Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Как се преварява зехтина за мазане на бебето Embarassed?
Зехтина ли трябва да чакам да заври или само водата newsm78? Чакам вече 30мин да заври зехтина, ама не Mr. Green, водата си ври и извира, ама зехтина май има да си чакам до утре . Кажете как се прави newsm78.

Цитирай

И аз така и не дочках да заври зехтина, според мен няма да заври, достатъчно е да стои 15-20 минути във вряща вода.
Цитирай

София

и аз чаках само водата да заври:)
Цитирай

welcome to the Jungle

Водата трябва да ври поне 15 минути. Cool Важното е зехтинът да е студенопресован, т.е. "екстра върджин". Peace
Цитирай

Все на втория етаж

Ами аз купувах/вече спрах/само студено пресован и чаках да заври водата,вреше около 15 мин. и беше готов за употреба после Very Happy
Цитирай

Варна

Ами аз купувах/вече спрах/само студено пресован и чаках да заври водата,вреше около 15 мин. и беше готов за употреба после Very Happy

Точно така Peace
Цитирай

София

Водата завря и зехтинът се надигна малко....май това ще да е...
Цитирай

Варна

Водата ври около 10-15 мин и това е.Не съм чакала да заври зехтина newsm78
Цитирай

Само водата трябва да заври 15-тина мин. и зехтина е готов!
Цитирай

От самото начало до сега мажа със студено-пресован зехтин. Не го преварявам, иначе качествата му, запазени чрез студеното му екструдиране отиват нахалос със завирането.

Цитирай

Водата трябва да заври, след което се отчитат около 20 минути.А зехтинът трябва да е студено пресован.
Цитирай

София Западен парк

И аз така като теб си почаках близо час  Mr. Green
но определено не го видях да ври и после вече само чаках водата да поври около 10-15 мин
Цитирай

софия

само отвори шишето, да не гръмне като се разшири от топлото. А на водна баня няма как да заври, няма и нужда Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.