За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 522
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
Така ..така...брях каква нежност, какви чувства...чак не мога да повярвам колко сте обгрижени всички тук!!!!  Shocked Shocked Shocked
Аз пък не пускам СМС-си изобщо...обаждам и се само ако е нещо спешно.
Не подарявам китки щото не стават за салата...отдавна не и правя подаръци...като изключим домашната ракийка и винцето..  Mr. Green
Водя я на реката...но пък изпитва ужас от жабчета и всякаква пълзяща твар...и какво от туй.  Mr. Green
Превземките..лигавенето и всички подробности са отживелица...с една дума ..демокрацията у дома отдавна дойде!!!!  Peace

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
С една дума нямаш въображение  Tired Колко скучни мъже. Наскоро получих много мил и романтичен жест, открояващ се сред смс-и, гушкания, мушкания и закуски в леглото. 
Получих  една капачка от сок. От вътрешната и страна има надпис "Не мога да ти се наситя" . Колко евтин жест, а колко силно ми подейства.  Не е от мъжа ми  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 135
С една дума нямаш въображение  Tired Колко скучни мъже.

Напротив..просто на жената и писна от моите изненади...затова напоследък съм обърнал лопатата наопаки  Laughing...пасувам така да се каже...пък и така сме си по мили!!!  Wink

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 10:43 от sote-full

# 63
  • Мнения: 1 567
За мен няма знаение романтиката, нежност и бла, бла.
Има знаение, когато в трудни моменти е бил до мен и съм имала подкрепата му.
За 23-годишният ни семеен живот,до момента съм била в трудни моменти .....има-няма 4-5 пъти.
Ако само тогава е бил до мен и е проявявал грижа и нежност,досега да съм забравила дори как изглежда.   Laughing


Ми, какво да ти кажа, хората са различни.
Аз по принцип не съм фен на лиготиите. Както казах по-сурова съм.
А и за моя 20 год сем. живот сме имали много трудни моменти. Финансови, емоционални, здравни...всякакви... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 7 947
Така ..така...брях каква нежност, какви чувства...чак не мога да повярвам колко сте обгрижени всички тук!!!!  Shocked Shocked Shocked
Аз пък не пускам СМС-си изобщо...обаждам и се само ако е нещо спешно.
Не подарявам китки щото не стават за салата...отдавна не и правя подаръци...като изключим домашната ракийка и винцето..  Mr. Green
Водя я на реката...но пък изпитва ужас от жабчета и всякаква пълзяща твар...и какво от туй.  Mr. Green
Превземките..лигавенето и всички подробности са отживелица...с една дума ..демокрацията у дома отдавна дойде!!!!  Peace



Ти поне си искрен!

# 65
  • Мнения: 135

Благодаря Вилико...но като чета тук стигам до извода че всички са прегърнати и щастливи...що ли все из облаците трябва да се лети...като гледам колеги, колежки и дори хората по улицата...ми освен тийновете не съм виждал други да изливат чувствата си...защо ли????  newsm78
Сетих се!!!  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 7 947
Защото не е престижно, затова, тук във форума поне трябва да имаме визията, за която мечтаем! А онези, глупаците, които дръзнат да си кажат - и които са, както казваш -ходещите по улиците, колегите и приятелите ни - биват веднага насочени в правилната посока! А тя е - остави го или промени го, щото виж при мен как е  Whistling

# 67
  • Мнения: 571
Не е вярно,че всички са прегърнати и щастливи.ПОнякога човек няма време даже да се сети за това,камо ли да го направи.А тийновете нямат явно друг начин да си изразяват чувствата.По-скоро еуфорията Mr. Green
п.с Вили,остави го,промени го,намери си лИбовник

# 68
  • Мнения: 135
Защото не е престижно, затова, тук във форума поне трябва да имаме визията, за която мечтаем! А онези, глупаците, които дръзнат да си кажат - и които са, както казваш -ходещите по улиците, колегите и приятелите ни - биват веднага насочени в правилната посока! А тя е - остави го или промени го, щото виж при мен как е  Whistling

Колко си права в случая!!!  Peace

# 69
  • Мнения: 2 803
Значи всъщност и моя не е от романтичните. От години нищо не ми е подарявал, цветя не ми купува, само по повод, не ме глези. Само че нежността си я проявява с начина по-който ме поглежда, говори за мен пред хората, казва името ми.....такива дребни неща. Може би, защото отдавна минахме годините, когато се лигавехме, млящихме по пейки.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 364
Никак.

# 71
  • Мнения: 755
Чакай те бе...ви пък... Това че не подскачат като луди и не се мляскат на всеки влюбен поглед не значи , че хората не са щастливи или че не проявяват нежност един към друг. Просто нещата хората ги разбират различно, а не както е модерно. Едни спадат към т.нар. тип"лепки"/това е условно нарицателно/ - те имат нужда постоянно от физически контакт , за да покажат и да се уверят в чувствата на другият, ок този тип човек се събере с такъв като него са най-щастливите на света, но ако е различен винаги има"ти не ме разбираш". Другият тип хора са тези , които предпочитат "да се усещат" на подсъзнателно ниво- т.е. на тях им достатъчно да знаят, че са на една чистота с партньора - това е да мислите и правите неща в една насока без да ги изказвате на глас, да си предугаждате действията и т.н.
Винаги е добре, когато оцелим някой като нас, ако ли пък не поне можем да се постараем да го разберем.  Peace
Истината тук  е че има хора с много стеснен мироглед, а от там и принципа- щом не е като мен - значи е луд.
Таааа разбрахме, че някой се "лигавят" други са "сурови", нещо по-средата няма ли...давайте дами споделете. Grinning

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 12:56 от Fortune

# 72
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз пък така и не разбрах в крайна сметка, какво се има в предвид под 'спи ми в краката'?

Бронтеhahaha Осиновете ме, де!

# 73
  • Мнения: 571
На мен пък детето ми спи в краката Joy Просто защото така и е най-удобно Joy Моят я взима и е мести в леглото и-това нежност към мен или към малката е newsm78

# 74
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Направо съм благодарна, че не съм мъж, след като прочетох първия пост, а и някои от следващите... Sick  Очаквания само от мъжете, а жените? Те какво дават? Или са само консуматори?
Еми то, темата е насочена за нежността на мъжете, а не на жените... Ако беше и към двата пола, най-вероятно щеше и да прочетеш жените какво правят за мъжете си.
Аз още не знам, защо разграничавате грижата като цяло и нежността...?

Общи условия

Активация на акаунт