«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–омантични сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
540-554 от 738 отговора

ћнени€: 1 004
Gawina  newsm51

јз очаквах халвет още в ловната хижа,с мисълта ,че —юлейман ще  разбере след това,че ’юррем е единствена и неповторима...  Mr. Green
ј вчера точно обратното- не очаквах да има халвет,защото пов€рвах на султана ,че всичко е политически игрички ...  Whistling
Ќе съм разочарована толкова от сами€ халвет, а от отношението на ¬≈Ћ» ќЋ≈ѕЌ»я султан —юлейман към ’юррем... ooooh!
37 сери€ Peace
http://www.youtube.com/watch?v=JKT1RkzBs1g&feature=g-all

Play Thumb

÷итирай

ћнени€: 1 021
јни, благодар€ за линка. Hug Hug
Ќаде - разкошен колаж!  Love
Gawina, благодар€ за инфото.  Hug

ј за снощната сери€ - просто се забавл€вам.  35 ћъжете са си мъже откакто св€т светува.  Confused “€х ги интересуват други неща. 35 35 35
Ќо ’алит играе превъзходно!  bouquet  bouquet ¬сички тук намразихме султана... Mr. Green

÷итирай

ћнени€: 1 021

≈то това изгасване на свещта преди влизането на ’юрем говори за много неща в поведението на султана.  Thinking

—трува ми се обаче, че това са само актьорски похвати  Peace.  акто и скритата еротика в цели€ филм, въпреки отсъствието на горещи сцени, като този жест, запазена марка на ’алит. Peace

« ѕоследна редакци€: чт, 08 дек 2011, 13:56 от jupetrov7 »
÷итирай

ћнени€: 689
.
÷итирай

ћнени€: 632
≈то и рейтинга на снощната сери€.

÷итирай

“ози колаж от хърватски€ форум е озаглавен от мен "Ѕез думи"

÷итирай

ћнени€: 1 174
GAWINA bouquet bouquet bouquetјз също не съм подразнена толкова от халвета,а от това че велики€т султан излъга .Ќе ми допада и артистката изпълн€ваща рол€та на принцесата 1.като визи€,2.като интелект 3.тембъра на гласът и .»наче като гледам рейтинга -леко спада... .ќще веднъж благодарности на ≈мел и јни  bouquet
« ѕоследна редакци€: чт, 08 дек 2011, 17:36 от trendafilka »
÷итирай

ћнени€: 0
“ози колаж от хърватски€ форум е озаглавен от мен "Ѕез думи"

ак мога да го вид€ този форум Smile
÷итирай

ћнени€: 1 004
«а любителите на турското кино Peace
O simdi asker / “ой сега е войник 2003
ѕ–≈¬ќƒ и —”Ѕ“»“–»: B l a n k a
‘»Ћћј ѕќƒ√ќ“¬»: L & B

в темата на "≈«≈Ћ" по- късно ще пуснат и директен линк Peace
¬ комеди€та участва ћехмет √юнсюр - артиста, който ще играе порастнали€ ћустафа във ¬еликолепни€т век Very Happy

÷итирай

»скам да кажа на всички фенове, които четат в темата, че 35 и 36 са преведени и готови. ƒнес ще качим и двете. ћистик се зае да превежда 37 сери€, за което съм и много благодарна  bouquet
Ѕлагодар€ и на двете момичета ћорски очи и boule-neige за помощта да завършим 35 сери€ и за превода от хърватски на 36 сери€. ћного ви благодарим, момичета  newsm51 smile3525 smile3501 Ѕлагодарности и на «авер ’анъм и Ћакунабейб  Hug  bouquet bouquet

—ега слагам линк за 35 сери€ в мастерса, а по-късно и другите линкове както и линк за 36 сери€
 Peace

¬еликолепни€т век еп.35 с бг субтитри за теглене от торент
÷итирай

ћнени€: 317
»скам да кажа на всички фенове, които четат в темата, че 35 и 36 са преведени и готови. ƒнес ще качим и двете. ћистик се зае да превежда 37 сери€, за което съм и много благодарна  bouquet
Ѕлагодар€ и на двете момичета ћорски очи и boule-neige за помощта да завършим 35 сери€ и за превода от хърватски на 36 сери€. ћного ви благодарим, момичета  newsm51 smile3525 smile3501 Ѕлагодарности и на «авер ’анъм и Ћакунабейб  Hug   :bouquet: bouquet

—ега слагам линк за 35 сери€ в мастерса, а по-късно и другите линкове както и линк за 36 сери€
 Peace

ƒа сте живи и здрави всички! Ѕлагодар€ за всеотдайността и безкористни€ трудbouquet bouquet bouquet

¬еликолепни€т век еп.35 с бг субтитри за теглене от торент
÷итирай

«апов€дайте и линк за директно свал€не на O simdi asker / “ой сега е войник 2003.

директен линк
« ѕоследна редакци€: чт, 08 дек 2011, 18:13 от anna3com »
÷итирай

ћнени€: 3
ЅЋј√ќƒј–я! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
÷итирай

≈то и линк за директно теглене на ¬¬ 35 сери€ с превод  Peace

директен линк
÷итирай

ћнени€: 1 174
Ќа всички заели се с не леката задача  ,превод ,качване на субт. ,-огромно ЅЋј√ќƒј–я! smile3525 smile3525 smile3525
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
540-554 от 738 отговора