За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 512
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 755
Същата. Нежност. Laughing
За едни може да е ку тия сладолед, за други - топла манджа, за трети - див секс. Има ли значение ?

Само аз ли не те разбрах? То вярно , че съм неадекватна днес, но то пък...  чак толкова зле да съм.Crazy

# 136
  • Мнения: 7 947
Същата. Нежност. Laughing
За едни може да е ку тия сладолед, за други - топла манджа, за трети - див секс. Има ли значение ?

Само аз ли не те разбрах? То вярно , че съм неадекватна днес, но то пък...  чак толкова зле да съм.Crazy
На кого му пука - аз винаги съм неразбрана  Joy

 Wink

# 137
  • Мнения: 135

На кого му пука - аз винаги съм неразбрана  Joy

 Wink

Аааа не...аз поне винаги съм те разбирал правилно  Wink...само се чудя, защо за едната нежност, сте готови на всичко????  newsm78
Май се налага да потърся отговора назад във времето...май схванах но да не продължавам с анализите, че ще взема да се разнежа излишно!!!!  Laughing

# 138
  • Мнения: 7 947
Еми то това му е хубавото на риболова - имаш време за размисли  Wink
Последния фотос ми е любим  Laughing
Но от къде все такива ги вадиш, направо се чудя...фотосите де, за тях говоря!??

# 139
  • Бургас
  • Мнения: 364
Еее, снимката с мама и щерка направо е върхът! Само да не беше "голф" колата, ама нищо - 'айде.

# 140
  • Мнения: 2 457
Това мене ме кефи

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 364
Да, и тази е яка, но сякаш вече не е актуална. Наблюдавам, че момченцата са далеч повече привлечени от куклите отколкото момиченцата и подобни игри повече ги кефят. И съответно овладяват и манипулацията наравно с момиченцата. И обратното - момичетата демонстрират яко агресия.
Моята дъщеричка от известно време ми иска автомат и понеже отказвам, сама си прави от конструктура и стреля наред. Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 7 947
Юли, не зная от къде  го наблюдаваш това - но прибавям и сина в кюпа - от година ме м оли за кукла! Прави си кукли от пелени, рисува ги, после направи от закачакла, после от дървените ми лъжици и какво ли не...  ooooh!
Нежен е, да, възможно е близостта му с мен да е в повече, не зная.

# 143
  • Мнения: 2 457
Ооо, Юли, при нас няма автомати Laughing. Дъщеря ми е олицетворение на женствеността и манипулативността, толкова е кокетна, влиза ти под кожата и нищо не можеш да й откажеш. А е и красива, красиваааа, мъжът ми се плаши направо ooooh!

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 364
Всичките ни познати с деца-момчета са така. Бутат от онези, нали ги знаете, малки детски розови колички с кукли-бебета вътре - досущ малки "майки".  Crazy  Heart Eyes  А момиченцата си играят с малки автомобилчета и стрелят с пистолетчета.

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ооо, Юли, при нас няма автомати Laughing. Дъщеря ми е олицетворение на женствеността и манипулативността, толкова е кокетна, влиза ти под кожата и нищо не можеш да й откажеш. А е и красива, красиваааа, мъжът ми се плаши направо ooooh!

Странно - точно най-милите момиченца пък най-много стрелят. Обратно - по-грубичките на външен вид са по-меки.

# 146
  • Мнения: 135
Не правете юначетата толкоз глупави...подгони ли ги пубертета, тогаз ще усетите колко са нежни!!!  Laughing

Но пък мъжете и като одъртеем сме си доста привързани към майките...само че нежността ни отива по предназначение!!!!  Peace

# 147
  • Мнения: 2 457
Обичаше коли, камиончета, влакчета, като беше на 2г, но вече не. Сега само пред огледало, токчета, червило, косата размята, но тя от мен копира..на кой да се метне Simple Smile

# 148
  • Мнения: 7 947
Не правете юначетата толкоз глупави...подгони ли ги пубертета, тогаз ще усетите колко са нежни!!!  Laughing

Но пък мъжете и като одъртеем сме си доста привързани към майките...само че нежността ни отива по предназначение!!!!  Peace

Сотеееее  Joy ако не беше лицето на детето, щях да помисля, че ми се следил Лято Господне 2009то  Joy

# 149
  • Мнения: 135
Сотеееее  Joy ако не беше лицето на детето, щях да помисля, че ми се следил Лято Господне 2009то  Joy

Тюх...ако знаех по рано ...ма пък точно тогава ме тресеше треска след абитурентските неволи...пък след туй ме затресе кандидат- студенската  ooooh!....а той купонЯ бил във водата значи!!!!  Laughing
Тъй става като си раздавам нежността навсякъде!!!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт