За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 507
  • 154
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 457
Ще му изневериш един ден. Сигурна съм, въпрос на време( това го казвам със съжаление, не искам да става така, но...) Освен ако не си някакво безчусвтвено примирено същество, каквото нямам наблюдения да си.

# 76
  • Мнения: 2 327
Ми нормално е да не виждате по улицатамного такива дето се натискат освен тийнове. Повечето и тук писали си проявяват нежностите вкъщи. А тийноветеде да идат Simple Smile И ние като деца се натискахме по пейките, да не ни види някой от нашите, ама да покажем и на целия град иначе, че се обичаме.
А при възрастните има и ое един проблем, ако имат малки деца вместо да се държат за ръка и да се целуват гонят чаветата да не ги изгубят Simple Smile
Та има хора всякакви, но всички имат нужда от нежност поднесена по някакъв начин. Може да е поглед, жест, може да е подарък.
Аз лично препдочитам думи, ама моя го кара на погледи. Поне имаме влечение към гушкането и двамата.

# 77
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Аз пък така и не разбрах в крайна сметка, какво се има в предвид под 'спи ми в краката'?

Бронте,  hahaha Осиновете ме, де!

Да-да, шта  осиновя....да ми пречиш на либовно- нежните  преживявания...няма пък Crossing Arms
Ние нашта щерка, докат  си  раздаваме нежности, я гоним на терасата, щот иначе пречи Crossing Arms
Освен ако  не си навита да й правиш компания newsm78 А?

Знаех си аз, че ще ми завидите  за нежното  мъжленце, начи Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 7 947
Ще му изневериш един ден. Сигурна съм, въпрос на време( това го казвам със съжаление, не искам да става така, но...) Освен ако не си някакво безчусвтвено примирено същество, каквото нямам наблюдения да си.

То до ри тихото примирение в даден момент излиза извън контрол. Но тогава често е вече късно.
Юли наистина си казва в доста теми /за която й смелост просто я адмирирам, защото във форума рядко хората си позволяват да признаят, просто защото се стоварва ця лото форумско величие да ги кори / как в брака им нещо не върви. Дано да е период, стискам ти палци  Peace

# 79
  • Мнения: 2 804
п.п Краси ако мъжа ми беше като твоя, досега да съм се гръмнала, няма да го издържа.

И аз. Идва ми в повече такава нежност.
Не обичам прекалено нежни, вимателни, любвеобвилни мъже, повече на котки ми приличат ...това авт. не означва разбира се, че си падам по грубияни и господин "Донеси ми чехлите"  Stop

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
п.п Краси ако мъжа ми беше като твоя, досега да съм се гръмнала, няма да го издържа.

И аз. Идва ми в повече такава нежност.
Не обичам прекалено нежни, вимателни, любвеобвилни мъже, повече на котки ми приличат ...това авт. не означва разбира се, че си падам по грубияни и господин "Донеси ми чехлите"  Stop


И на мен така, нежността я разбирам малко по-различно... , което си е мой проблем, разбира се Mr. Green

Иначе, не съм чела внимателно, ама така и не ми стана ясно какво означава "някой да ти спи в краката"? Rolling Eyes Wink Laughing
Аз само на котарака ми съм позволявала да спи там Thinking

# 81
  • Мнения: 4 569
и моя не е от романтичните. но съм доволна.

# 82
  • Мнения: 371
Абе какви са тия глупости, моя не ми е писал СМС от както бяхме на ваучери, н помня вече кога беше това, определено преди да се роди каката.

Ей много се вживявате с тия турски и тем подобни сериали значи!

П.П. Не съм чела темата, не виждам и смисъл.

# 83
  • Мнения: 2 804
Иначе, не съм чела внимателно, ама така и не ми стана ясно какво означава "някой да ти спи в краката"? Rolling Eyes Wink Laughing
Аз само на котарака ми съм позволявала да спи там Thinking

Мъжете -котараци спят там  Grinning  Wink

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам мъж, не нежен такъв.

Та кой каза: никак да се присъединя и аз.  Laughing

# 85
  • Мнения: 11 234
Честно, ако след толкова години заедно получа от него любовен СМС ще реша, че е гузен нещо  Thinking

Обичта си я е доказвал по много начини, като най-ме впечатли с това, че изкара над 100 часа без да мигне, на стол седнал до леглото ми в болницата докато аз бях в беда. Не стана дори за кафе или цигара /което си е истинския подвиг/, а до тоалетна предполагам е ходил  докато бях в безсъзнание или спях. Ето ранежих се ...  Flutter

# 86
  • Мнения: 702
Ако мъжът ми не ми изпрати поне 500 есемес-а, ако не ми целува пръстите на краката сутрин, обед и вечер, ако не ми се обажда на кръгъл час, за да ми каже : обичам те, ако не ми праща треволяци по задъхан куриер на четна дата и нещо дребно от алтънбаш на нечетна, направо ще се разведа! Ако пък се събуди и пропусне да ми изгука преди да си е измил зъбите дори: обичам те, сладурче, съкровище и мило... направо ще се пукна от рев.
Честно казано, сме толкова романтични, че ако пропуснем целувката за лека нощ, после цяла вечер сънуваме кошмари.


Това искрено ме разсмя!

Моя мъж никога не ми е показвал любовта си с нежност,не ми
 казва скъпа,съкровище,любима и т.н,не ми подарява цветя,въобще не е романтичен,но пък никога не съм се съмнявала в любовта му,просто я показва по друг начин.Ако получа смс от него,веднага ще се усъмня,че нещо не е наред,въобще тези неща не са му присъщи.

# 87
  • Мнения: 2 804
Обичта си я е доказвал по много начини, като най-ме впечатли с това, че изкара над 100 часа без да мигне, на стол седнал до леглото ми в болницата докато аз бях в беда. Не стана дори за кафе или цигара /което си е истинския подвиг/, а до тоалетна предполагам е ходил  докато бях в безсъзнание или спях. Ето ранежих се ...  Flutter

Това доколкото попрочетох от темата според някои потребителки е Грижа, а не Нежност...Simple Smile

# 88
  • Мнения: X
Ами...грижа е.Отговорност,обич,любов,жертвоготовност,закрила....
И да,доказателство за любовта на мъжа е.
Но ,аз лично разбрах темата не като
"Как мъжът ви доказва силата на чувствата си?"
А как показват нежност?

Предполагам, че всяка ,или повечето могат да посочат трудни моменти ,в които съпругът им е бил до тях.И е доказал любовта си.
Но мисля,че темата е за дребните жестове,онези мили думи...закачки....шеги...реплики....с една дума, детайлите,които поддържат връзката жива ,интересна....
Между другото,много хора се отчуждават,и доста двойки се разпадат,точно защото забравят да си показват ,че се обичат.Решават ,че щом са заедно и взимат общи решения, това е достатъчно.И че няма нужда да поддържат огъня.....Завъртат се във въртележката деца,работа,грижи.....И забравят за другия.И се стига до
"Къде отиде любовта ни?"
"Битовизмите убиват любовта...."


Пак се разфилософствах..... Laughing

# 89
  • Мнения: 135
Това доколкото попрочетох от темата според някои потребителки е Грижа, а не Нежност...Simple Smile

Грижа... newsm78...грижа значи...я да ви пусна нещо по въпроса!!!!  Laughing

http://bgtatko.bg/9173/25-raztarsvashti-istini-za-zhenite/

Добре казано!!!!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт