Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София, ул. "Консервна"
Първо искам да ви пожелая весели празници и нека се сбъднат мечтите ви! Simple Smile

Сега на въпроса - пуснах търсачката, но поне тук не намерих такава тема.
Мисля си, че ще е добре да направим списък на играчките, които като бъдат отворени се оказва, че са толкова опасни , та направо отиват на боклука, най-малкото, за да могат майчетата, които се чудят какво да купуват на децата си да имат едно на ум...
Ето част от нашите "играчки":
- кукла, тип "неваляшка" - когато дъщеря ми (тогава на ~ 1,5г.) я метна на паркета се разлетяха такива остри парчета, че ми се изправи косата;
- "докторски комплект" - едната тапа на стетоскопа се откачи почти веднага и отдолу се показа косо срязана пластмасова тръба - това, ако си го беше наденала на ухото - направо не ми се мисли какво щеше да стане Close
- днешната "изненада" - бебешки лаптоп - е, честно, по-голям боклук не съм виждала - екран, на който се превъртат няколко картинки с момиченца; 1 мелодия, която свири прекалено силно; няколко клавиша, които издават по 1 тон; има и едно екранче, в което един светодиод може да те изкьорави... Отделно, че когато Ралица леко натегна капака цялата "красота" се изпоначупи и пак щръкнаха едни остри пластмаси... Марка "Leila" Cry
- магнитна дъска - от едната страна е черна (за рисуване с тебешири) с латински букви, които са изцяло магнгитни Simple Smile - до тук добре, нооо ... от другата страна на дъската би трябвало да се рисува с фулмастри, които след това без проблем да се чистят. Е, на тази точно дъска НЕ се изчистват добре и колкото и да е добросъвестна щерка ми и веднага след като нарисува нещо да я бърше - пак си остават линиите Confused Марката е "Wood toys"

# 1
                  Още една играчка:Дъска ,която се почиства след като се пише с пластмасов молив.Бебката я разглоби и от нея потече някаква маслоподобна черна течност,не знам дали успя да се наяде с нея,защото цялата беше омазана.Но мисля,че е недопустима подобна глупост.

# 2
  • София
                  Още една играчка:Дъска ,която се почиства след като се пише с пластмасов молив.Бебката я разглоби и от нея потече някаква маслоподобна черна течност,не знам дали успя да се наяде с нея,защото цялата беше омазана.Но мисля,че е недопустима подобна глупост.

А колко е голямо детето, защото тези игри обикновено са предназначени за деца над 3 г. Дъщеря ми има магнитна дъска за рисуване. Беше на година и половина когато я получи. Не й е хрумнало да я разглоби, но аз винаги съм имала едно наум след като съм й дала игра не за възрастта й. В случая е коректно да напишеш кой е производителя, защото нашата дъска е на Фишер-Прайз и съм много доволна от нея....

По темата - честно казано досега не сме попадали на кофти играчки. Е, като вляза в магазина хубаво оглеждам и ако направата не ми хареса просто не купувам. Дано всички имат нашия късмет! Ще има предвид това, което сте написали... Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт