,именно ,де.....    Laughing  ,аз какво написах! 
Предполагам,че всеки може да намери преводното или тълковното значение на думата....е,надявам се ,де.....   Simple Smile
Аз предадох основното във репортажа....Кой разбрал,разбрал!   

За мен няма знаение романтиката, нежност и бла, бла.
Има знаение, когато в трудни моменти е бил до мен и съм имала подкрепата му.
За 23-годишният ни семеен живот,до момента съм била в трудни моменти .....има-няма 4-5 пъти.
Ако само тогава е бил до мен и е проявявал грижа и нежност,досега да съм забравила дори как изглежда.   Laughing

# 54
  • Мнения: 5 710


Успях ли с убедителността  Joy

не, разбира се, успя само да ме убедиш, че скачаш от щат в щат с едното хоп!

А Шанел пак успя да ме омагьоса, защото току що от толкоз нежност се убодох, потече ми кръв и сега съм обречена да спя сто години Simple Smile

# 55
  • Мнения: 5 710


...точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes


 Joy Joy Нямаше начин да не стигнем до нежността и ... "свалените гащи"  Laughing Но си права де  Peace Колкото и да е нежен ... и т.н., в секса добре си личи накъде вървят/не вървят нещата в семейството.



[/quote]

така де, както е казал най-нежният сред нежните ... " Маро, ела с мен под дъба да те на..", а тя засремена му отговорила "ти го разбрах намекот, ке дойдем без гащи"

# 56
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001


...точи лиги  и вика: "Ашколсун ма, булка, машалла! Ай сваляй  гащите!" Heart Eyes


 Joy Joy Нямаше начин да не стигнем до нежността и ... "свалените гащи"  Laughing Но си права де  Peace Колкото и да е нежен ... и т.н., в секса добре си личи накъде вървят/не вървят нещата в семейството.




така де, както е казал най-нежният сред нежните ... " Маро, ела с мен под дъба да те на..", а тя засремена му отговорила "ти го разбрах намекот, ке дойдем без гащи"
[/quote]

 hahaha и аз разбирам от намеци, та  вместо  да отговарям, занапред почвам да ода без гащи, щот да не губим времето  за  нежности, нъл тъй Naughty

# 57
  • Мнения: 2 563
У нас е пълня лигня. Чак ме е срам да разказвам.

# 58
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Направо съм благодарна, че не съм мъж, след като прочетох първия пост, а и някои от следващите... Sick  Очаквания само от мъжете, а жените? Те какво дават? Или са само консуматори?

# 59
  • Мнения: 755
Не ми праща смс-и, не ми звъни повече от веднъж на ден (понякога и по веднъж не звъни), не ме нарича с умалителни имена, не ми е спал в краката, не ми целува нито ръцете, нито пръстите на краката, цветя ми подарява само на празници Simple Smile. Досега никога не ми е минавало и през ума да се тръшкам за подобни неща, явно не ми липсват и всичко е наред в нашата колибка Simple Smile

еее ама то това вашето е голяма скука, ми мноУ сте нормални бе... бива ли чак пък толкоз.  Laughing Mr. Green Laughing Поне ръцете не сили държите беее докато лежите слепени пред тв-тууу. Laughing Laughing Laughing Срамота!

Бронте...хахаха/умрЕх от хилеж/ ти си фаналЪ тънкиУт метод към манипулацията - евала, евала , дай боже всеки му! Laughing

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 07:42 от Fortune

Общи условия

Активация на акаунт