Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Varna/Florida

Какво може да е това? В4ера сякъш се появи този обрив около пъпа и малко отгоре-съвсем леко за4ервяаване е и сърби...първо не обърнах внимание, понеже нали е нормално да сърби корема....и не 4е6а изобщо(да не се появят стрии)......ще се обадим на лекаря ми, но ако някоя мама се е слу4вало подобно 4удо?!?! От какжо може да е? Question  Question  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Цитирай

София

Цитат на: mia
Какво може да е това? В4ера сякъш се появи този обрив около пъпа и малко отгоре-съвсем леко за4ервяаване е и сърби...първо не обърнах внимание, понеже нали е нормално да сърби корема....и не 4е6а изобщо(да не се появят стрии)......ще се обадим на лекаря ми, но ако някоя мама се е слу4вало подобно 4удо?!?! От какжо може да е? Question  Question  Crying or Very sad  Crying or Very sad

Случайно да имаш по дрехите нещо метално, което да контактува на това място с кожата? Аз така се обривам от разни копчета на дънки, катарами на колани и пр. метални неща.
Цитирай

Varna/Florida

хмм ...ами метално не ...то тук е топло и с рокли ходя само....притесняава ме понеже е само отгоре на корема и около пъпа.Възможно ли е нещо което съм яла, а на бебето да не му понася?!?
Цитирай

Бургас

Аз имах подобен проблем когато беше много топло. Забелязах че се изпотявам точно около пъпа и ми излизат едни такива червени пъпчици от топлото и много ме сърбяха. Щом казваш че при вас е топло може и при теб да е така. Не се притеснявай! Very Happy
Цитирай

Цитат на: mia
хмм ...ами метално не ...то тук е топло и с рокли ходя само....притесняава ме понеже е само отгоре на корема и около пъпа.Възможно ли е нещо което съм яла, а на бебето да не му понася?!?

От естествена материя ли са ти роклите?
Сменяла ли си прах за пране?
Възможно е да получаваш обрив от хормоналните промени.
Или пък от висока степен на потене...
Измивай и подсушавай по няколко пъти на ден тази област.
Носи памучни дрешки!
Ако те притеснява - посети лекар. Може да ти изпише някакво мехлемче.
Цитирай

София

С какво си мажеш корема? Моят се обрина от бебешкото олио на Джонсън.
Цитирай

София

v sedmiia mesec i az imah obrivdosta syrbiasht pri tova:)togava beshe april mesec i beshe zapochnalo da se stoplia.Preustanovih s mazaneto s kakvoto i da e i si vzeh termalnata voda na Avene.S neia pochistvah koremcheto i pyrvite niakolko dni se mazah s alergozan-niama nishto strashno da go izpolzvash po vednyj -dva pyti na den niakolko dni.Pri men izcheznaha i poveche ne se poiaviha.
Uspeh:)
Цитирай

Varna/Florida

Благодаря ви за успокоителните думи Very Happy  Very Happy  По добре съм сега....сякъ6 е от горещия климат тук. Аз много не си подавам носа наван през деня ...но все пак. Мб просто се спарвам, понеже мажа с лосиона и слагам дрехата отгоре .....ще ходим на преглед, надявам се 4е вси4ко е ОК Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.