А коя не е фен на грима?

  • 2 740
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 220
Била съм гримирана 2 пъти в живота си - на един рожден ден и на сватбата ми. В ежедневието не си слагам абсолютно нищо, имам едно червило и го ползвам веднъж на 2-3 месеца.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 846
 Rolling Eyes и аз съм за тук

п.п. а на всичкото отгоре ми отива грим, ама пусто нито го мога, нито имам време Crazy

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мога да си слагам грим, как ще гушкам бебчо после, трябва непрекъснато да се пазя......Аз по принцип слагам рядко, но сега - изобщо....И обиците съм си махнала, че баба му веднъж така го одра с една обица( или обеца).......

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Обикновено слагам само червило. Спиралата ме изнервя ужасно- първо с поставянето и второ- че не мога да си разтъркам очите  Sick

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
ДОбре, защо делите нещата на без грим или наклепани с шпаклата? Има и среден вариант.
В ежедневието ходя със спирала и молив на очите и цветен гланц на устните. Иначе съм безцветна.
Фдт, пудра , руж, очна линия само за специални случаи. Много време отнема слагането и чистенето после.

# 50
  • Мнения: 3 164
ДОбре, защо делите нещата на без грим или наклепани с шпаклата? Има и среден вариант.
В ежедневието ходя със спирала и молив на очите и цветен гланц на устните. Иначе съм безцветна.
Фдт, пудра , руж, очна линия само за специални случаи. Много време отнема слагането и чистенето после.

 newsm10 Напълно подкрепям! Аз без грим не се харесвам и ежедневно се гримирам, а то включва-червило, спирала и молив за очи, това "шпакловка " ли е?

# 51
  • Мнения: 6 472
Не съм голям фен на гримирането. Обикновено се клепотя, само когато съм на работа. Под клепотене се разбира някакъв цветен гланц, спирала и чат- пат коректор Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 9 457
Ами то това е тънкостта на перфектното гримиране Wink. Така да си гримирана, че да изглеждаш съвсем естествено, но същевременно лицето ти да греее.
Не съм виждала шпакловани хора Crossing Arms, освен примера, който посочи Тея.
Ама това си е гротеска направо. Sick

# 53
  • София
  • Мнения: 1 544
4акайте да спамя темата, понеже се сетих за една испанка, у4астни4ка в" Биг Брадър 7" тук. Такъв грим не бях виждала и в травеститско шоу. Хубавото е, 4е тя след като я изкараха, си взе бележка и запо4на да се гримира нормално. Но, до тогава....Пикасо, ряпа да яде. Mr. Green



Ей ТЕЯ, заинтригува ме.. дай снимка на това чудо на козметичната индустрия. Иначе по темата - слагам коректор , спирала и балсам или бледо червило.

# 54
  • Мнения: 2 327
И аз съм за тук Simple Smile
Мога да се гримирам, ама не ща... Много рядко го правя по някакъв много специален повод. Само дето при последното местене си изхвърлих всички гримове...
Слагам само балсам за устни и то защото иначе ми се напукват и се стига до рани.

# 55
  • Мнения: 5 317
4акайте да спамя темата, понеже се сетих за една испанка, у4астни4ка в" Биг Брадър 7" тук. Такъв грим не бях виждала и в травеститско шоу. Хубавото е, 4е тя след като я изкараха, си взе бележка и запо4на да се гримира нормално. Но, до тогава....Пикасо, ряпа да яде. Mr. Green



Ей,тази е направо страшна.

 newsm48

# 56
  • Мнения: 3 576
Обожавам да се гримирам!!!
При положение, че съвременната козметика ми позволява да изглеждам по-красива и различна всеки ден, с удоволствие се възползвам.
Без грим се намирам за постна и скучна.

ПС: Определено не се клепам, съвсем дискретно си подчертавам чара Wink

# 57
  • Варна
  • Мнения: 6 865
И аз съм от тази партия.

# 58
  • Мнения: 2 242
И аз и аз - не ми харесва нито аз да се гримирам нито да гледам нагримирани Stop. Едно нещо много ме впечатлява – като видя някоя за пръв път без грим, а до преди това само с грим - е изглежда ....безцветено  Shocked!!!
Ако ми се наложи - използвам супер семпъл (фон дьо тен, червило и малко спирала) и то  по скоро със здравословни цели – един качествен фон дьо тен може да направи чудеса за кожата при купонясване над 10часа сред цигарен дим Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 232
бройте и мен  Simple Smile,

Общи условия

Активация на акаунт