Количка за близнаци - тема №5

  • 86 626
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 865
Те имат предвид един стар модел на количката, казва се twins classic, който тук в Бг държи цена, а като отидеш на сайта на производителя, той го е отбелязал като old product. Има и menual към количката, прочетох го снощи и не видях да може да се ползва с два коша за новородено.

А относно количката на easywalker, изумена съм, цената е скочила до 2540 лв. за комплект с кошове! От къде се взе сега това увеличение....

# 16
  • Мнения: 2 483
Има го и за 2394 лв. Easywalker-а Joy, но ти може би си се спряла на сребърния цвят  Crazy
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8589&cat=66

Просто единият кош струва малко под 400 лв.  Tired

Иначе за Phil & Teds имах предвид портбебе, не кош за новородено, объркала съм се  Blush
А най-точно при тях се водят cocoon   Peace

Да попитам навъртащите се наоколо мами с Phil & Teds - като гледам количката в частта й с "мушамата" и това, че сенникът се сваля и слага с тик-так копчета - струва ми се, че е доста проветриво в нея  Crazy Има ли нещо такова? И ако през зимата сме с кукуни, пролетта не е ли ветровито вътре?  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 1 836
Не е проветриво, напротив много е закътано, особено при положението за новородени, платът обхваща количката изцяло отстрани, отвор има само от отпред - аз както писах зимата ги ползвах само с чувалчета, които са тънки и нямаше проблем. А Phil & Teds не ги произвеждат от 2 години някъде, това което все още има са стари модели, имат един модел в червено, който е без борд и там където стъпват крачетата на детето няма найлон, а е само плат, което е недостатък, защото не знам как ще се чисти като проходят децата.

А кошовете за новородено са хубаво нещо, но не избирайте количка само защото има кошове, все пак близнашките кошове са доста тесни и за 4-5 м. не си струва, гледайте седящия вариант да ви устройва, защото той се ползва най-много  Peace

# 18
  • Мнения: 2 483
Аз именно червения модел гледам. Черният има борд и найлон, но пък ми е много мрачен цветът  Rolling Eyes
Важен ли е бордът, освен за лигавене като им растат зъбчета на бебетата?  Laughing

# 19
  • Мнения: 8
Здравейте,
Аз използвах Макларън техно, 2 години непрекъснато, и съм много доволна. Наистина, трудничко е да я буташ с една ръка, защото дръжките са 2 отделни, но става все пак. От друга страна е много лека, събира се в малки асансьори, сгъва се много и спокойно влиза в багажника и става от новородени до 2-3 годишни деца.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И аз продължавам да си ползвам количката, въпреки, че ще станем на 2 г скоро. Така като гледам и на лято сигурно ще я ползвам, но вече не толкова редовно, разбира се. Сега като е студено и не излизаме сутрин, на обяд спим там, все още им е удобна и нямам проблеми в това отношение. Е, взе вече да им окъсява, но няма как, пък и сме високички.

# 21
  • Мнения: 185
Здравейте. Мразя тези определения, но днес скъсах нерви от БГ простотии. Спрели сме се на количката на Хаук, но варианта с плата на Есприт. Просто ни допада повече. Решили сме, живот и здраве след раждането да я купим, но днес мъжа ми реши да се обади на вносителя да се ориентира какво има, къде, колко време за поръчка и т.н. И .....изненада, има това което е налично в момента и точка. И дума на става за персонална поръчка или интерес в услуга на клиента. Есприт колички няма! Кратко и стегнато, ама защо, ама ще има ли....божа работа. Има само Хаук, ама няма чувалчета, а само порт-бебета и т.н. и т.н. Тъпа история. А аз дори се бях нагласила да чакам каталога и цветовете за 2012. То да не стане да сменяме рязко фирмата и модела....

# 22
  • Мнения: 19
Отново  изказвам мнение за Хаук-не струват тези колички. Пробвала съм я, а и цената не включва аксесоарите и с всичките й неща цената става 7-800 лв. Аз лично съм много доволна от х-ландер, бута се с една ръка. И чиполино пробвах- не е маневрена колички

# 23
  • София
  • Мнения: 6 110
Моят Хаук струваше 530 лв. със зимни чувалчета и дъждобран. И се бута с една ръка.

# 24
  • Мнения: X
И аз съм доволна от Хаук (за кой ли път вече го пиша). Ползваме я над 2г. "По мое време" нямаше много голям избор и това беше най-леката количка с големи гуми, която можеше да се купи от БГ.  Сега, когато децата общо са около 25кг, да ви кажа, си има значение ... и продължава да може да се бута с една ръка. Взех я за под 800лв с всичко (вкл. порт-бебета).
emka, не знам от къде се опитвате да поръчате, но аз преди 2г. бях много доволна от Премаман - те я продаваха комплект с всичко (дъждобрани, чувалчета), само порт-бебетата бяха отделно. Ако случайно поръчваш от друг магазин, обади се и в Премаман да разпиташ как стоят нещата. Налагал ми се е веднъж сервиз и бях очарована от отношението и обслужването.

# 25
  • Мнения: 185
elroy, варианта с Премаман също го има, но просто най-много ми допадаха платовете които са на Есприт и що бе да му се не знае, като си плащаш да нямаш избор. Дразня се. Иначе се опитахме с официалния вносител на Хаук и Есприт да го изиграем всичкото това, но явно на тях не им се занимава с повече от това което е налична стока. Жалка история.

# 26
  • Мнения: X
emka, не е само с количките това ... аз съм го забелязала, особено покрай децата: то не беше за стаята им (мебелите), за лампата!!! сме чакали 5 месеца да я внесат от Австрия - бе на една командировка някой от шефовете им да беше отишъл, с личния си автомобил щеше да я донесе, а в един магазин ни казаха "абе луди ли сте, я не поръчвайте, че кой знае кога ще дойде". Не знам, уж е криза, уж тва-онова, имам чувството, че насила им бутам парите си в джоба им и не щат да свършат работа и това е - каква е тая търговия тука, какво е това нещо - не знам. Искам да кажа - разбирам те и ти съчувствам, иначе се извинявам за оф-топика в темата за количките.

# 27
  • София
  • Мнения: 865
Количката на тфк е намалена на 925 лв. в Бейбитория.

# 28
  • Мнения: 283
На официалната страница на Хаук има списък с интернет магазините, от които можете да си я поръчате:
http://www.hauck.de/en/online-dealer/esprit.html
Миналата година по това време я имаше за около 180 евро и за не повече от 30-40 евро доставка за България. Вече втора зима я ползваме, доста се е раздрънкала, но върши работа. Портбебетата ги ползвахме миналата година като бяха малки бебенцата, а сега ги слагам само като чували - чувстват се много добре, през цялото време си спят, докато сме навън Wink

Поправям се Simple Smile 15, 90 евро доставка до България, цената е 180 евро, дори и портбебе има намалени.
http://www.babyartikel.de/produkt/geschwisterwagen/hauck_zwillin … d_kollektion_2012

Последна редакция: пт, 25 ное 2011, 01:09 от Jiji_biji

# 29
  • Мнения: 185
Jiji_biji , благодаря ти много, това също го обмисляхме, но ти ме изпревари с готов отговор. Тамън си мислех приятели по Герамния ли да намесваме или да ровим по сайта. Пък е цената на доставката е прилична, очаквах нещо по-солено.

Общи условия

Активация на акаунт