Ядат ли децата ви плодове?

  • 2 132
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 910
 На обяд задължително за десерт давам на Марти някакъв плод.Любими са и бананите.Също така си хапва и ябълки,круши,а от няколко дена и мандарини.Мисля да пробвам да и дам и киви,но незнам дали  не е рано все още за този плод.

# 1
  • Мнения: 8 505
Да,много.Унищожава ябълки за норматив,кивита също,лимони и грейпфрути и всякакви сезонни плодове.Напоследък недолюбва бананите,може би защото не са сочни (поне аз не ги харесвам точно по тази причина).

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми не са много любители, за жалост.
Банани, ябълки, портокали и мандарини. Рядко киви или друго. Обичат и суров морков и зеле, а дъщеря ми може да яде нон-стоп зелении Sick

# 3
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Моята е любителка на бананите, ябълките, морковите и зелените джанки, няма на кого да се метне  Grinning.
Иначе портокали, мандарини, круши, киви, сини сливи, грозде  не иска. Опитва, прави физиономия и отказва.
Ако пък намери в хладилника маслини са свършили за норматив.

# 4
  • Мнения: 3 164
Големия обича   всякакви плодове, още от малък, но с малкия ....ех, в чудо съм се видяла ooooh! не и не, освен банани, но пък тях не трябва да ги яде, че има запек.....ужас Cry

Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 16:08 от shoni

# 5
  • Мнения: 168
 ДА-всякакви.Това е ежедневния обеден десерт!

# 6
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не много..банани яде, ябълки също...мандарини ту яде, ту ги плюе...киви не съм пробвала, а и грозде хапваше.

# 7
  • Мнения: 2 910
Опитва, прави физиономия и отказва.

Марти беше така с мандарината,но след няколко отказвания,взе че и хареса.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 840
Ядеме всякакви плодове без проблем, както и всичко останало - слава богу!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 658
Баткото не яде никакви плодове, освен ябълки и то много трудно и да са определен вид (червени). Той по принцип и зеленчуци не яде. Това домат, краставица.... не им знае вкусът.

Дребчо пък за сега да чукам на дърво  Praynig всякакви плодове  си хапва.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 185
яде всякакви плодове и по всяко време. Когато му се прияде си взима от фруктиерата и ми носи да му ги беля и режа. Освен това плодовете са задължителен десерт след всяко хранене-сутрин, обед, следобед и вечер. Не яде само грейфрут и кайсия.
Зеленчуците пък са другата му мания. Това всъщност са любимите му храни- плодове, зеленчуци, месо и шоколад.

# 11
  • Мнения: 2 332
Да, обича - трябва да призная, че свеки и създаде този добър навик  Mr. Green. Чак и ме подсеща ако нещо се замотам и забравя да и дам - най-много ябълки, след това - портокали, мадарини и банани.

# 12
  • София
  • Мнения: 112
Пу,пу да не му е уроки, но обожава всякакви плодове! Хапва си дори и лимон - ей така без захар! До скоро караше само на мандарини, но сега явно му омръзнаха и започна само да ги бели и да ни храни на ред.

# 13
  • Мнения: 596
Да,много обича особено ябълки,банани,мандалини,портокали,грозде,круши,сливи,въобще всички и иска по много(не ги дава на кака си Mr. Green)пу-пу

# 14
  • Мнения: 1 520
Яде. Много обича. Всичките.
Днес беше много смешен, защото си играеше в кухнята и през 10 минути ми носеше я ябълка, я круша, портокал и ме вика да му отрежа. Голямо мешало направи. Ама като му е вкусно на детето. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт