Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

"Нова" стара тема,но около мен мненията се раздвояват и реших да питам всички вас за съвет.Бебка е на кърма,досега не съм давала вода.
а вие???
Цитирай

РусЙе

Предлагам от време на време, но и до ден днешен НЕ пие вода(никаква) Щом сте на кърма - детето няма нужда от вода Peace
Цитирай

Paris

Вече  десети месец  кърмя. Не иска и съответно не д авам вода.просто няма нужда. И ако някакви баби около теб се опитват да те убедят че не е нормално това , не се връзвай.Детето най-добре знае какво иска.
Цитирай

София

Предлагах му, но той не искаше. И до сега пие съвсем малко (ако въобще се сетя да му дам, че нямам навик). Не се притеснявам, защото суче често. Няма страшно, нищо не му липсва на бебето ти.  Peace
Цитирай

Да,аз и давах.Явно кърмата не и утоляваше жаждата,предлагах и още,но не искаше,а вода пиеше много.Сега е същото-пие много вода.
Цитирай

Варна

Да,аз и давах.Явно кърмата не и утоляваше жаждата,предлагах и още,но не искаше,а вода пиеше много.Сега е същото-пие много вода.

Едно към едно е и при нас.пие доста вода от деня в който се роди Peace
Цитирай

Бургас

Не харесваме много водата.Пие към 20-30 грама на ден и то в повечето случаи за изплакване на устичката.
Цитирай

И аз давам вода от раждането.Моят син обича до пие.Кърмата и адаптираното мляко са едно, а водата- друго.
Цитирай

предлагам, но не желае, дори сега, когато започнах захранването
Цитирай

След като захраних предлагам редовно, но не я обича много, на адаптирано мляко е.
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Едно към едно е и при нас.пие доста вода от деня в който се роди Peace
И ние сме така,не го ограничавам.
Цитирай

София

Давам отскоро, откакто въведох твърди храни. Пие с голям кеф, но май по-скоро заради чашата, ужасно му е интересна  Mr. Green
Цитирай

София

Естествено, че давам. Представям си, ако съм жадна и някой ми предложи чаша прясно мляко, колко гадно ще ми стане, ако отпия  Sick
Все пак водата си е вода, най-малкото изплаква устата и има "чист вкус".... Нищо не може да утоли жаждата за вода, освен самата вода!
Цитирай

София

Предлагам редовно,но не иска да пие от шише каквото и да е.
Цитирай

Сливен

Митко докато сучеше не искаше да пие вода.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора