До мамите в САЩ

  • 533
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 440
Мами , нали сте с пове4е опит в пътуванята...Дайте някоя идейка кой е най-добрият вариант да долетим до нашия тати в Ню Порт. Погледнах в сайта на Луфтханза и ми отпраха цена 1200 евро от София до Сант Антонио  . Е няма ли и по-евтин вариант?! #Cussing out

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 334
не съм в САЩ, но провери ако искаш на тези сайтове:

www.expedia.com

www.traveljungle.com

www.opodo.com

има значение и за кога търсиш билет. по принцип, колкото по-рано купиш, толкова по-добре.

# 2
Луфтханза по принцип са доста скъпи. От БГ до Щатите наи-добре е да вземеш билети от бюро в БГ (по принцип дават най-хубави цени), или да провериш кои авиолинии пътуват до Ню Порт, и да видиш директно на сайта им. До Флорида най-добре е с Бритиш или Върджин, но за Ню Порт не знам.

# 3
  • Мнения: 7 091
Мами , нали сте с пове4е опит в пътуванята...Дайте някоя идейка кой е най-добрият вариант да долетим до нашия тати в Ню Порт. Погледнах в сайта на Луфтханза и ми отпраха цена 1200 евро от София до Сант Антонио  . Е няма ли и по-евтин вариант?! #Cussing out


Кога смятате да пътувате? Двупосочен, еднопосочен? Колко човека? Аз ползвам обикновено Малев до САЩ, но нямам идея колко са вътрешните полети, а те обикновено никак не са евтини. Ако става въпрос за двама човека двупосочен 1200 евро си е направо евтиния.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 440
Ще летим само аз и Ники /1г3м/ в двете посоки . Ще проверв Малев и другите линкове. Благодаря ви, момичета!!!   bouquet

# 5
  • Мнения: 7 091
Ще летим само аз и Ники /1г3м/ в двете посоки . Ще проверв Малев и другите линкове. Благодаря ви, момичета!!!   bouquet

Имай предвид, че до 2 г може да платиш само 10% от билета ( тези проценти в зависимост от компанията са различни), нямаш право на място. Това понякога е възможно да се избегне, защото ако има свободни места, ще ти дадат, но последния път аз пътувах 16 часа с Калин в мен, защото нямаше нито едно място и беше кошмар. Ако ще пътувате сега, доста сте закъсняли да си запазите билети( моя съвет поне 2 месеца по-рано и си изберете да не е във високия сезон). Препоръчвам ти Малев, защото имат полети от Варна и с такова малко дете, повярвай ми разликата е огромна( въпреки че е малко с около 100-200$ по-скъп) ако не пътувате от София.

# 6
  • Мнения: 299
Последните няколко пъти летях с KLM (холандските авиолинии) в комбинация с полети на Northwest www.nwa.com . Техните цени бяха най-ниски. Преди летях с чешките авиолинии, но последно ми дадоха по-високи цени от KLM. 

# 7
  • Мнения: 3 491
Ние засега сме прибягвали все до услугите на български агенции и в двете посоки, защото те намират по-евтини комбинации. Ето ти примерни тарифи на една доста отдавнашна фирма тук:

http://www.btc2000.com/sf.htm



# 8
  • Мнения: 2 257
Ако ти се занимава да звъниш до София, пиши ми бележка, ще ти дам координатите на моя добра позната, която всяка година ми намира билети. Мисля, че може да те ''вмести" тук таме, ако не летите утре де. Laughing

# 9

Общи условия

Активация на акаунт