До скоро, момичета!

  • 689
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Утре рано сутрин летим за Солун (през Милано за по-напряко  Confused). Ще хванем нощния влак за БГ и живот и здраве във вторник по обед ще сме в Павликени.
Желая ви приятно доизкарване на празниците, мнгоо подаръци и весело настроение.  Peace
Ще се видим догодина.  Hug

# 1
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ауууууууууууу как ти завидях
  аиде леко и меко пътуване и този път си носи фотоапарата  ..защото като се върнеш няма тън мън.. вси4ко документирано и със снимки .. помня го предния път .. голям разказ,а пък  без нищо, 4е да си опакна о4ите  Grinning Laughing Wink Mr. Green

# 2
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 086
Приятно изкарване и да се завърнеш с повече положителни емоции.

# 3
  • Мнения: 3 611
ауууууууууууу как ти завидях
  аиде леко и меко пътуване и този път си носи фотоапарата  ..защото като се върнеш няма тън мън.. вси4ко документирано и със снимки .. помня го предния път .. голям разказ,а пък  без нищо, 4е да си опакна о4ите  Grinning Laughing Wink Mr. Green


хахаха, дам, дам, взела съм си урок.  LaughingКупих си фотоапарат за еднократна употреба  Crazy (да се надявам скоро и кабел за телефона да си взема, тогава няма да има липса на документиран материал  Flutter)... аааа и още нещо... тоя път ще сме си цялото семейство в Бг и едва ли ще има пикантерии...  Thinking

# 4
  • Мнения: 2 257
и едва ли ще има пикантерии...  Thinking

Ааа, да, сега се сещам за тоя паметен разказ твой - и аз го четох и се смеех, че нямаше снимки за подплата и те подбъзикваха тука свежо както винаги Laughing Нищо, хайде, с мъжлето под ръчичка на мероприятие в БГ- какво по-хубаво от това. Желая ви весело посрещане на новата година, много шампанско, светнали погледи и радост в душите.
Ех, как ми се иска и аз да яхна метлата към БГ... Laughing

# 5
  • Мнения: 3 611
Приятно изкарване и да се завърнеш с повече положителни емоции.

Миси.  Grinning
А дано!  Praynig Peace

# 6
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Лек път  bouquet!
Весели празници и приятни мигове в Бг!

# 7
  • Мнения: 3 611
и едва ли ще има пикантерии...  Thinking

Ааа, да, сега се сещам за тоя паметен разказ твой - и аз го четох и се смеех, че нямаше снимки за подплата и те подбъзикваха тука свежо както винаги Laughing Нищо, хайде, с мъжлето под ръчичка на меропрятие в БГ- какво по-хубаво от това. Желая ви весело посрещане на новата година, много шампанско, светнали погледи и радост в душите.
Ех, как ми се иска и аз да яхна метлата към БГ... Laughing

хаха, паметен разказ... хех... незaбравимо диво лято беше...  Heart Eyes

 A ти сипвай гориво и   afwitch
весело изкарване на новата година  Peace

# 8
  • Мнения: 1 370
arrows желая ти лек път и хубаво изкарване в нашата държава.
Както и весели празници, с много здраве, частие и късмет Hug Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 3 611
arrows желая ти лек път и хубаво изкарване в нашата държава.
Както и весели празници, с много здраве, частие и късмет Hug Heart Eyes



Благодаря   bouquet
И на вас весело посрещане на новата година и много прекрасни мигове през нея.  Peace

# 10
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Лек път, Весела Коледа и Щастливо посрещане на Новата 2006 г. в  България !
Много здраве, любов и всичко най най - добро !

 Heart Eyes     bouquet

# 11
  • Мнения: 7 430
Лек път от мен и да си изкараш незабравимо в Родината Hug и после ще те чакаме с документалния филм Mr. Green

  bouquet

# 12
  • Мнения: 514
Лек път,приятно изкарване и да ни донесеш само положителни емоции от  bg bg bg

# 13
  • Мнения: 108
Приятно пътуване и изкарване в родината. И като се завърнете да пишеш как си прекарала.

Общи условия

Активация на акаунт