ЛЮБИМИ РУСКИ песни, филми, вицове... 3

  • 151 666
  • 597
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • Мнения: 3 882
Здравейте, дами, чат-пат и господа... Какво става та тази темичка така е замряла от 2 години? Казаха ви от големите плоски шарени кутии, че всичко руско е лошо и вие закрихте и темите за филми ли?
Чини ми се седмото изкуство тук е малко... ни при чём.

# 587
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Не само филмите, какво им е на руските песни или вицове?

Та да споделя един руски лаф, наскоро ми изкочи във фейса:

Цитат
Девяносто процентов женской красоты состоит из мужского желания.

# 588
  • Мнения: 3 882
Пассажир проходит мимо стюардессы и начинает дёргать ручку кабины пилота.
- Мужчина, вы куда?!
- Как куда, в туалет!
- Вы что, вправду думаете, что самолёт летит вперёд туалетом?

# 589
# 590
  • Мнения: 3 882
Нема се плашите от мечките. Не мога да не споделя моя любимец. Е те това е еманация на руската тънка работа с мечките. Знам, че имат и разни други модели с по-издължени муцуни, но на мен този ми е сякаш най-типичния. Главата му е кат' телевизор голяма. От старите телевизори де. Simple Smile

# 591
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Здравейте, дами, чат-пат и господа... Какво става та тази темичка така е замряла от 2 години? Казаха ви от големите плоски шарени кутии, че всичко руско е лошо и вие закрихте и темите за филми ли?
Чини ми се седмото изкуство тук е малко... ни при чём.
Такива кутии не гледам, а и няма кой да ми каже нещо и аз да го послушам, защото във вените ми тече и руска кръв. А тя, както знаем, вода не става!

Ето ви нещо много любимо, две изпълнения на бивши съпрузи ( за мен най-хубавият дует от "онова" време). Колко много хубави песни е написал Николаев под нейно влияние!
https://youtu.be/laL5LGsp5Rw?si=1SolxI8ZnxNG6m7c

https://youtu.be/2yi5Xom3mBY?si=X1A8Suht6d2bO5Ar

Последна редакция: пт, 05 апр 2024, 17:44 от Джемма

# 592
  • Мнения: 3 882
Като видях, че Джемма е дала клип с нея, да дам и аз. Наташа Королёва и Синие лебеди
... Одна девчонка в шестнадцать лет
    купила на поезд плацкартный билет
    А кто она, как ее зовут
    вы догадайтесь сами.
    И нес куда-то ее экспресс.
    Летел за окнами осенний лес.
    Катилось детство по щекам
    хрустальными слезами...

# 593
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Само любовта ражда прекрасни песни! Музата на Игорь Николаев! Слушах я през 90-те, слушам я и сега.

# 594
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Да не живеем само в миналото, един популярен и обичан сега съвременен изпълнител - Ярослав ДРОНОВ (SHAMAN).
Скрит текст:
Добре, че терористите от Крокус му подминаха концерта, той е бил първата мишена, защото събира рекордно количество публика.

Шаман - Ты моя

# 595
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Какво лошо има в старите песни? Това не значи, че живеем в моналото.
П.П Телефонът ми звъни с песен на Шаман.

А между другото, не знам дали знаете, че Пугачева не видя никакъв талант в него преди години, предпочете друг изпълнител в шоуто.

# 596
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Какво лошо има в старите песни? Това не значи, че живеем в моналото.
Нищо лошо, но света и руската култура се развиват.

# 597
  • Мнения: 473
Какво лошо има в старите песни? Това не значи, че живеем в моналото.
П.П Телефонът ми звъни с песен на Шаман.

А между другото, не знам дали знаете, че Пугачева не видя никакъв талант в него преди години, предпочете друг изпълнител в шоуто.
Моят звъни с Шатунов - А цвета лета ... 
Между другото по повод Королёва скоро четох закачка с нея - някои от незнание изпускат ё, а тя умишлено - КоролЕва Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт