«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
675-689 от 748 отговора

ѕо света и в нас.

ћнени€: 400
Ќаистина ћерт откачи ама честно да ви кажа јшъл си го заслужаваше,гол€мата звезда-една долна лъжкин€,а то€ “ура вече почна много да ме дразни много лицемерен.ќт към 70 сери€ н€къде филма нещо почва да става боза и  простоти€.Ќай-хубавите серии са от 26 до 39 особено 39.јшъл тр€бва да е благодарна на ћерт едно че и спаси живота и второ направи и бебе  Laughing,а къде они€ господин “ура немаго на картата-’ора сори не го харесвам то€ ама изобщо
Ќа мене ћерт ми хариса в първите серии,докато не послуша майка си, да се раздели с √юлшен,от там нататък за мен е едно мамино синче,абсолютен лигльо.ћерт и спаси живота на јшъл,ама “уура ако не му беше дал парите,да го питам откъде щеше да ги вземе ,вечната му мама го отреза, щеше да € спаси на нанци.ј по въпроса за бебето,то най лесно се прави,после да ти е €ка майка.
÷итирай

јспарухово

ћнени€: 97
“уура винаги е помагал на √юлшен и на семейството и без да иска нищо срещу това.ƒори не и каза за чувствата си само и само т€ да е щастлива с ћерт.
ј ненормалника ћерт избра странен начин да "убеждава"любимата си че € обича.“ова да държиш любими€ заключен и да го водиш на разходка с белезници за мен означава само едно-ћерт има нужда от спешна лекарска намеса.
« ѕоследна редакци€: сб, 10 мар 2012, 16:16 от вили-72 »
÷итирай

ћнени€: 0
ƒа съгласен съм че ћерт прекали,но въпреки това до това състо€ние го докараха майка му √юлшен и “ура,защото изпълниха живота му само с лъжи а колкото до това че “ура даде парите за откупа,това е най-лесно когато имаш даваш и си добри€ самар€нин.«ащо той не влезе да € спас€ва тогава нали много € обича,а и да не беше дал парите ћерт пак щеще да € спаси,защото той наистина € обича.ћного ми се иска да разбере че ѕелин е негова дъщер€ това може да го успокои.ћного грозна постъпка на јшъл толкова години да крие и да го отдалечава от собственото му дете.» детето да расте толкова години без баща.ћного преигра т€.
÷итирай

ѕо света и в нас.

ћнени€: 400
а колкото до това че “ура даде парите за откупа,това е най-лесно когато имаш даваш и си добри€ самар€нин.
“€ и Ќюбера имаше пари ама не даде.
÷итирай

ћнени€: 35
Ќа мене ћерт ми хариса в първите серии,докато не послуша майка си, да се раздели с √юлшен,от там нататък за мен е едно мамино синче,абсолютен лигльо.ћерт и спаси живота на јшъл,ама “уура ако не му беше дал парите,да го питам откъде щеше да ги вземе ,вечната му мама го отреза, щеше да € спаси на нанци.ј по въпроса за бебето,то най лесно се прави,после да ти е €ка майка.
јз първите серии не съм гледала (само оттук-оттам в интернет) и ћерт никога не ми е бил особено симпатичен като поведение.  олкото до бебето, съм на същото мнение - лесно е да го направиш, но после...
÷итирай

ћнени€: 0
≈ да лесно е да го направиш и после да те излъжат че не си го они€ “ура накара лекар€ да напише че јшъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница тр€бваше да прав€т теста за бащинство като на филм смешна работа ћерт не ви харесва а они€  “ура е много хубав нема що.јко ги сравн€ваме с ћерт н€ма връзка просто...
÷итирай

Varna/at sea

ћнени€: 1 288
“ук вече сме на 2 лагера , едини€ за ћерт,  други€ за “улра...ј √юлшен не заслужава нито едини€ !!!беше честна само с “улра, но само за да може да го използа при необходимост. «нае за неговите чувства нали? Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 307
“ук вече сме на 2 лагера , едини€ за ћерт,  други€ за “улра...ј √юлшен не заслужава нито едини€ !!!беше честна само с “улра, но само за да може да го използа при необходимост. «нае за неговите чувства нали? Rolling Eyes
«ащо го пишеш “улра?
÷итирай

Varna/at sea

http://vbox7.com/play:mc1efeb1a5
÷итирай

Varna/at sea

http://www.youtube.com/watch?v=fUW0oCO9GTc
÷итирай

√юлшен не заслужава нито едини€
“ук почти сме на едно мнение.
« ѕоследна редакци€: нд, 11 мар 2012, 14:59 от bell_87 »
÷итирай

“ура накара лекар€ да напише че јшъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница тр€бваше да прав€т теста за бащинство
Ќе е ли било всичко това за доброто на јшъл и по нейна молба? Ќеин избор е да лъже ћерт, аз не го одобр€вам. Ќо и ћерт не ми допада, малко слабохарактерен ми изглежда. ћоже би пък наистина тр€бва да си сто€т заедно.
÷итирай

јспарухово

ћнени€: 97
√решката на √юлшен според мен е че винаги слушаше "съветите"на при€телката си …ешим.
ћайка и също много и се бъркаше.ƒори по едно време действаха заедно.…ешим даже и сега продължава да действа без знанието на √юлшен-поиска парите които “уура даде на Ўебнем за прекрат€ване на договора.ћного лъжи и интриги има в този филм и не мога да прецен€ кой кого заслужава.Ќо съм против оставането на ћерт и √юлшен заедно,имам чувство че от вечните им разправии ще страдат децата.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 307
≈ да лесно е да го направиш и после да те излъжат че не си го они€ “ура накара лекар€ да напише че јшъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница тр€бваше да прав€т теста за бащинство като на филм смешна работа ћерт не ви харесва а они€  “ура е много хубав нема що.јко ги сравн€ваме с ћерт н€ма връзка просто...
–азлични ли филми гледаме  newsm78? “уура изобщо не е карал лекар да казва,че √юлшен не може да ражда.ѕърви€ път тр€бваше да се подмени ƒЌ  изследването, за да излезе,че ѕелин не е дъщер€ на ћерт.¬тори€ път лекар€т тр€бваше да скрие от ћерт,че √юлшен е раждала.Ќо,че има сраствани€ на тръбите, след възпаление при домашното раждане, си беше истина.Ќо ако ще ги сравн€ваме, ћерт наистина н€ма връзка с главни€ мозък  35!
« ѕоследна редакци€: нд, 11 мар 2012, 18:56 от “айна »
÷итирай

ћюнхен

ћнени€: 84
≈ да лесно е да го направиш и после да те излъжат че не си го они€ “ура накара лекар€ да напише че јшъл неможе да ражда хаха смешна работа а как така в неговата болница тр€бваше да прав€т теста за бащинство като на филм смешна работа ћерт не ви харесва а они€  “ура е много хубав нема що.јко ги сравн€ваме с ћерт н€ма връзка просто...

»звин€вай, но тук имаш малка грешка. “€ наистина има проблем с раждането. »ма запушени тръби. ƒиагнозата си е в€рна. ѕроблема е, че ако беше непознат лекар, той щеше да спомене, че вече е раждала веднъж. «атова избраха този лекар. “€ имаше час при друг и усп€ да убеди ћерт, че този е до-добър.
»ма други неща, които за мен са смешни. Ќапример когато преди ћюбера искаше да натопи √юлшен пред пресата за майка и, тогава шефката и (извин€вам се, но в момента не се сещам за името и) € заплаши и и каза, че и т€ има информаци€ за не€ и може да € съсипе.  ъде е сега тази информаци€? Ќе може ли пак да € заплаши с не€? ¬торото нещо, което не ми се връзва е, че когато ’акан удари колата на онзи мъж с детето и после ћюбера мина и не спр€, нейното лице не се вид€. ѕък и колата и да не е единствена в ц€ла “урци€, че човека се сети, че точно т€ е минала и също не  е спр€ла.  ак пък в такъв момент може да е сигурен, че е била т€, без да € види? ј и може да е била нейната кола, но т€ да не е била вътре.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
675-689 от 748 отговора