Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София, Дружба
Здравейте, бременна съм в 6 месец и съм с бяло течение. Ходих да ми вземат секрет, направиха ми микробиологични изследвания и ми казаха, че няма нищо, но течението ми продължава. Не знам какво да правя, страшно съм се притеснила  Cry
Това ми е втора бременност, първата беше с неуспешен край и то в доста напреднал месец. Това допълнително ме смущава.
Моля ви дайте ми някакъв съвет? Благодаря ви!

Пожелавам на всички весели коледни празници. Бъдете много щастливи и усмихнати!  newsm51

# 1
  • Варна
Доколкото знам - не. Нормално е да се увеличи секрецията по време на бременността. Щом няма гъбички, значи не е проблем. Всъщност, дори гъбичките не са проблем за самата бременност.
Спокойно! И само положетлни емоции Laughing Ще видиш, че всичко ще бъде наред. Приятно бременеене!

# 2
Това най-добре ще ти каже доктора, който те наблюдава, но според мен по-добре го лекувай. Не искам да те плаша, но детето на момичето, с което бяхме в една стая след раждането беше със запушено слъзно каналче Cry и педиатрите и обясняваха, че това се получава от нелекувано бяло течение. Но все пак, предполагам има различни причини за бяло течение, така че посъветвай се с лекар. Желая ти всичко добро Praynig

# 3
  • Варна
Не искам да те плаша, но детето на момичето, с което бяхме в една стая след раждането беше със запушено слъзно каналче Cry и педиатрите и обясняваха, че това се получава от нелекувано бяло течение.
Това се получава по време на раждането от гъбичките, ако има такива. А и дори да има гъбички, не е задължително да се случи. Ако се притесняваш, може да повториш изследването на секрет

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
Не се притеснявай нормално е да имаш бяло течение
по време на бременността.Ако много те притеснява
направи още изследвания.
Иначе бяло течение може наистина да доведе до
доста проблеми не само на бебето но и на майката.
Това става обаче само ако имаш гъбички или някаква
инфекция или венерическа болест която не е лекувана.
Пази се повече,успех и леко бременеене!  bouquet

# 5
  • Русе
Съжалявам за случилото се.

Добре дошла във форума.

Да споделя моя опит - аз имах течение и дори гъбички в 8  месец. Докторката каза, че е съвсем нормално, и няма какво да се притеснявам, изписа ми лечение.

Каза, че дори някой раждат така.  Rolling Eyes

Щом имааш добри резултати от изследванията, значи всичко е наред. За твое успокоение ходи по-често на лекар.

Успех, лека бременност докрая и много скокоиствие ти желая.   bouquet

# 6
Щом изследванията ти са добри, значи няма място за притеснение.А повечето бременни имат обилен секрет.Лека бременност ти пожелавам и весели коледни и новогодишни празници!!  bouquet

# 7
  • София
Аз имах засилено бял течение и гъбички в скоро време доктора каза че не е страшно и ми изписа лекарство и другата посявка беше идялна нямаше нищо тревожно

# 8
Не се притеснявай, нормално е през бременността бялото течение да е по-силно. Ако са гъбички към края на бременността се лекуват, за да не се зарази бебето по време на нормалното раждане. Но гъбичките са много упорити и не винаги е възможно да се излекуват напълно. Ако раждаш секцио пък въобще не е проблем. Спокойна бременност!  bouquet

# 9
  • Бургас
не се притеснявай аз преди да забременея и през цялата бременност си влачих течението и гъбичките,а сега се радвам на един почти три годишен юнак.така,че смело напред,а и да ти кажа продължавам да го влача след като родих вече трета година,не е много приятно но пък и не е болка за умиралка Simple Smile

# 10
  • Burgas
Няма проблем.
По време на бременност е нормално да има по- обилна секреция.
Щом микробиологичните изследвания са добри няма нищо тревожно. Peace

# 11
  • Варна
Съжалявам за случилото се.

Добре дошла във форума.

Да споделя моя опит - аз имах течение и дори гъбички в 8  месец. Докторката каза, че е съвсем нормално, и няма какво да се притеснявам, изписа ми лечение.

Каза, че дори някой раждат така.  Rolling Eyes

Щом имааш добри резултати от изследванията, значи всичко е наред. За твое успокоение ходи по-често на лекар.

Успех, лека бременност докрая и много скокоиствие ти желая.   bouquet

И аз бях с гъбички от 6 месец,лекарката ми каза,че всяка 2 бременна жена ги има,защото лигавицата там нещо си Embarassed и да не се притеснявам.Успех

# 12
  • на друга планета
Няма смисъл да се притесняваш щом изследванията са ти наред.Аз също имам бяло течение по някога е по обилно, но според гинеколожката при която ходя това е нормално при бременност. Леко бременеене  Simple Smile

# 13
  • Резерват "Северозапад"
Щом изследванията ти са добри, значи няма място за притеснение.А повечето бременни имат обилен секрет.Лека бременност ти пожелавам и весели коледни и новогодишни празници!!  bouquet
Точно така. Аз имах силно течение по време на бременността, пък всичко си беше наред Peace

# 14
  • София
Може, ако течението е причинено от бактерии, но щом изследванията ти са добри, няма защо да се притесняваш. Все пак гинеколога ти да те следи.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт