Тапата

  • 982
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 968
Колко време след падането на тапата (ако сте я видели) родихте? Днес имах нещо лигаво "като сопол" на ежедневната превръзка и се опасявам, че това е слузестата запушалка.  Embarassed А хич не ми се ражда сега по празниците  Confused

# 1
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Не знам кога пада, защото на мен ми изтекоха водите. Ама тапата не е ли розова?

# 2
  • Мнения: 498
tova e individualno razbira se no az rodih 4 dni sled kato mi se pojavi ne6o kato rozova sluz...
ne se ritesnjavai ima6 o6e vreme! leko ragdane ti gelaja!! Wink

# 3
  • Мнения: 1 938
Не мися че това е тапата - по-скоро е някакво по-обилно течение.  bouquet
Ние с теб ще раждаме след Нова година. Wink  bouquet

# 4
  • Мнения: 968
Не мися че това е тапата - по-скоро е някакво по-обилно течение.  bouquet
Ние с теб ще раждаме след Нова година. Wink  bouquet
Хехе, душко дано....щото тея празници ме държат на тръни...
Пък някъде момичетата бяха я описвали и като зеленикава или пък прозрачна, гъста...то знае ли човек  newsm78

# 5
  • Мнения: 5 228
Аз родих няколко часа след падането на тапата, но някои момичета раждат доста време след това. Божа работа. Леко раждане!  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 140
Родих една седмица след като ми падна тапата.
Тъкмо бях тръгнала да влизам в 37 седмица.В никакъв случай не те плаша,при всеки е индивидуално.
Успех и леко раждане!  bouquet Hug Praynig

# 7
  • UK
  • Мнения: 1 334
5 минути след като я видях ми почнаха контракциите  Grinning но по принцип може да падне и седмица преди това. при мен беше розова.

# 8
  • Мнения: 79
и при мен  бе долу-горе както при теб,а не чак толкова обилно ,както някои описват!видях я в петък сутрин ,като се събудих,вечерта още малко и в неделя вечерта ми изтекоха водите и след 5 часа си имах бебе!!! Joyт,е след2-3 дни бях родила!успех!!!!да се похвалиш с малкото сладурче!весела КОЛЕДА!!!!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
падна 2 дни преди термина и родих 5 дни след термина.Леко раждане

# 10
  • Мнения: 968
Мерси за пожеланията! Значи, ако това е "тя" малко ми остава  Confused

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
при мен падна след като бяха започнали контракциите и родих два три часа по късно/и при мен беше розова/

# 12
  • Мнения: 2 553
Малко офф:

Пеперудка, незнам дали това е тапата , миличка, но стискам палци и да докладваш какво става, че вече съм на тръни!!! Hug

# 13
  • Мнения: 28
az imax parvo sluz i 1 den sled tova krav i otidox v bolnicata i mi kazaxa 4e mi bilo tapata i rodix sled niakolko 4asa

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз въобще не съм разбрала кога е паднала.Доколкото знам
може и 1 седмица преди раждането да падне.
Леко раждане и прекрасно бебче ти пожелавам!
Честита Коледа и весели празници!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт