Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 дек. 2005, 10:12 ч.

за плодовите пюрета Nestle въпрос

• 424
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
Момичета, бебо е на близо 4 месеца и сега ни подариха стекчета с пюрета на Nestle- банан, ябълка и праскова заедно и праскова и нар. Да, но на тях пише Етап 2 над 6 месеца. Тогава ли чак може да ги яде или и сега мога да му дам? В съдържанието не виждам разлика с плодовите пюрета на примерно HIPP, които яде? newsm78

# 1
  • Варна
По добре изчакай  Peace
Щом е написано че са за след 6 месец, значи има защо. Когато купувах плодови пюрета продавачката винаги ми казваше за по сигурно да вземам тези съобразени с възрастта му  Simple Smile
А и срока им на годност е дълъг, така че... Peace

# 2
  • на кой му пука, майна
Написано е след 6 месеца,защото са за късното захранване,както пък на Ганчев са след 3 месеца,като в България се практикува ранно захранване.Така че щом е плодово можеш да даваш

# 3
  • софия
май е по-добре да изчакаш, някъде пишеше, че според възрастта е различна големината на частичките в пюрето и рискуваш детето да се продр*ска.

# 4
Написано е след 6 месеца,защото са за късното захранване,както пък на Ганчев са след 3 месеца,като в България се практикува ранно захранване.Така че щом е плодово можеш да даваш
Нито има нещо особено в тях,нито по-големи частици.
Това ти го казвам от личен опит.Просто политиката на НЕСТЛЕ е такава-на Запад задължават вече големите фирми да си променят изцяло етикетите.Щото...и на сока им от ябълка пишеше СЛЕД 6 МЕСЕЦ. Това е,пюретата с частици по принцип са за след 8 месец.

# 5
  • на кой му пука, майна
Нито има нещо особено в тях,нито по-големи частици.
Това ти го казвам от личен опит.Просто политиката на НЕСТЛЕ е такава-на Запад задължават вече големите фирми да си променят изцяло етикетите.Щото...и на сока им от ябълка пишеше СЛЕД 6 МЕСЕЦ. Това е,пюретата с частици по принцип са за след 8 месец.

СърДечко,защо ме цитираш никъде не съм казала за едри частици или че са особенни пюретата,казах че политиката им е такава

# 6
Дони,ми щоо исках да подчертая, че мисля като тебе,ама...нещо оплесках цитатите newsm78

# 7
  • на кой му пука, майна
Дони,ми щоо исках да подчертая, че мисля като тебе,ама...нещо оплесках цитатите newsm78

Ааа,сори не разбрах че сме на едно мнение Blush

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт