Избор на сушилня - 2

  • 143 682
  • 747
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 691
ох , днес бяхме да ги гледаме на живо и ... пръстите ме заболяха да ги отварям тези вратичкииии и лично мен това ще ме затормозява /искам работата  с уреда да не изисква никакво и най-малко напрягане иииииии да се едно удоволствие - както с миялната машина Simple Smile)) примерно/ ---много си харесах едно АЕГ - беше със стъклен люк и изключително лесно и приятно отваряне и затваряне , но 950 лв.... и надскача лимита  /поне за сега Simple Smile) , но не се знае окончателно/ ---- на външен вид много ми харесаха разните Ariston , Whirpool , Candy и Gorenje /така ли се пишеше/ , за Аристон съм чувала напоследък само лоши отзивиии от сорта, чеее много се развалят --- а за другите три ако може някакви отзиви ---> за сега изискванията са ми ако може разбира се :
- да не е много шумна
-да е със стъклен люк
-да се отваря и затваря лесно
-да има дисплей
-/кошницата за обувки и лампата евентуално/

Simple Smile)))) предварително благодаря на отзовалите се ,,,,,, надявам се ме разбиратеееее --->търсенето се почна с Беко от 500лв. и сега сме на 850 .... нз дали утре няма да скочим на АЕГ-то , защо винаги така става незная Simple Smile)

# 391
  • Мнения: 505
Иве, така като гледам по описанието, май си харесала това
http://www.technopolis.bg/b2c/details/687414/P11100201/Sushilnya-AEG-T-76280-AC
и май добре си се ориентирала и без нас  Wink . Искам да допълня, че тази сушилня е с чувствително по-голям барабан - 118л, това е нова серия на АЕГ. Та в този барабан може да натикаш доста пране, без да се намачка, а също да сушиш големи завивки и юргани, вместо да ги носиш на химическо. Ако ползваш такива, де.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Иве, така като гледам по описанието, май си харесала това
http://www.technopolis.bg/b2c/details/687414/P11100201/Sushilnya-AEG-T-76280-AC
и май добре си се ориентирала и без нас  Wink . Искам да допълня, че тази сушилня е с чувствително по-голям барабан - 118л, това е нова серия на АЕГ. Та в този барабан може да натикаш доста пране, без да се намачка, а също да сушиш големи завивки и юргани, вместо да ги носиш на химическо. Ако ползваш такива, де.
Благодаря за бързия отговор ---> точно тази е   http://www.youtube.com/watch?v=YM3XPmHLL-I  Simple Smile)) много хубаво и лесно и се отваря вратата..... различното при тези със прозрачен люк май е и че нямат филтър на самия люк ---> но май като цяло има дълбочина за разлика поне от този на колежката Електролукс --->  http://www.youtube.com/watch?v=iq80RaefWtQ&feature=related  /да са живи и здравииии хората направили клипчетата, че в нашите магазини.... си е 6-тица от тотото ако попаднеш на компетентен консултант /


п.с. --> тази също "ми хвана окотооо , но май като марка не е удачен вариянт за парите си-някой може ли да каже Simple Smilehttp://www.technopolis.bg/b2c/details/683139/P11100201/Sushilnya … LPOOL-AZB-8780-WH

Днес вече искам да купя нещо и довечера да суша, нямам търпение вече Simple Smile))

Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 09:58 от ivelina2

# 393
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
в момента и аз проувам нещата ,бях се спряла последно на електролукс
http://www.technopolis.bg/b2c/details/687345/P11100201/Sushilnya … ROLUX-EDC-77570-W
имаме познат който се занимава с такава техника,и сподели че сервиза на алекстролукс е пълен с сушилни ,много се развалят още в самото начало.
Според него по добър избор е БЕКО от по нисък клас или АЕГ,Бош.
и сега пак съм в размисъл  newsm78

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 691
ние вече купихме АЕГ-то, продавач-консултантът беше ГОЛА ВОДА-питам го има ли автоматична програма и какво представлява- а той "ми аз за пръв път чувам, ако може вие ми кажете" и ред други неща-общо взето благодарение на Вас мили дами успях да закупя сушилня.... довечера ще я пробвам и ще пиша,,,, само че НЯМА упътване на БЪЛГАРСКИ , което е много странно-на всякакви езици имаше , но не и на БГ.... ако някой имаа дори да не е на този модел, но е същата марка ще съм благодарна да ми го изпрати

# 395
  • София
  • Мнения: 6 011
ivelina2, честито!
И моя Бош нямаше упътване на български, звънях на вносителите и веднага ми го пратиха по меила.  Peace 2-3 дни преди да се сетя да им звънна, се оправях с упътване на македонски.  Laughing

# 396
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
ние вече купихме АЕГ-то, продавач-консултантът беше ГОЛА ВОДА-питам го има ли автоматична програма и какво представлява- а той "ми аз за пръв път чувам, ако може вие ми кажете" и ред други неща-общо взето благодарение на Вас мили дами успях да закупя сушилня.... довечера ще я пробвам и ще пиша,,,, само че НЯМА упътване на БЪЛГАРСКИ , което е много странно-на всякакви езици имаше , но не и на БГ.... ако някой имаа дори да не е на този модел, но е същата марка ще съм благодарна да ми го изпрати
задължително трябва да има опътване на БГ,ако няма в брошурата,то хората трябва да ти дадат разпечатано на листовете.
Понякога някои случители се правят на приятно разсеени,но когато настояваш ги дават . Grinning

Честито,с здраве да си я полваш.Чакаме отзиви,пиши дали е шумна. Grinning

# 397
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Май е станало масово забравянето на бг упътване  ooooh!

# 398
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, и то на скъпи уреди!  Shocked
Миналата година купувахме няколко уреда от нисък клас - всички си имаха Бг упътване. Скъп климатик купихме - той нямаше.  Mr. Green

# 399
  • Мнения: 870
И моята нямаше, оставих си мейла и след 1-2 дни ми изпратиха... пестят и от хартия вече...

# 400
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
То даже не съм сигурна дали в търговеца е проблема или във вносителя. На нашата сушилня в самия барабан бяха сложени всички видове упътвания, но естествено нямаше на бг. Служителите едва ли знаят какво има вътре и какво не, сушилнята беше яко опакована. Вносителят е за таковане  Crazy

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Благодаряяя,
ами момчето от магазина на въпросът дали има ми каза "Божа работа" Simple Smile))) и уж казаха, че на Английски имало ама и такова няма май хихи има  3 броя- на най-различни езици и само Руския май ще ми свърши работа до някъде - сега ще търся кой е вносителя и ще се опитам да се свържа с тях, благодаря  - безценни сте Simple Smile)))))) ---за шума ще пиша довечера---- май се води 64---при мен проблема беше с отварянето  Embarassed да си призная по това я избрах /между другото на ИНДЕЗИТ гледахме със същото отваряне /с плътен капак и с натискане/ и на Аристон - ОТВАРЯТ СЕ КАТО ПЕРЦЕ в сравнение с ЕЛЕКТРОЛУКС-овете и АЕГ-тата със същото отваряне, но заради мненията тук не рискувах с тези марки /иначе нашите имат пералня индезит евтин модел и им служи вярно вече 5-6 години/ Simple Smile))) няма кошница за обувкииии , но ми казаха, че можелооо да си купя отделно /не от тях/

# 402
  • София
  • Мнения: 6 011
Кошницата за обувки до ден днешен не съм я ползвала.  Peace Като пера обувки/маратонки ги суша около парното, а през лятото направо на терасата. та за мен е излишна, но всеки си знае домакинството.

# 403
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Аз май не бих рискувала на суша обувки в сушилнята  Confused Знам ли какво ще излезне

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 691
сега се обадих в магазина Simple Smile) били намерили упътване , ще пращам гаджето да ходи да го взима хихи

Общи условия

Активация на акаунт