Фейсбук 2

  • 1 270 479
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 0
Както викат хората - рестартирай и ще се оправи Simple Smile

# 1 906
  • Мнения: 9 666
Здравейте,

Мога ли да блокирам това някой, който вече не е мой приятел и се е абонирал за обществените ми публикации да ги вижда?


# 1 907
  • Варна
  • Мнения: 826
Преди имаше опция на стената "само нови снимки" или нещо от рода,с която разглеждаш нови публикувани снимки/албуми на приятелите си.Сега поне аз нямам такава ,имам Подредба: най-нови или най-интересни.Има ли вариант,в който да ми излизат на стената новите снимки,защото сега се размиват с останалите глупости по стената и пропускам.

# 1 908
  • Петрич
  • Мнения: 123
Защо някой приятели не ми излизат на линия в чата както и аз на тях ?

# 1 909
  • Мнения: 9
Защо някой приятели не ми излизат на линия в чата както и аз на тях ?

Има такава опция в чата, с която можеше да ограничиш някой хора  да не ги виждаш в чата, както и те няма да те виждат. Така, че твоите познати може да са се възползвали от тази опция  Peace

# 1 910
  • Мнения: 116
Забелязах,че когато споделям снимка на приятел,чиито настройки са Само приятели,моите приятели не виждат публикацията.Какъв е смисъла тогава да има опция Сподели?

# 1 911
  • Мнения: 2 019
Само се питам и аз Sick ако ти си ми приятел и искаш да си "рекламираш стоката"
 ще имаш повече хора, които да видят твоите работи чрез мен, ако го "Сподели" или "харесвам" Thinking
Ако ти искаш да си комуникираш само с мен и никой да не ти вижда работите щото да речем , че са авторски, кво прАИм тУгава, ако искам да ти споделя моето мнение, ама така, че да не го виждат другите?  newsm78

# 1 912
  • Мнения: 116
Много не разбрах въпроса,но предполагам,че ако не искаш друг да го чете-на лични.Точно този албум със стъклото в личният ми профил (не фен страницата),обратно на очакванията,че ще го пробутвам на всеки,има ограничение от някои потребители.Така,че могат и ограничителни настройки по избор да се направят-този и този потребител не искам да го вижда.

# 1 913
  • София
  • Мнения: 3 848
Искам да ви попитам има ли вариант, при който човек който те е блокирал, но преди това е харесвал и коментирал нещо по стената ти и след блокирането приятелите ти го виждат,но ти не, да се направи така,че да не се вижда - накратко могат ли да се заличат следи от прекратено приятелство?

# 1 914
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми мисля, че има изтрий/премахни публикацията- като застанеш отстрани на самия коментар излиза едно хиксче и като застанеш върху него излиза премахни.

# 1 915
  • София
  • Мнения: 3 848
Ми мисля, че има изтрий/премахни публикацията- като застанеш отстрани на самия коментар излиза едно хиксче и като застанеш върху него излиза премахни.

Това ми е ясно, по-скоро ме интересува за снимки, които въпросното лице е харесвало?

# 1 916
  • Петрич
  • Мнения: 123
Защо някой приятели не ми излизат на линия в чата както и аз на тях ?

Има такава опция в чата, с която можеше да ограничиш някой хора  да не ги виждаш в чата, както и те няма да те виждат. Така, че твоите познати може да са се възползвали от тази опция  Peace
Коя е тя ? Rolling Eyes

# 1 917
  • Мнения: 4
ледено_sЪrце,

както ти е отдолу самият чат има следните опции "Чат от работния плот", "Звуци..", "Advanced settings", "Turn on"
На тебе ти трябва точно "Advanced settings", цъкаш го и ти излиза меню "Допълнителни настройки за чата" със следните опции - "Включване на чата за всички приятели, освен...", "Включване на чата само за някои приятели...", "Изключване на чата" . Избираш си подходящата опция за теб и си готова. Peace

# 1 918
  • Мнения: 11
 Аз не разбрах как някой ми става приятел без да съм му пращала или одобрявала покана във fb. Как изчезват е ясно.  Simple Smile Но другото.. и става въпрос за жени поне да бяха някакви заинтересувани мъже.  Sunglasses

# 1 919
  • Провинция
  • Мнения: 509
Как мога да изтрия снимките и въобще албума Снимки на корицата. Пробвах да залепя няколко снимки като корици, но не ми харесаха и сега не мога да ги изтрия, а всички ги виждат?

Общи условия

Активация на акаунт