Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Стара Загора

Хей момичета..кой е от Стара Загора?
Знам само за Валето...хайде да се организираме де... Very Happy
Аз през деня немога защото съм на работа но вечер става...и събота съм малко трудна защото винаги ходим някъде. То кво остана сега...неделя или вечер Very Happy
Вале с теб кога ще се срещнем?
Кю-то ми е 196587443
Цитирай

София

Ей вие да не видите нещо пък  Wink
Цитирай

Стара Загора

Само малко де  Laughing  Razz и ние да сме като вас
Цитирай

Хера, малко съм заета тези почивни дни, а ти обедна почивка имаш ли-по ще ми е удобно да дойда през обедната ти почика да се видим....
Цитирай

Стара Загора

Аз имам обедна почивка мила, но офиса ми е в кв.Кольо Ганчев..а иначе живея зад Енергото  Very Happy
Всеки ден от 12-13 часа съм в почивка
Цитирай

В понед. ще съм при теб в 12 ч. кажи какъв е адреса и как се казва фирмата...
Цитирай

Стара Загора

Ако ще идваш с такси просто казваш "кв.Кольо Ганчев" спирка Радост" Very Happy а иначе фирмата се казва "Слав - вериги" ООД...на фасадата на сградата ни пише с големи червени букви ВЕРИГИ... Very Happy
ПП: входи ни е откъм малката уличка а не откъм Партиарх Евтимий...на втория етаж...ще ме видиш...най-хубавата шматка горе съм аз Embarassed
Цитирай

Да с такси ще дойда-и да ме чакаш в понеделник....
Цитирай

Стара Загора

Ще те чакам разбира се  Very Happy Приличам си много със снимките...само че сега съм с червена коса на руси кичури...няма начин да ме объркаш...аз имам само една колежка Very Happy
Цитирай

Стара Загора

И Доби е от Стара Загора, пък и аз  Very Happy , ама едва ли ще е удобно всички да се хукнем към офиса ти  Very Happy  Very Happy  Very Happy , то не за друго, ами тежко на колегите ти  Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Лалка, аз ще отида и ще седнем на някое кафе там наоколо...така, че ако можете елате...
Цитирай

Стара Загора

Аз ще чакам в понеделник...те колегите ми са баща ми, брат ми и имам една колежка момичета...другите ни работници са в другия цех  Very Happy
Понеделник в 12 часа
Цитирай

Стара Загора

Добре, ще опитам и аз да дойда.  Very Happy Ама къде е тази спирка "радост" че мисля да доида с автомобиля  Very Happy
Цитирай

Стара Загора

Това е тролейбусна спирка...така се казва спирката...те е след новата бензиностанция на Зара-Газ ако я знаеш в Кольо Ганчев...само че малко по-надолу от същата страна...точно срещу спирката продават дърва и въглища Very Happy  Ама и аз голямо обяснение ти дадох...дано си ме разбрала...ако не пиши пък аз ще обяснявам....
Цитирай

Sofia

Ей , девойки , обещайте бързо фото репртаж от срещатата ви , че да преживеем по - леко факта ,че няма да присъстваме и ние  Exclamation    Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора