«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“уризъм
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

ѕловдив-—офи€

ћнени€: 42
ѕредстои ми пътуване с ќданс травел, но прочетох доста негативни отзиви в нета. Ќе знам дали не са писани от подставени лица, затова искам да чу€ и мнението на н€кой от форума, който е пътувал с т€х. »нтересуват ме специално две дестинаци€-едната е √ърци€, другата јвстри€ и ”нгари€.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 143
ќх, аз само лоши работи съм чувала за т€х, но не съм пътувала.
÷итирай

ћнени€: 29
јз съм пътувала с т€х преди 2- 3 год.Ѕ€х на екскурзи€ до Ѕелград-първо хотелът беше под вс€каква критика,не отговар€ше и на една звезда -мръсно,изпочупено гол€м ужас беше.—лед това ни излъгаха и за вечерите- тр€бваше да е сръбска скара-такава не хапнахме нито един път.јвтобуса беше стар и раздънкан.≈динствено доволна останах от екскурзоводката-не пропусна нищо от програмата.“ова са моите лични впечатлени€.«а тези н€колко години може да са се подобрили -не знам.
÷итирай

ѕловдив-—офи€

Ѕлагодар€ ви. явно не стават и ще тр€бва да се обърна към друга агенци€. ј можете ли да ми препоръчате н€ко€?
÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 77
≈лфи турс или ћистрал
÷итирай

ѕловдив-—офи€

Ѕлагодар€, ще прегледам сайтовете на тези две агенции.
÷итирай

Beyond the Frontiers

ћнени€: 2 140
¬ √ърци€ организирано ли? јко сте със собствен транспорт изборът е огромен.
«а јвстри€ и ”нгари€ - Ѕохеми€ също е ок.
÷итирай

ћнени€: 7 979
ћного лоши отзиви има за всички агенции в нета. —амо се разровете за ко€ да е, произволно избрана, също и за препоръчаните в темата  Laughing такива чудесии ще прочетете............ ќсновна причина е субективни€ фактор. ¬ очите на всеки нещата сто€т по различен начин. ¬ една група от 40 човека едва ли ще намериш повече от двама на едно мнение. ѕри едни и същи услови€ едните са напълно удовлетворени, другите потресени и ужасени  Smile  ¬ гол€ма степен и хората не си прецен€ват, че плащат малко пари, а все очакват 5* хотел.
ѕътувала съм с ќданс 2009г в »тали€ с две нощувки в ’ървати€. јвтобуса беше стар, но здрав и не направи проблем. ’отелите, в които ни настан€ваха б€ха прилични, предвид парите, които сме платили за пакета. ѕо- кофти беше само в –им, но си имаше всичко - чисти чаршафи, чисти кърпи, топла вода. ќт екскурзоводското обслужване съм супер доволна - без забележки! ¬ажните неща б€ха наред.
Ѕохеми€ също мога да препоръчам с чиста съвест.
÷итирай

Beyond the Frontiers

ћнени€: 2 140
ћного лоши отзиви има за всички агенции в нета. —амо се разровете за ко€ да е, произволно избрана, също и за препоръчаните в темата  Laughing такива чудесии ще прочетете............ ќсновна причина е субективни€ фактор. ¬ очите на всеки нещата сто€т по различен начин. ¬ една група от 40 човека едва ли ще намериш повече от двама на едно мнение. ѕри едни и същи услови€ едните са напълно удовлетворени, другите потресени и ужасени  Smile  ¬ гол€ма степен и хората не си прецен€ват, че плащат малко пари, а все очакват 5* хотел.
ѕътувала съм с ќданс 2009г в »тали€ с две нощувки в ’ървати€. јвтобуса беше стар, но здрав и не направи проблем. ’отелите, в които ни настан€ваха б€ха прилични, предвид парите, които сме платили за пакета. ѕо- кофти беше само в –им, но си имаше всичко - чисти чаршафи, чисти кърпи, топла вода. ќт екскурзоводското обслужване съм супер доволна - без забележки! ¬ажните неща б€ха наред.
Ѕохеми€ също мога да препоръчам с чиста съвест.

Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 143
Ќе знам за ќданс, но с √ъливер “равел, никога!Ќаблъскват по н€колко дати в месеца за една и съща дестинаци€, в същото време се оказва, че не могат да съберат хора, за нито една от тези дати и ти поднас€т лошата новина два дни преди насроченото тръгване. Ќе стига това, но и не свал€т провалените пътувани€ от сайта и човек остава с впечатлението, че и предишните дати са са осъществили и следващите ще се състо€т, а изобщо н€мат такова намерение.
÷итирай

ѕловдив-—офи€

¬ече се убедих лично в некоректността на ќданс. ѕрави б€хте...
÷итирай

ћнени€: 65
Ќа мен ми стигна да вид€ само нелюбезността им, по-натам не сметнах да нужно да продължа...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 269
Ќие с мъжа ми пътувахме ќктомври с ќданс до »тали€ с автобус. »зкарахме си супер и от екскурзоводката съм доволна!
÷итирай

—офи€ - –едута

ћнени€: 287
здравейте, не съм чувала за тази агенци€
проверихте ли € в регистъра?
÷итирай

ѕловдив-—офи€

»ма € в регистъра, т€ е известна агенци€, но май най-вече известна с грубост и некоректност. –адвам се, че има и положителни мнени€, може би всеки случай е индивидуален и зависи от екскурзовода, от шофьора, от дестинаци€та...
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора