Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора
Искам да купя на децата електрически четки за зъби но досега не съм се интересувала.
Моля помогнете ми. Става въпрос за големи деца.

Цитирай

В къщи си мием зъбите с ORAL-B на BRAUN   и сме доволни.Но от зъболекър знам, че електрическите четки трябва  да се редуват с обикновенни.Един ден с едната на следващият с другата.
Цитирай

Моят син също е с орал-б на браун...такова нещо за редуването  не съм чула, а съм питала 3 -4 зъболекари.
ние всички само с ел. се мием.
За колко голямо дете става дума тези четки се водят 3г+...
Цитирай

Искам да купя на децата електрически четки за зъби но досега не съм се интересувала.

Здравейте! Ние вкъщи отдавна сме с ел. четки. ПЪрво бяхме с Браун, но след като се позаинтересувахме малко открихме, че Филипс са по-добри, но...са и по-скъпи.  Но определено си заслужава, технологията е съвсем друга, имат няколко режима, на зарядно са, измерват времето, необходимо за ка1ествено иззмиване. Абе супер са!Добрата новина е,че сега докато ровех сайт, за да ви я покажа открих, че върви страхотна промоция в един от сайтовете за колективно пазаруване: http://grabo.bg/detska-elektricheska-chetka-za-zabi-plius-pasta-za-84lv-042bg44
Цитирай

И аз съм се насочила към електрически четки, но не само за детето / почти 7 години/, но и за нас. Четох доста теми, но някои от тях са със стара информация. До колкото разбрах може да вземем една четка и само да сменяме накрайниците, което предполагам е най-удачният вариант newsm78
Повечето препоръки са за Браун-може ли конкретни модели? Също така има ли значение състоянието на зъбите за избора на конкретна четка?
Ще се консултирам и със стоматолог, но предпочитам мнението на хора, които вече използват подобни четки bouquet
Цитирай

за мен най-удачният вариант е всеки да си има своя четка...за чии ще сменяме като луди  н-броя накрайници...нещо ми е странна тази идея.
Цитирай

на мен са ми казвали, че качественото механично миене / с обикн. четка/ по 3 мин. е най-доброто.Движенията трябва да са вертикални, а не хоризонтални /засяга се шийката на зъба/.
А за ел. четки съм чувала,че е добре да се използват при хора с ограничени двиг. способности по разл. причини.
Цитирай

Вкъщи използваме електрическата на Oral B, редуваме с механичка soft, заради проблеми с венците, които имам. Доволна съм от тази комбинация
Цитирай

на мен са ми казвали, че качественото механично миене / с обикн. четка/ по 3 мин. е най-доброто.Движенията трябва да са вертикални, а не хоризонтални /засяга се шийката на зъба/.
А за ел. четки съм чувала,че е добре да се използват при хора с ограничени двиг. способности по разл. причини.
Който ти е казал това е бил много прав, защото повечето ел. четки извършват кръгообразни движения, които са пагубни за венците. Аз имах сериозен проблем с кървенето на венците и първо преминах на по-мека четка, после на комбинация от софт и Браун, но кървенето се появяваше, да не говоря , че от време на време и джобове имах... В крайна сметка след много ходене по мъките и по стоматолози, един от тях ми препоръча Sonicare на Philips... Вярно, малко по-скъпа е, но реших да инвестирам...в здравето си.. Родих се. Пиша ви за нея, защото ми се иска повече хора да знаят за този уникален продукт и да разберат, че проблемът с кървненето на венците, недобре почистената плака, редовнообразуващият се зъбен камък, петната по зъбите за заличими не само от стоматолог, но и от правилната хигиена. Според медн предвид качестовото на храна, забързан живот, цигари и кафета, ни трябват все повече продукти, които да мислят вместо нас - телефони, компютри, четки за зъби Smile
Цитирай

И аз ползвам ел. четка на Браун, но след похвалите тук ще се поинтересувам и от Филипс. Някак досега ми е убягвало, че и те правят ел. четки. А накрайниците намират ли се лесно в бг?
Иначе и аз редувам нормална четка с електрическа.
Цитирай

Привет на всички. Виждам, че обсъждате въпроса за ел. четки и реших да споделя и аз опита си.
Миналата седмица пак посетих темата, но тогава не коментирах, а само четох. Попаднах на линка за Grabo.bg

[/quote]
Здравейте! Ние вкъщи отдавна сме с ел. четки. ПЪрво бяхме с Браун, но след като се позаинтересувахме малко открихме, че Филипс са по-добри, но...са и по-скъпи.  Но определено си заслужава, технологията е съвсем друга, имат няколко режима, на зарядно са, измерват времето, необходимо за ка1ествено иззмиване. Абе супер са!Добрата новина е,че сега докато ровех сайт, за да ви я покажа открих, че върви страхотна промоция в един от сайтовете за колективно пазаруване: http://grabo.bg/detska-elektricheska-chetka-za-zabi-plius-pasta-za-84lv-042bg44
[/quote]
 и реших да купя една такава Филипс на дъщеря ми. Честно да си призная бях доста скептична, но заради огромната отстъпка (почти наполовина) реших да я поръчам. Е, оказа се че съм сгрешила-четката е невероятна! Ася никога не си е мила зъбите с такъв кеф, даже взе да прекалява Laughing Музикална е и пееща и това много я забавлява. Това ме накара да се поразровя и да видя какво предлагат Филипс за възрастни и се оказа, че има богато разнообразие от модели. Вносители са само Ивентас и Евгени Стефанов ( промоцията на грабо). От Ивентас съм си поръчвала много неща и на Авент и други, но съм все по-недоволна. Бавят поръчките, груби са и имат лошо отношение към клиентите. Поне такива са моите впечатления. Ще продължа да търся и ако намеря допълнителна информация ще ви пиша.
Цитирай

Браун нямат само един вид електрическа четка,моята си е с таймер и със зарядно,нямам наблюдения Филипс да са по-добри.
За соник-четките,те са съвсем друг клас,използват звуковата терапия.Още по-хубави (и много,много скъпи) са ултразвуковите-УЗ вълните имат бактерициден ефект,отличен е ефектът,но....
А относно редуването-освен ако няма показания за някой конкретен тип изчеткване,не мисля че има нужда от такова.
Цитирай

Здравейте, вече съм горд собственик са ел. четка за зъби Браун 3Д, с четка на Орал Б. Само 1 път съм я ползвал, но като цяло не съм впечатлен. Бих желал да попитам като се ползва такава четка за зъби, трябва ли да се ползва някаква специална паста за зъби, или става за целта и обичайната, която ползвам?
Благодаря за разясненията, поздрави.
Цитирай

С обичайната, разбира се не е лошо тя да е добра паста Smile Ти какво точно очакваш, че да си много впечатлен от четката? На мен ми е напълно достатъчно, че след това ако мина с конец за зъби той остава напълно чист, значи мие добре Wink
Цитирай

Здравейте, спешно имам нужда от съвет каква четка за зъби да избера за подарък. Бях се спряла на Браун, но четейки Ви разбирам, че Филипс са по-добри, та въпроса ми я коя четка да избера:
Филипс
Браун
Браун с нещо си
Спено ми е наистина. Много ще съм благодарна за съвет и отзиви Smile
Цитирай

1-14 от 41 отговора