За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 535
  • 154
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Красо, че скука те гони - видно е, но докога?  Laughing
Знаеш ли колко си смешна? Я ходи сготви нещо там, барем Утито пак те покани и да ти достави малко удоволствие, за да престанеш да се изживяваш тук, а???

# 121
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ами Краси, то и твоята изповед, че четеш Космополитан няма общо с темата, ама ей на-написала си го Party

# 122
  • Мнения: X
Ами Краси, то и твоята изповед, че четеш Космополитан няма общо с темата, ама ей на-написала си го Party
Къде ,бе?     newsm78  Ако имаш предвид снощното Космополитън,това е Питие,коктейл!    Laughing
Мъжът ми ми го приготвя/поръчва....нежен е ,какво да го правя...    Grinning
Чиърс обикновено означава "Наздраве" ,а не Четене....    Mr. Green

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 17:07 от Анонимен

# 123
  • Мнения: 7 947
Красо, дали ще можеш да си погледнеш пак последните постове? И сама да се сетиш, че изпростяваш и е време да спреш? Или нещо ти липсва осезаемо...за да го направиш?   Thinking

# 124
  • Мнения: 2 457
Краси е била при Ути? Кога?
Ех, да можех и аз да готвя като нея... Но нищо, ще се запиша в конкурса на Слави "Умна и красива". Само да не ме урочасате Mr. Green

# 125
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Еми пиши и за неразбралите по разбираемо, че да можем да те разберем...нали сме тъпи ooooh!

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 364
Краси е била при Ути? Кога?

Присъединявам се. Краси...* , ако имаш някъде запис, моля те, дай линк да те видим! Или на лични, ако така предпочиташ.  Hug

# 127
  • Мнения: 755
Краси е била при Ути? Кога?
Ех, да можех и аз да готвя като нея... Но нищо, ще се запиша в конкурса на Слави "Умна и красива". Само да не ме урочасате Mr. Green

Е, не мога, не мога да се "сдържа". newsm47
Ти можеш други неща дорогоя, други... ти можеш да разпилееш коси, да разкочаеш боди и закачливо да болатаеш , нали? Не се коси, ти си толкова талантлива, за кво ти е да готвиш?!. newsm03 smile3521 newsm47 Упс... извинете, но не мога да  го пропусна и това проникновение. Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 06:28 от Fortune

# 128
  • Мнения: 4 569
темата прелива от обяснения в лиобов и нежности. Crazy Crazy Crazy

# 129
  • Мнения: 293
Абе какво става тук ?
Искам и аз  Mr. Green blahblah

# 130
  • Мнения: 755
Абе какво става тук ?
Искам и аз  Mr. Green blahblah

ми хайде де... избирай си някой и действай.... Joy Joy Joy Joy Joy На другите заигравките им датират по отдавна, моята е от скоро и за кратко. Flutter Whistling Flutter

# 131
  • Мнения: 135
Абе какво става тук ?
Искам и аз  Mr. Green blahblah

Как така какво..дамите си търсят изгубената нежност  Mr. Green ... май успешно я намират във форума..ласкаят се така да се каже!!!  Joy
Но пък нежността има и други форми!!!  Mr. Green

# 132
  • Мнения: 7 947
Другите форми, Соте...са блян за определени хора. Които - именно - поради липсата им - стават озлобени и в същото време прикриват това с онази така блянувана от тях - идеалност... в семействата си...

# 133
  • Мнения: 755
Кви форми бе? Много съм  отчаяна подариха ми релакс енд тон...сигур ми намекват нещо ... Laughing Laughing Laughing Неадекватна съм, но съм потрес. Crazy

# 134
  • Мнения: 7 947
Същата. Нежност. Laughing
За едни може да е ку тия сладолед, за други - топла манджа, за трети - див секс. Има ли значение ?

Общи условия

Активация на акаунт