Дъвкано.. дъвкано...

  • 2 126
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 544
.. ама как ще  отслабваме след празниците. То се е видяло че мърдане няма. Споделете как отслабнахте вие. Ама реални и изпитани начини.. не разни японски чудеса  дето никой не ще да им се върже. Stop  Твърдо от 03.01.2006 год.съм на някаква диета... ама каква newsm78. Хайде заедно. Имам около 13-15 кг. да свалям и не държа да е за 1 -2 седмици а да е трйно. Hug
Или споделете какво ще правите вие и как ще ги сваляте излишните килограми.

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 15:16 от Майка Зайка

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Аз отслабвам само по един начин:
сутрин голямо капучино (със захар  Embarassed)
обяд - нещо дребно (остатък от снощи)
вечеря - колкото искам, но месо, салата, кис. мляко, плодове

Тесетени, ориз, картофи, сладкиши - избягвам, ако много ми се яде - по 1-2 хапки на ден.

От доста години така се храня (през бременностите също) и продължавам да отслабвам. Не е диета, а правила на хранене. (почнах от 77 кг , сега съм 58)

Последна редакция: пн, 26 дек 2005, 13:54 от Karen

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 631
Месо веднъж или максимум 2 пъти седмично и РАЗДЕЛНО хранене!
Нужно е постоянство, за да се постигне успех.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Също смятам, че диетите имат временен ефект и за това не правя такива. Налагам си правила и режим на храненето и когато успявам да ги спазвам  Rolling Eyes свалям килограми. Все по-лесно ми става, защото свиквам с ограниченията по време, а не по вид храна.
Основното правило при мен е да не ям след 6-7 часа вечерта.

# 4
  • Мнения: 433
Предимно с разделно хранене и повече движение. Когато ме мързи да готвя разделни манджи, не ям хляб, сладичко обаче си обичам, но не прекалявам. Преди да родя бях 78 кг., сега съм 56. От два месеца тренирам и тае бо.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Аааа, тая Коледа и аз се освиних - от ноември насам поне 3 килца трупнах SickУточнявам - не съм бременна, така че не ми се полага NaughtyТъй че от януари и аз съм на диета - никакви питки-митки, сладко и пържени картофки...Само месо, мляко и зарзават hahahaИ веднъж в седмицата шоколад за объркване на метаболизма, да не свиква на хубавото hahahaЕфектът е гарантиран Peace
При мен проблемът е по-скоро психологически - мъж ми не ме харесва слаба SadКато позагладя косъм и почва с  комплиментите ConfusedДето вика една приятелка - форумка " тупне ме по задника, хване ме за циците и на мене ми се изпарява всякакъв ентусиазъм за диети" hahahaИ при нас тъй.....Затова отслабвам само, когато него го няма, иначе ме преследва с манджите - и нема мърдане Joy

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Оххх ooooh!-незнам какво да мисля вече. Аз покрай празниците съм с 2-3 килца нагоре Embarassed.не се побирам в кожата си вече Tired
Мисля си за зелевата супа,че съм я изпробвала,а и ефекта не беше временен,а траен...та  Thinking май ще муам зеле януари.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
- мъж ми не ме харесва слаба SadКато позагладя косъм и почва с  комплиментите ConfusedДето вика една приятелка - форумка " тупне ме по задника, хване ме за циците и на мене ми се изпарява всякакъв ентусиазъм за диети" hahahaИ при нас тъй.....Затова отслабвам само, когато него го няма, иначе ме преследва с манджите - и нема мърдане Joy

Завиждам ти! Моят мъж ако харесваше дебели, щях си ям на воля и да поддържам 66 кила!
Да, ама не, харесва слаби !  Confused

# 8
  • Мнения: 235
И аз смятам да се взема в ръце след празниците. Понеже имам да свалям 5 кг. се колебая м/у зелевата супа или диетата с плодовете и чая. А после поддържам като не ям тестени изделия, никакво сладко, газирано и по възможност последното хранене не по-късно от 18,00-18,30 часа. И яко въртене на велото. Успех момичета и да се похвалите с резултати Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679

Недей!Аз пък не се чувствам добре дори с 1-2 наднормени килограма/като сега например Sad/, така че с мъжа ми се разминаваме Confused
Ми то в крайна сметка се поддържаме във форма заради себе си, а не заради другите, нали така Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 903
И моя мъж ме харесва слонче но пусто, аз не се трая. Имам 20 кг да свалям и не знам. Аз цял живот пазя диети и не става и сега съм решила да си променя режима в ниско въглехидратен: без хляб, сладко картофи и ориз много, много рядко и пилешко на корем. Реших и всяка сутрин на Синди тренировката. Това е. Ще се похваля. Успех на всички и много, много воля през идната година.

# 11
  • Мнения: 521
ami az sled nova godina samo GLAD I INAT

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 927

Недей!Аз пък не се чувствам добре дори с 1-2 наднормени килограма/като сега например Sad/, така че с мъжа ми се разминаваме Confused
Ми то в крайна сметка се поддържаме във форма заради себе си, а не заради другите, нали така Crossing Arms

Тогава дай да си разменим мъжете!  Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
С глад Rolling Eyes

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Карен, явно диетата ти действа защото съм те виждала и изглеждаш супер! Ще я пробвам и аз, но по натам, може би напролет:)

# 15
  • Мнения: 5 317
Аз спазвах Коледните пости и без да се ограничавам в количеството храна,която поемам(а тя беше доста,основно хляб и пържени картофи))свалих 4-5 килограма.Явно има значение видът на храната.

# 16
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз отслабнах само с лунната диета. По време на бременността качих близо 18 кг. На петия месец след раждането си бях върнала първоначалната форма. Ям всичко, но разбира се без  да прекалявам и четири пъти в месеца спазвам тази диета, вероятно знаете 24 часа само течности.Наистина е страшно ефикасно, защото покрай мен се запалиха и други мамчета, които имаха успех. Но вече не я правя, защото мисля че няма нужда въпреки че е здравословно поне на новолуние да се прави. Препоръчвам я на всеки който има воля и желание затова.

# 17
  • Мнения: 235
Аз отслабнах само с лунната диета. По време на бременността качих близо 18 кг. На петия месец след раждането си бях върнала първоначалната форма. Ям всичко, но разбира се без  да прекалявам и четири пъти в месеца спазвам тази диета, вероятно знаете 24 часа само течности.Наистина е страшно ефикасно, защото покрай мен се запалиха и други мамчета, които имаха успех. Но вече не я правя, защото мисля че няма нужда въпреки че е здравословно поне на новолуние да се прави. Препоръчвам я на всеки който има воля и желание затова.

Хей jaklins, ти си поредната, от която чувам добри отзиви за лунната диета и май ще взема да я пробвам. Все пак по-добре ми се струва 4 пъти в месеца за по 24 часа на течности и през другото време умерено хранене, отколкото някакви строги диети.

# 18
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Абсолютно! Направи го и за да си по-сигурна, теглиш се сутрин и после се теглиш на другия ден по същото време. Аз свалях по половин кг за 24 часа. Моя приятелка веднъж свали 1 кг и половина за 24 часа.

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз отслабнах само с лунната диета.
smile3521

# 20
  • Мнения: 952
.. ама как ще  отслабваме след празниците. То се е видяло че мърдане няма. Споделете как отслабнахте вие. Ама реални и изпитани начини.. не разни японски чудеса  дето никой не ще да им се върже. Stop  Твърдо от 03.01.2006 год.съм на някаква диета... ама каква newsm78. Хайде заедно. Имам около 13-15 кг. да свалям и не държа да е за 1 -2 седмици а да е трйно. Hug
Или споделете какво ще правите вие и как ще ги сваляте излишните килограми.
ехееее ко ма направи ти 13-15 кг че ти ще се свършиш бе човек Laughingпоследния път като те видях не ми се видя да имаш нужда да отслабваш и то толкова много newsm78

# 21
  • Мнения: 5 647
И аз изпаднах в депресия след като се премерих имам 5 кг за сваляне  Twisted Evil А как ще стане не мога да кажа.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 544
...ехееее ко ма направи ти 13-15 кг че ти ще се свършиш бе човек Laughingпоследния път като те видях не ми се видя да имаш нужда да отслабваш и то толкова много newsm78
Embarassed Моа?? Нееееееееее има грешка.. Stop за някой друг заек говориш явно...  Последно съм ходила в Русе командировка 98 год.   bouquet

 Като за начало- спирам хляба. Вечер салата от зеле и започвам лунната.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Момичета, а за кърмещи мами какво ще препоръчате? Нещо нагоре ми вървят килцата вместо надолу Embarassed

# 24
  • Мнения: 597
И аз все запо4вам от утре...мале,как пак се закръглих,ама този път ще се спазват сериозно диетите,и спот малко,защото не може така...Аз запо4вам от 2 ри януари,само до тогава да не стана 70 кила..... Embarassed

# 25
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Аз да попитам-зелевата супа,която се продава в аптечната мрежа,същата гадост ли е като тази ,която си правя в къщи?Имаше определено ефект и то за хора със забавен метаболизъм,но пък много гадна, SickНаправо предпочиташ нищо да не ядеш.То може би и затова се отслабва Joy

# 26
  • Мнения: 3 164
Диети -не правя, защото ...напълнявам Embarassed Ям си каквото ми се ще, но ограничавам количеството.Имам проблем с коремчето, но и на него ще му дойде времето.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз да попитам-зелевата супа,която се продава в аптечната мрежа,същата гадост ли е като тази ,която си правя в къщи?
Ами не е,понеже в аптеките се продава на хапчета.

# 28
  • Мнения: 952
...ехееее ко ма направи ти 13-15 кг че ти ще се свършиш бе човек Laughingпоследния път като те видях не ми се видя да имаш нужда да отслабваш и то толкова много newsm78
Embarassed Моа?? Нееееееееее има грешка.. Stop за някой друг заек говориш явно...  Последно съм ходила в Русе командировка 98 год.   bouquet

 Като за начало- спирам хляба. Вечер салата от зеле и започвам лунната.

дааааа сори обърках те с другата майка Зайка от Русе Embarassed Embarassed....ама и ти сега гледай пък да не се затриеш с тия диети Laughing

















# 29
  • Мнения: 597
Сега мисля каква да е "програмката " ми за отслабване от 2 ри януари....Идеята ми е да започна с една седмица на плодове и зеленчуци,и после да мина на НВД,но с много малко млечни,защото аз там се дъня винаги.Дали няма да има по-добър ефект ако сменям диетката всяка седмица?А един ден с пове4ко калории,на всеки 7 дни,дали ще има ефекта да не ми забавя метаболизма?Не искам да гладувам,защото работата ми е такава,4е не мога да издържам на голям глад,а имам доста за сваляне и не искам да се откажа след 1 вата седмица...Искам един път -завинаги да ги сваля тия гадни сланини...и този път вече много съм се амбицирала.Обмислям и процедури за разкрасяване,докато слабея,защото кожата и косата ще си искат своето..все пак искам да сваля поне 10 килца.../а после ще преместя лентичката с още 5 надолу.../  Laughing.как не спирам все да искам бе.....

# 30
  • София
  • Мнения: 1 544
..........а после ще преместя лентичката с още 5 надолу.../  Laughing.как не спирам все да искам бе.....
Миличка, и аз си  корегирах лентичката, но само виж как!!!  От 13 кг. до крайната цел станаха 21 ooooh! След консултация в tjaloto.bg ми "обявиха" че трябва да съм 61 а не 65 кг... и като видях резултатите от новогодисхните похапвания  ooooh! ooooh! ooooh!. Нямам думи.
Докато реша точно на каква диета да съм  ще я карам на сутрин: КАфе + 1грейпфурт, обяд: Китайска салата и вечеря: зелева салата. 

# 31
  • Мнения: 174
Според мен-ГЛАД му е майкатаааа #Crazy

# 32
  • Мнения: 597
Е,няма да я местя ленти4ката,а ще си стягям газето и ще слабея...ще я местя само в определената посока-назад към връщане на килцата..Така ми се носят свежи дрешки,а не торби ,с които да прикривам сланини.... Cry Вече втори ден съм на НВД,и продължавам без никакви отклонения!Ама така де,ей сега ще доиде лятото и??? Много съм се нахъзила този път!

Общи условия

Активация на акаунт