ЛЮБОВНИ МАГИИ И СЪБИРАНЕ НА РАЗДЕЛЕНИ ДВОЙКИ

  • 115 002
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 130
по-голяма глупост не бях чел....досега трябваше да съм умрял около 15 пъти барабар с всичките ми роднини. Това са някакви популярни тинейджърски заблуди ( всичко се връща по три пъти и тем подобни), мислех си че тук има малко по-сериозни хора,защото говорим за сериозни неща... И няма такъв филм като прехвърляне на карма от роднина на роднина! А ако искаш нещо за дядо ти - пиши ми налични.


Законът за Трикратното Възвръщане е описан в кода на Уика.  Уика е основна съвременна езическа религия, всеки практик я знае.

Вероятно си младо момче, а животът не е само шега.   Simple Smile

# 136
  • София
  • Мнения: 4 714
по-голяма глупост не бях чел....досега трябваше да съм умрял около 15 пъти барабар с всичките ми роднини. Това са някакви популярни тинейджърски заблуди ( всичко се връща по три пъти и тем подобни), мислех си че тук има малко по-сериозни хора,защото говорим за сериозни неща... И няма такъв филм като прехвърляне на карма от роднина на роднина! А ако искаш нещо за дядо ти - пиши ми налични.


Законът за Трикратното Възвръщане е описан в кода на Уика.  Уика е основна съвременна езическа религия, всеки практик я знае.

Вероятно си младо момче, а животът не е само шега.   Simple Smile

Що ли на мен само прави впечатление, че нашия съфоромец хич не желае да каже нещо съществено. newsm78

# 137
  • Мнения: 6
по-голяма глупост не бях чел....досега трябваше да съм умрял около 15 пъти барабар с всичките ми роднини. Това са някакви популярни тинейджърски заблуди ( всичко се връща по три пъти и тем подобни), мислех си че тук има малко по-сериозни хора,защото говорим за сериозни неща... И няма такъв филм като прехвърляне на карма от роднина на роднина! А ако искаш нещо за дядо ти - пиши ми налични.


Законът за Трикратното Възвръщане е описан в кода на Уика.  Уика е основна съвременна езическа религия, всеки практик я знае.

Вероятно си младо момче, а животът не е само шега.   Simple Smile


1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата

# 138
  • Мнения: 130
1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата


Нямаш представа от Уика, а в нея са основите на 'тази материя'.  Не си дори и чувал за закона за Трикратно Възвръщане.  Не разбираш и закона за карма, защото карма в някои случаи може да се прехвърля от човек на човек.  От това следва, че вероятно нямаш достатъчно знания по това, което предлагаш като услуги.

Не умееш да се владееш, което ясно показва, че нямаш и Сила.

Правиш си полускрита реклама по форуми, което показва, че нямаш и клиенти. 

# 139
  • Мнения: 863
1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата


Нямаш представа от Уика, а в нея са основите на 'тази материя'.  Не си дори и чувал за закона за Трикратно Възвръщане.  Не разбираш и закона за карма, защото карма в някои случаи може да се прехвърля от човек на човек.  От това следва, че вероятно нямаш достатъчно знания по това, което предлагаш като услуги.

Не умееш да се владееш, което ясно показва, че нямаш и Сила.

Правиш си полускрита реклама по форуми, което показва, че нямаш и клиенти. 
newsm10

# 140
  • Мнения: 6
1. не съм въобще младо момче - на 35 години съм и се занимавам с тази материя от дете.
2. Уика е пълна простотия за тинейджъри и промити западни мозъци - обикаляне около казани, ковъни и всякакъв друг смях! Няма такъв филм като трикратно възвръщане. С това може да плашите децата


Нямаш представа от Уика, а в нея са основите на 'тази материя'.  Не си дори и чувал за закона за Трикратно Възвръщане.  Не разбираш и закона за карма, защото карма в някои случаи може да се прехвърля от човек на човек.  От това следва, че вероятно нямаш достатъчно знания по това, което предлагаш като услуги.

Не умееш да се владееш, което ясно показва, че нямаш и Сила.

Правиш си полускрита реклама по форуми, което показва, че нямаш и клиенти. 

хахахаха, ок, добре! Забавно е! Между другото - ако попиташ хората които са се допитали до мен тук - им помагам без пари, с българи не работя дори и за пари, защото са точно такива като теб - мнителни и капацитети във всяка област! Кармата и законите ти е добре да си останат в главата ти, както и Уика-та! И още нещо  - ясновидците имат Сила, за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!

# 141
  • Мнения: 130
ясновидците имат Сила, за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!

За ясновидство не трябва сила, а допълнително възприятие.

Силата, или ако предпочиташ - волята, не се получава или запазва без самоконтрол.

# 142
  • Мнения: 863
за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!
Ти смяташ, че любовната магия е духовна практика???

# 143
  • Мнения: 6
за да изпълняваш духовна практика не ти трябва сила, а воля!
Ти смяташ, че любовната магия е духовна практика???

Когато не разбирате нещо, вие го наричате най-общо магия или чудо. В исляма,това което вие наричате "магия" ( без значение от нейната цел)  се нарича духовна практика или руухания.

# 144
  • Мнения: 130
В исляма,това което вие наричате "магия" ( без значение от нейната цел)  се нарича духовна практика или руухания.

В исляма това, за което става дума в тази тема - магията за любов/раздяла - се нарича Сихр.  Рухания е нещо по-друго.

Както и да е, много задълбахме.

Бъди здрав и умната!  Hug

Последна редакция: пн, 01 сеп 2014, 02:12 от Justem

# 145
  • Мнения: 6
обяснявам на хората по по-лесен за разбиране начин без да задълбавам - това което правиш ти, ако си решила да се правиш на интересна и запозната пред хората - си е твоя работа, но освен заяждане друго не виждам.

# 146
  • София
  • Мнения: 4 349
Добре де, ама някой в крайна сметка похвалили се конкретно, че това нещо действа  newsm78 newsm78 newsm78

# 147
  • Варна
  • Мнения: 176
Чудя се как изобщо тази тема е в секция Здраве, макар и в Алтернативна медицина.
Не виждам нищо медицинско.

Общи условия

Активация на акаунт