Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 69 отговора
Здравейте момичета,
никога не съм писала в този форум,но искам да попитам за този човек.
Родителите ми бяха на санаториум в Костенец и там срешнали една жена,която им разказала за въпросния човек.Жената каза,че много и помогнал и дала адреса и телефона на човека.
Някой ходил ли е при него.Лекува с билки и живее в с.Железница.
Детето ми е с дихателни проблеми и просто не мога да се справя с този проблем.Кашля вече повече от година.Водих детето при какви ли не доктори.Всеки казва ще го израсте,но докато това стане,аз ще влезна в лудницата.
Сега е диагностициран с астма с алергичен компонент.Пие Сингулар вече 6 месеца.Подобрение има,но не това което очаквах.Не ходи на градина защото е постоянно болен,а и аз вече не съм човек.
Цитирай

И мен ми го препоръчаха, но още не съм звъняла. Ще се радвам на отзиви.
Цитирай

Онзи ден си купих негова книга. Преди това не бях го чувала. Гледам, че е писал и други интересни книги. Ще следя темата. Peace
Цитирай

Лично не съм ходила, но две мои много близки мами водят децата си при него - едното прави спастични бронхити, а другото - възпалява ушенце. Децата ги водят от миналата година. И двете майки бяха супер доволни и с много суперлативи се изказваха за него. Моето лично впечатление обаче е, че няма такъв супер ефект - едното дете пак си прави пристъпи, а другото пак възпалява ухото, но може би по-леко и по-рядко, което пак е нещо. Може обаче и да са поизрастнали - вече са на около 6 годинки. Аз, въз основа на наблюдението ми върху двете деца и след изчитане на де що има информация за него, реших да не водя мойта госпожица, която има проблем със задна хрема.
Цитирай

Ходила съм при него , имам добри впечатления  Peace Билкар е  Very Happy лично на мен nе ми помогна  Wink но пък има хора на които е  Peace
Хареса ми като човек , поведение и не ми е обещавал нищо каза "Ще опитаме .....  Wink " обяснява всяка билка подробно за какво е , същто така препоръчва и продуктите на Himalaya  Very Happy

Няма абсолютна панацея  Mr. Green
Цитирай

Помогна за детето на мои познати.
Цитирай

Tozi chovek e dar bozhi!  Ima li smisyl a govoria poveche  Peace
Цитирай

здрваейте,
някой ходил ли е скоро при този човек?
Трудно ли се записва час?
Доволни ли сте?
Цитирай

Аз нямам лични впечатления, но мой много близък познат се кълне във Васил Канисков. Преди малко попаднах случайно на статия за новата му книга:

Лекуваме рака с помощта на български билки?

Някой друг да сподели мнение/отзив по въпроса? За мен най-добрата профилактика си остава спортът и т'ва си е!

jump
Цитирай

ох аз другата седмица ще се опитам да го посетя
въпреки, че като говорих по телефона беше крайно нелюбезен и дръпнат€ Но той е човекът който ще ми помогне така че ще съм настоятелна.
Цитирай

ох аз другата седмица ще се опитам да го посетя
въпреки, че като говорих по телефона беше крайно нелюбезен и дръпнат€ Но той е човекът който ще ми помогне така че ще съм настоятелна.

Аз , т.е. ние кто отидохме бе без уговорена среща и т.н. Имаме близо вила до с. Железница  Wink и една пролет на път за там решихме да го намерим бяхме даже и с детето  Very Happy Хората знаят за него , веднага ни упътиха  Peace Не чакахме много , не ни е върнал  Very Happy Уж за мене отидохме но направи консултация и на мъжа ми  Wink , даде ни настройка от билкаи и ни препоръча Himalaya  Smile

От алтернативните методи предпочитам добрите стари билки  Peace пред нашумялата напосл. хомеопатия и т.н. подобни .

Виждам че сте от София , разходете се до с. Железницана 20 км е (даже има и рейсове)  пробвайте да се срещнете с него .Природата е прекрасна , планина Плана , подножието на Витоша от там минава и най-прекия път за Черни връх , бе красота  Very Happy
« Последна редакция: Ср., 06 Юни 2012, 00:43 от Desss »
Цитирай

Dess  а имаше ли много хора, които да го чакат?
Цитирай

Здравейте, в понеделник имам записан час при Васил Канисков.Той вече не е в с.Железница,а на Плана планина.Час се записва от предния ден по телефона.
Цитирай

Здравейте, в понеделник имам записан час при Васил Канисков.Той вече не е в с.Железница,а на Плана планина.Час се записва от предния ден по телефона.
Crazy Я пак изясни

Плана планина е местостта  Laughing
Ето : По билото ѝ се намират селата Горни Окол, Долни Окол, Плана, Железница и Бистрица. В подножието и се намират селата Долни Пасарел, Кокаляне, Панчарево, Ковачевци, Поповяне, Алино, Рельово, Райово, Широки дол и няколко вилни селища.

Да не се е преместил в някои от другите села на местността Плана  Wink

Dess  а имаше ли много хора, които да го чакат?

Ако не се лъжа ние ходихме пролетта на 2009  Rolling Eyes
Не бяхме с час , по-горе бях споменала как отидохме  Very Happy пред нас имаше 3 човека с техните придружители  Peace Да сме чакали не повече от час  Peace Сега не знам как е .
За преди също бях чувала че само с час и т.н става посещението при него  Wink Ей на късметлии сме стана без тези неща  Hug
Цитирай

Този човек е бивш служител от държавна сигурност, което предполага че отдавна използва свои и чужди възможности и способности за манипулация и зомбиране. Той е псевдолечител, сексуален маниак и психофашист! Не препоръчвам общуването с този човке даже и по телефона!
Цитирай

1-14 от 69 отговора