КАШЛИЦА И ХРЕМА????

  • 683
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Привет на вси4ки!!!
Много съм притеснена,дъщеря ми от в4ера е с кашлица и хрема.Аз запо4нах да давам проспан за кашлицата,едни хомеопати4ни хап4ета за хремата(коризалия)и разтривам гарди4ките с (пумекс бебе).Тя  е на 1г.и5м.
Та искам да попитам,тази комбинация ефикасна ли е за бързото отшумяване на кашлицата и хремата!!!
ПРЕДВАРИТЕЛНО,БЛАГОДАРЯ!!!!

# 1
  • Мнения: 5 299
Най-добре я заведи на лекар. Аз не бих си лекувала детето по мое осмотрение Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 969
подкрепям 4baby,заведи я на лекар Peace

# 3
  • Мнения: 8 505
Най-добре я заведи на лекар. Аз не бих си лекувала детето по мое осмотрение Peace
  202uu

# 4
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Винаги водя малката при педиатърката още при първия сопол и/или кашлица. Колкото по-рано започнем лечението, толкова по-бързо оздравява. При по-сериозните болежки паралелно с лекарствата съм давала бабините илачи, за които да ми е жива и здрава свекито ми ги е казвала и за по-малко от седмица се оправя, но да лекувам на своя глава с лекарства - НИКОГА.

# 5
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
По-рано съм правила грешката един два дена да я лекувам сама Cry...само става много по-лошо...заведи детето на лекар Peace

# 6
  • Мнения: 125
ВСИ4КО ТОВА МИ ГО НАЗНА4И ПЕДИАТЪРКАТА!!!!

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Опа, извинявай Embarassed, останах с погрешно впечатление.
Щом педиатър ти го е назначил, сега остава само да провеждаш лечението и ти пожелавам по-скоро всичко да се оправи Hug

# 8
  • Мнения: 125
БЛАГОДАРЯ!!!!

# 9
  • Мнения: 5 299
ВСИ4КО ТОВА МИ ГО НАЗНА4И ПЕДИАТЪРКАТА!!!!

Амии беше хубаво да го споменеш в първоначалния си постинг. А ако нямаш доверие на педиатъра си - това е отделен въпрос!!!

Общи условия

Активация на акаунт