Въпроси към Класически хомеопати 18

  • 56 317
  • 734
  •   1
Отговори
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

Хайде скок и в новата, 18-та тема!   Hug

Внимание: Форумът е за обмяна на личен опит, свързан с хомеопатията и информацията в него не е предназначена да замени напътствия, назначено лечение или препоръки на медицинските или хомеопатични специалисти.     Simple Smile

Апелирам за толерантност и въздържане от квалификации.   Peace


Преди да зададете въпроса си, моля ви информирайте се поне малко за хомеопатията тук:

ИНФОРМАТИВНО ЗА ХОМЕОПАТИЯТА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

"Информативно за Хомеопатията", само четете за да се информирате, но моля ви не пишете там! Само тук.
 Линк към старата 17-та тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=612554.0

  Ето ви и едно поучително клипче като начало:
                        
                          http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8gUJnUEzem4

Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 23:06 от Aleksander

# 1
  • dobrich
  • Мнения: 13
Хоп първа! Mr. Green
Чета ви редовно и ми е интересно всяко мнение независимо по какъв въпрос !
Александър , благодаря за темата !

# 2
# 3
# 4
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Aleksander, благодаря за новата тема   bouquet!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 711
Честита ни нова тема. Александър   bouquet

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Чакам и отзиви за клипчето...

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40 756
 Peace

От вчера зад лявото ухо детето има 2 подутини...Дали са лимфни възли???Едно под друго са,точно зад ушето.

Интересно ми е тук какво мислите за къпането при варицела???Одобрявате или...

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 09:24 от tandonova79

# 8
  • София
  • Мнения: 864
хайде и аз тука:)

и да попитам има ли лекарство за задна хрема? моето дете пак почна да кашля влажно , особено като легне да спи.
до сега кашлицата беше суха и алергична, доказа се че има алергия, ама сега е влажна....
а отказвам да давам ериус и кортикостероидни спрейчета за нослето./ а то е толкова запушено:)/

# 9
  • в матрицата
  • Мнения: 952
 Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 483
Благодаря за темата  bouquet

Бъни, има, да. 119 броя.

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте,
Започнах да пия шуслерови соли за хронична умора и болки в мусколите и тялото - ном. 5, още след първата таблетка, след няколко часа тези симптоми се засилиха.
Прочетох каквото имаше по темата, но информацията отностно това което искам да питам е противоречива.
На едно мясти пише, че е добре да се получи такова хомеопатично влошаване, но се отнася само за острите състояние. На друго място пише, че трябва да се прояви такова влошаване към края на лечението. На трето място пише, че както е в моят случай - хроничен, не би трябвало да се получи влошаване в началото на лечението.
Да ги спирам ли, какво да правя, хомеопатът който ги изписа е извън бг, връща се след месец.
Да изчакам ли още една седмица и тогава да ги спра, ако не отшуми това хомеопатично влошаване.

Мерси, предварително.

# 12
  • Мнения: 3 483
Аз лично, без да претендирам, че съм права за другите (вече видях за себе си доказване на симптоми от соли номер 3 при дете) мисля, че приемът на хомеопатично лекарство (защото това е калиум фосфорикум), при това в материални дози, при това без изменение на потенцията, може само да влоши нещата.
Дано някой го обясни по-добре.

И от чисто любопитство как някой хомеопат може да разбере има ли реално недостиг на тези елементи в организма на пациента, за да го предпише. Thinking И нима една депресия, едно психическо изтощение се дължат само на липсата им, та ги блъскат в материални дози....

# 13
  • Мнения: 1 456
Хоп, троп

# 14
  • Мнения: 0
Идея си нямам, да каже някой хомеопат, ако има желание.

Общи условия

Активация на акаунт