Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора

Ще помоля модератора да не ми маха темата, за да могат повече семейства в условия на криза да се насладят на почивка, с качество конкуриращо се с Гранд хотел Велинград, на нормални цени.
Цитирай

София

Ще помоля модератора да не ми маха темата, за да могат повече семейства в условия на криза да се насладят на почивка, с качество конкуриращо се с Гранд хотел Велинград, на нормални цени.

какъв е точно размерът на вътрешния басейн?
Цитирай

Варна

Редно би било да дадеш и линк към сайта на хотела, както и да споделиш доколко съответства рекламираното качество на предлаганото!!!
Цитирай

Линк към хотела не съм поместил нарочно, тъй като и ние с жена ми го гледахме преди това в сайта, но снимките въобще не отговарят на действителността - много по - хубаво е, трябва да се види на място.
Вътрешният басейн не е много голям - някъде 7 на 5, но за сметка на това е със гореща минерална вода, за киснене  и за малки деца е фантазия.
Пак казвам за 80 лв.  през седмицата на фона на 180 в Гранд хотел Велинград или в Парк хотел Пирин, условията са безупречни.
Зимата се карат и ски на ски писта Ком, на 15 км. от Вършец.
Цитирай

И ако пътят до   там беше без дупки.....
Цитирай

Sofia

Р-Е-Е-Е-Е-Е-Е-КЛАМА!!!!!!! Mr. Green
Цитирай

Здравейте,
днес се върнахме от Съни Гардън. Прекарахме там цяла седмица и нямахме никакво желание да си тръгваме. Никаква промяна на мнението ми от първото посещение през м. Октомври. Страхотни стаи, страхотно СПА, жега навсякъде, страхотна кухня на нормални цени , страхотна Виенска сладкарница, страхотна природа наоколо и т.н и т.н. - започвам да събирам пари да си купя стая в този хотел  Wink. Явно с всеки изминал ден го научават все повече хора, защото беше почти пълен. Ходихме да се пързяляме на пистата под връх Ком - уникална красота!
На всички, които ми се доверяват - весело изкарване!
« Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:04 от sanata »
Цитирай

Варна

http://www.sunnygarden-spa.com/bg/accommodation/classic-room.html

Ето линк, не боли 35, говори лошо за авторите на темите hahaha.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора