Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Пловдив

Милички,
чудеса по Коледа се случват - имам втора бледа чертичка Praynig Praynig утре сутринта пак ще направя тест и ще пиша.
Благодаря ви за подкрепата през цялото време
обичам ви Hug Hug Hug

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Милички, след всичко което преживях тази сутрин ставам с надежда за положителни резултати от кръвен тест, но уви -  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evilлелката беше дошла с гръм и трясък Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.
 Странното е само че гърдите продължават да ме болят, гади ми се продължава ми разстройството Embarassed!
Дара теста който ми показа положителен резултат го правих на обед, а на следващия ден правих шуър чека с първата урина-отрицателен резултат, след това още 2 също с отрицателни резултати.
Не ми е писано тази Коледа за подарък да получа така дългоочакваната бременност, но за другата си пожелавам да има кой да тупурка покрай елхата.
Благодаря ви момичета за всичко - за подкрепата ви, за разбирането и за винаги точните съвети. Златни сте, обичкам си ви!!!  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug
Пожелавам ви сбъдване на всичките ви мечти и по едни сладки бебчета!!!
« Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 16:16 от stasy »
Цитирай

Пловдив

Олеле....не мога да повярвам ! Толкова е хубаво, че чак не е истина Very Happy Very Happy Very Happy
Мило, не можеш да си представиш как се радвам за теб, просто..не знам какво да напиша Embarassed
Моля се всичко да е наред, чертичката да стане още по-наситена Very Happy
Цункам те. Получила си най-красивия коледен подарък Love
Цитирай

София

Честито Laughing
Цитирай

Стара Загора

Честито Стас...хайде сега разкажи Hug Hug Hug
Лека и безаварийна  bouquet
Цитирай

Пловдив

Благодаря Ви момичета, Обичам Ви!!!
Дано утре се потвърди резултата!!!
Много ви благодаря, и утре ако всичко е ок ще ви разказвам.
Целувки!!! Hug Hug Hug
Цитирай

На брега на Дунав

Успех мила и от мен!
Пожелавам ти от все сърце положителен резултат!!!!!!!!
Весела КОЛЕДА!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Хей страхотна новинаааааааааааа. Дано утре да е по-силна тая черта. И нямам търпение да разказваш. Всичкоооооо!!
Цитирай

София

ЧЕСТИТО!УСПЕХ!  bouquet
Цитирай

Пловдив

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad милички тази сутрин теста беше отрицателен, не мога да повярвам, ще се побъркам, вече не знам на какво да вярвам, днес ще си купя още тестове и ще видим,  Praynig Praynig Praynig моля се да се потвърди резултата от вчера.  ooooh!мисля че е рано да се види от доктор ooooh!? Вие какво мислите, на 20 ноември ми беше последната лелка.
Цитирай

Стара Загора

Сега ..не се притеснявай Стас...за лекар е рано..но за кръвен тест не е. Все пак колко дена закъснение имаш?
Какъв тест си прави снощи и какъв днес?
Цитирай

София

Направи друг тест - друга марка.
Цитирай

Пловдив

вчера беше easy test за ранна бременност, а днес sure check, закъснение имам от 4 дни ooooh! ooooh! ooooh!
ще се побъркам Tired Tired
така се зарадвах вчера, цяла нощ с милото не сме спали от радост, но дано всичко свърши хубаво.
Днес или утре ще отида до някоя лаборатория да си пусна кръвен тест, та да видим.
Цитирай

Стара Загора

Погледна ли хубаво шуър чек-а? Утре си направи нов тест или иди направо на кръвен. Успех ти желая. А симптоми имаш ли някакви?
Цитирай

Пловдив

симптоми само да искаш - гърдите ме болят кат за световно, обливат ме топли и студени вълни, от някой миризми ми се повдига, апетит страхотен - но някой са си и за ПМС.
А шуърчека само дето под лупа не го гледах сутринта - притесняваме само че пред местото на което трябва да се покаже чертичката за наличие на бременност се появи една синя лента, точно малко пред Т буквата ooooh! ooooh! ooooh!
отивам да си взема друг тест
благодаря ви милички за бързите реакции
прегръщам ви
Цитирай

Стара Загора

За такава синя черта за първи път чувам Rolling Eyes
Отивай и вземай тест...чела съм и за Дбест също били хубави или Клеър тест. Стискам палци Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора