За нежността на мъжете ви ... как ви я показват

  • 15 528
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
# 151
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Сотеееее  Joy ако не беше лицето на детето, щях да помисля, че ми се следил Лято Господне 2009то  Joy

Тюх...ако знаех по рано ...ма пък точно тогава ме тресеше треска след абитурентските неволи...пък след туй ме затресе кандидат- студенската  ooooh!....а той купонЯ бил във водата значи!!!!  Laughing
Тъй става като си раздавам нежността навсякъде!!!  Laughing
Колкото и да се стараете мъжете, знаете, че истината е само една- контролирана

# 152
  • Мнения: 755
Lady Kat, много яко попадение! newsm10

# 153
  • Мнения: 160
Моя мъж не е романтичен, ама изобщо. Цветя получавам много рядко. Преди двадесет години много се ядосвах, обаче му свикнах.Винаги ме подкрепя. Работим заедно, та не ми се обажда непрекъснато, но предугажда някак желанията ми, винаги е около мен. Като се замисля, така ми харесва повече. Виждала съм мъже, които се лигавят в присъствието на жените си, но като са сами в друга компания не се изказват твърде ласкаво за половинките си./Не казвам, че привсички е така/

# 154
  • Мнения: 135
Колкото и да се стараете мъжете, знаете, че истината е само една- контролирана

Има логика в думите ви...дори към децата трябва да е контролирана  tooth ....но нашата нежност често зависи от други приоритети...нежната душа дори кучетата я надушват....важно е обаче и вие да се постараете..но да не прекалявате!!!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт