Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

germany

ZDRAVEITE MOMI4ETA Sad,
MOLJA ZA VA6IJAT SAVET
OT EDIN MECEZ NJAMAM NORMALNA MEN.SAMO NJAKAKVO KAFJAVO TE4ENIE,TEST NEGATIV,
BJAH NA GINEKOLOG MINALATA SEDMIZA,KASA MI 4E IMAM NJAKAKVA KISTA NO NE E STRA6NO SAMA 6TJALA DA SE MACHNE.NA 4.12 IMAH TOVA TE4ENIE DO 12.12,na 19.12 do 23.12 pak imah te4enie i dnes pak vidjah 4e imam sazapvane,mai se pojavjava sled bebepraveneto.
MNOGO  SE PRITESNJAVAM DA NE E NE6TO SERIOZNO ZA6TO NEMOJE DA MI DOIDE NORMALNA MEN? I KAK 6TE USPEEM DA SI IMAME BEBE,KAK MOJE DA SE MACHNE TASI KISTA S NJAKAVI HAP4ETA ILI OTSAMOSEBE SI?
IZVINJAVAM SE NO KREDITORA NE6TO OTKASA
MNOGO VI BLAGODARJA PREDVARITELNO ZA SAVETITE
Цитирай

Пловдив

Smile Мелиса,а можеш ли да кажеш колко е голяма кистата и от какъв вид е? Smile
Цитирай

Пловдив Белащица

Мелиса и моля те пиши на кирилица и с малки букви. Ако нямаш кирилица погледни вляво над полето за  писане има един Кредор. Слушам, че бил безкрайно неприятен за писане чрез него, ама ако може  Hug
Цитирай

Пловдив Белащица

След като си пуснах мнението, видях че си писала, че имаш проблем нещо с Кредора. За това ето го "преведено"  :
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИчЕТА ,
МОЛЯ ЗА ВАшИЯТ СЪВЕТ
ОТ ЕДИН МЕЦЕЗ НЯМАМ НОРМАЛНА МЕН.САМО НЯКАКВО КАФЯВО ТЕчЕНИЕ,ТЕСТ НЕГАТИВ,
БЯХ НА ГИНЕКОЛОГ МИНАЛАТА СЕДМИЦА,КАСА МИ чЕ ИМАМ НЯКАКВА КИСТА НО НЕ Е СТРАшНО САМА щЯЛА ДА СЕ МЪЧНЕ.НА 4.12 ИМАХ ТОВА ТЕчЕНИЕ ДО 12.12,на 19.12 до 23.12 пак имах течение и днес пак видях че имам съжапване,май се появява след бебеправенето.
МНОГО  СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ДА НЕ Е НЕщО СЕРИОЗНО ЗАщО НЕМОЖЕ ДА МИ ДОЙДЕ НОРМАЛНА МЕН? И КАК щЕ УСПЕЕМ ДА СИ ИМАМЕ БЕБЕ,КАК МОЖЕ ДА СЕ МЪЧНЕ ТАСИ КИСТА С НЯКАВИ ХАПчЕТА ИЛИ ОЦАПОСЕБЕ СИ?
ИЗВИНЯВАМ СЕ НО КРЕДИТОРА НЕщО ОТКЪСА
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СЪВЕТИТЕ

ето няколко сайта за такива преводи:
http://www.geocities.com/alex_g_king/convertor.htm
5ko.free.fr/bg/cyr.html
http://lat2bg.kredor.com
http://www.malkiobyavi.com/instruments/index.php
www.2cyr.com/
www.bsoft-bg.com/prg_view.php?id=17042

това е за сега Very Happy

« Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 17:01 от mango »
Цитирай

germany

blagodarja ti mango
neznam kolko e goljama kistata i ot koi vid e.
lekarjat kasa.ima6 kista no ne e ne6to seriozno
moje li nezavisimo kakva e kistata sama da se machne?
na 3.01 imam 4as za edna klinika za bezplodie nadjavam se pone te da otkrijat kakva e kistata, otkakto jiveja v 4ujbina nemoga da otkrija dobar ginekolog,
a i za parvi pat imam takiva problemi,ne sam zapoznata to4no kak i po kakv na4in se macha kista
blagodarja vi momi4eta,jelaja vi uspeh
Цитирай

Мели-са използвай сайтовете които Манго ти е дала за да постваш отговорите си на български. Така повече момичета ще отговорят на въпросите ти.

Погледни в сайта на Зачатие. там има много информация за кистите и за още много други неща, касаещи зачеането.

Важно е каква е кистата, за да се определи и вида на лечението. Щом са ти казали че сама ще се махне - може да е неспукан фолику.

Що се отнася до течението след бебеправене - обърни му сериозно внимание - това не е нормално.

Успех и късмет на 03.01
Цитирай

germany

здравейте,искам първо да ви благодаря за съветите,вшера бях на доктор,kистата я няма,речихме с мажат ми да правим инсениминазия,надявам се да имаме успех и скоро да се похваля,пожелавам на всички успех в бебеправенето през новата 2006 година Hug
Цитирай

meli-sa, радвам се че кистата е изчезнала.

Преди инсеминация има други неща които трябва да направите двамата с мъжа ти. Задължително той да направи спермограма. А ти цветна снимка, хормонални и проследяване на овулацията. Тогава ще се види дали изобщо има нужда от инсеминация или лечение.
Цитирай

germany

благодаря ти таня,мажат ми прави вече спермограма-диагноза-ATHENOOZOSPERMIE,лекарят ни посъветва да не опитваме с хормони а направо с инсеменация,тъй като спермограмата не е добра,при мен няма проблем,аз си мислех че първо ще пробваме с хормони,но може би това е по добър метод с инсеменацията и по голям шанс има за забременяване
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.