Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора

Почти няма лосион,който да не съм използвала.Аз съм експериментатор и каквото ми предложат в магазина не се замислям много-много и купувам.За последно бях възхитена от синият лосион на Лаура Вандини.Помагайте с идейки,че нещо не се сещам...
Цитирай

гр. София

Преди десетина години най-много харесвах лосиона на Калодерма(по-точно боди-милк). Но в последните години не съм го срещала по магазините.Май че вече тази марка не е така "престижна".
Цитирай

BE, 2260

Гош, червената капачка Smile Мирише много особено, на нещо като череша, и ароматът се запазва дълго.

Наскоро се появи една серия "Фрутини", мисля, че е на Алдо Вандини. Продуктите имат много изкушаващи аромати. Освен лосион, в серията има и крем за тяло, спрей, скраб
Цитирай

София

Бетина Барти - всичките са хубави.
Дулгон - страхотен аромат, а е без пари просто.
И на Лаура оранжевият също е хубав, пробвай и него Wink
Цитирай

В момента ползвам на BRONNLEY-с кайсия и бадем.Харесва ми.
Цитирай

Много харесвам лосиона за тяло Skin So Soft на Avon.
Цитирай

Преди десетина години най-много харесвах лосиона на Калодерма(по-точно боди-милк). Но в последните години не съм го срещала по магазините.Май че вече тази марка не е така "престижна".
Има ги.Харесах си тоалетно мляко на тази марка.
Цитирай

бетина барти - зеления харесвам и също стария жълт на b.u., обаче той е за лятото по-подходящ май.
Цитирай

София

Ванилията на Cottage,ползвам го с душ гела,е страхотна миризма просто,кожата става мека и миризлима,има и други де грозде,кайсия......
Цитирай

гр. София

Ако някой е виждал скоро въпросния лосион пишете ми моля . Smile
Цитирай

Ако някой е виждал скоро въпросния лосион пишете ми моля . Smile
Писах ти на лични.
Цитирай

Ванилията на Cottage,ползвам го с душ гела,е страхотна миризма просто,кожата става мека и миризлима,има и други де грозде,кайсия......
Това ме впечатли.Какви са тези?
Цитирай

София/Осло

Страхотен е този на Гош.Любими са ми същото така и на Ив Роше Peace
Цитирай

Гош, червената капачка Smile Мирише много особено, на нещо като череша, и ароматът се запазва дълго.

Наскоро се появи една серия "Фрутини", мисля, че е на Алдо Вандини. Продуктите имат много изкушаващи аромати. Освен лосион, в серията има и крем за тяло, спрей, скраб
Синята капачка съм ползвала на Гош,но не ми хареса.Другата идея повече ми хареса.
Цитирай

Бетина Барти - всичките са хубави.
Дулгон - страхотен аромат, а е без пари просто.
И на Лаура оранжевият също е хубав, пробвай и него Wink
Май ще пробвам пак Лаура Вандини.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 55 отговора