Малко въпросче.

  • 592
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 293
Момичета има ли някоя от вас вкъщи куклата Bаby Annabell ? В момента имам една позната на гости та на тях Дядо Коледа им донесъл бебето  Simple Smile. Ама нещо не можем да го накараме да плаче със истински сълзи, даваме му необходимото количество вода,което трябва да изпие,за да проплаче със сълзи ама досега без успех. Споделете ако някоя от вас е минала вече по този път.

Последна редакция: нд, 25 дек 2005, 15:08 от Ivanova

# 1
  • Мнения: 636
Леле, и такива ли работи има ве4е  #Crazy Доста има да се образовам  Thinking То не било само да го износиш, родиш, гледаш и възпитаваш, ами сега и новостите в игра4ките трябва да у4им  ooooh!

 Hug

# 2
  • Мнения: 513
Леле, и такива ли работи има ве4е  #Crazy Доста има да се образовам  Thinking То не било само да го износиш, родиш, гледаш и възпитаваш, ами сега и новостите в игра4ките трябва да у4им  ooooh!

 Hug

Мани, ами има и такива дето се напикават.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 293
Абе мани бе, куклата се напикава, движи си лицето докато яде точно като истинско бебе, издава същите звуци като живо бебе. Определено много хитро е направена, ама и цената и е много хитра  Simple Smile. Ама пусто плачене да го докараме със сълзи не успяхме.Надявах се да има мама с подобна кукла, ама явно все още няма  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 964
А от къде купихте куклата?Аз я видях преди месец,два в един магазин и като я затърсих да я купвам за племенницата неможах да я намеря.Нещо изчезна по Коледа.

# 5
  • Мнения: 293
А от къде купихте куклата?Аз я видях преди месец,два в един магазин и като я затърсих да я купвам за племенницата неможах да я намеря.Нещо изчезна по Коледа.

Здрасти, значи куклата е закупена от верига магазини Mueller.

# 6
  • Мнения: 964
Тука нямаме такива Sad
Нищо все някъде ще я пуснат пак.

Общи условия

Активация на акаунт