Фейсбук 2

  • 1 270 544
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 6 855
  • Варна
  • Мнения: 815
Как да сложа профилната си снимка, но да излезе цяла? Като кача снимка ми дава "crop picture" и накрая се вижда само една част от снимката, а ако е моя - вижда се само една глава. Не мисля, че е голяма снимката. Като, че ли по-рано нямаше такова нещо newsm78

# 6 856
  • BG
  • Мнения: 2 458
Как да сложа профилната си снимка, но да излезе цяла? Като кача снимка ми дава "crop picture" и накрая се вижда само една част от снимката, а ако е моя - вижда се само една глава. Не мисля, че е голяма снимката. Като, че ли по-рано нямаше такова нещо newsm78

Аз скоро си я смених през телефона и не ми я изряза.

# 6 857
  • Варна
  • Мнения: 815
Как да сложа профилната си снимка, но да излезе цяла? Като кача снимка ми дава "crop picture" и накрая се вижда само една част от снимката, а ако е моя - вижда се само една глава. Не мисля, че е голяма снимката. Като, че ли по-рано нямаше такова нещо newsm78

Аз скоро си я смених през телефона и не ми я изряза.
Пробвах и през телефона, и през таблета - пак иска да я режа Twisted Evil

# 6 858
  • BG
  • Мнения: 2 458
Как да сложа профилната си снимка, но да излезе цяла? Като кача снимка ми дава "crop picture" и накрая се вижда само една част от снимката, а ако е моя - вижда се само една глава. Не мисля, че е голяма снимката. Като, че ли по-рано нямаше такова нещо newsm78

Аз скоро си я смених през телефона и не ми я изряза.
Пробвах и през телефона, и през таблета - пак иска да я режа Twisted Evil

Някъде назад в темата някой беше дал съвет как става без да се изрязва, но ще трябва да потърсиш. Иаползвай търсачката.

# 6 859
  • Варна
  • Мнения: 815
Как да сложа профилната си снимка, но да излезе цяла? Като кача снимка ми дава "crop picture" и накрая се вижда само една част от снимката, а ако е моя - вижда се само една глава. Не мисля, че е голяма снимката. Като, че ли по-рано нямаше такова нещо newsm78

Аз скоро си я смених през телефона и не ми я изряза.
Пробвах и през телефона, и през таблета - пак иска да я режа Twisted Evil

Някъде назад в темата някой беше дал съвет как става без да се изрязва, но ще трябва да потърсиш. Иаползвай търсачката.


Благодаря Simple Smile
Поразрових се и успях по някакъв начин. Стана през Мозила и  m.facebook.com, по принцип ползвам Опера. Пробвах почти всички начини, които се предлагат, но единствено така няма нужда да се изрязва снимката. Надявам се да съм била полезна и на други чудещи се като мен Simple Smile

# 6 860
  • BG
  • Мнения: 2 458
Да попитам: когато ме поканят на събитие, а аз го откажа (което обикновено правя), този, който ме кани вижда, ли това?  Thinking

# 6 861
  • Мнения: 5 985
Как да си променя настройките че не всеки да вижда кои и колко са приятелите ми ? Имам познати при които виждам само общите приятели , иска ми се и аз да огранича някои да не виждат всичко.

# 6 862
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Как да си променя настройките че не всеки да вижда кои и колко са приятелите ми ? Имам познати при които виждам само общите приятели , иска ми се и аз да огранича някои да не виждат всичко.


В дневника си цъкаш на приятели и влизаш в настройките (моливчето отстрани дето се появява). Отиваш на промяна на поверителността и избираш кой да ти ги вижда или да си ги скриеш от всички.

# 6 863
  • Варна
  • Мнения: 389
Как да премахна телефончето от чата , което отчита преди колко време съм била на линия?

# 6 864
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да попитам: когато ме поканят на събитие, а аз го откажа (което обикновено правя), този, който ме кани вижда, ли това?  Thinking
Май няма начин... newsm78
Аз за да съм'учтива'не ги отказвам,а просто скривам.
Но,ако някой знае начин нека сподели  Rolling Eyes

# 6 865
  • София
  • Мнения: 9 911
Могат ли да виждат приятелите ти, какво пишеш, лайкваш в дадени групи, ако те не са членове?

Може ли да се изпрати писмено съобщение + стикер, на един път?

# 6 866
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Цитат
Могат ли да виждат приятелите ти, какво пишеш, лайкваш в дадени групи, ако те не са членове?

Може ли да се изпрати писмено съобщение + стикер, на един път?

Ако групата е затворена нищо не виждат. Ако е публична могат, но зависи от групата-може да са  направили, така че да не се вижда всичко.

Не.

# 6 867
  • Мнения: 15
Здравейте искам да попитам дали във фейсбук има някаква опция, която да не позволява когато лайкна дадена снимка или страница това да излиза на страницата на някой от приятелите ми. Защото все пак желая поверителност. А не всеки да вижда всичко дето съм харесал и коментирал. Simple Smile

# 6 868
  • София
  • Мнения: 9 911
Цитат
Могат ли да виждат приятелите ти, какво пишеш, лайкваш в дадени групи, ако те не са членове?

Може ли да се изпрати писмено съобщение + стикер, на един път?

Ако групата е затворена нищо не виждат. Ако е публична могат, но зависи от групата-може да са  направили, така че да не се вижда всичко.


Кофти  bowuu

# 6 869
  • Мнения: 301
Да попитам: когато ме поканят на събитие, а аз го откажа (което обикновено правя), този, който ме кани вижда, ли това?  Thinking

Човекът, който те е поканил може да види списък с всички, които са поканени (в това число влизат и тези, които все още не са отговорили); всички, които са потвърдили присъствие и всички, които са отказали. Със сигурност си в един от горните списъци  Peace
Аз лично не знам дали е възможно това да се ограничи като информация. Виж може да органичиш конкретни хора да ти изпращат покани за събития  Wink

Скрит текст:
Цитат
Могат ли да виждат приятелите ти, какво пишеш, лайкваш в дадени групи, ако те не са членове?

Може ли да се изпрати писмено съобщение + стикер, на един път?

Ако групата е затворена нищо не виждат. Ако е публична могат, но зависи от групата-може да са  направили, така че да не се вижда всичко.


Кофти  bowuu

А още по-кофти е, че в една от групите, в които аз членувам, получавам notification всеки път когато някой от моите приятели публикува нещо. Не знам дали това е валидно за всички групи, защото само в една съм забелязала това да се случва, но си е малко кофти... Иначе може и да не видя какво са писали, но в този случай ФБ ме информира най-официално  Grinning

Последна редакция: пн, 02 мар 2015, 02:12 от Славейче

Общи условия

Активация на акаунт