Тест за овулация

  • 3 208
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 825
Мацки, знам че темата е дъвкана и дъвкана, ама не намерих подобно нещо из форума, та да си питам за мнение....
Значи, имам положителни тестове за овулация 3 дена подред  Shocked и тестовата чертика не е тънка, слаба и тн, а си е хубава тлъста черта, по дебела и наситена от контролната....Аз доколкото знам пика на LH е само няколко часа, та от това ми идва и объркването... възможно ли е или просто тестовете ме лъжат?

Последна редакция: ср, 28 дек 2005, 19:58 от clara

# 1
  • Мнения: 2 381
Не вярвам да лъжат. Тестовете отчитат овулация до 36 часа предварително, а също и при ПКЯ.
Така, че не се шашкай предварително. Аз съм имала 2 подред, но това е до организъм Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 825
Тестовете отчитат овулация до 36 часа предварително
Да, знам че е така, ама моите 36 часа станаха към 70 часа  Shocked от първия положителен тест. Овулацията ми беше снощи, на 99% съм сигурна, ще видим днеска какво ще ми покаже теста Wink

# 3
  • Мнения: 7 718
Не е много добре да имаш много положителни тестове.

# 4
  • у дома
  • Мнения: 1 581
хм, ние лично решихме да не правим тестове за овулация, мерене на температури и т.н. просто започнахме да работим сериозно, т.е. моят цикъл ми беше на 28 дни, около 14-ия ден би трябвало да съм в овулация. от 10 ден започвахме да работим, всеки ден или през ден (както дойде) като важното е след половия акт, жената да е в покой за около 10 минути, с вдигнати крака! може би голямото ни желание и сигурно късмет, на втория месец успяхме  newsm44

Приказна Нова Година! късмет и здраве!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
blueeye , честита бременност и благодаря за пожеланията  Grinning !


Кларич , ето ти малко инфо - 
Цитат
....Понякога, макар и рядко е възможно да установите пик на LH с всичките 5 теста, с които сте се тествала.

Кога е възможно да има продължителен пик на LH или пик на LH в необичайни дни.
Възможни причини са:
• Прием на медикаменти за лечение на стерилитет
• Бременност
• Поликистозна болест
• Менопауза

от тук.

# 6
  • Мнения: 2 825
Моренка, мерсаж за инфото, четох го това преди да пусна темата Wink , ами нищо от изброеното нямам Confused проверено и потвърдено е  Wink затова и ми беше странно това с 3 положителни теста. Аз за първи път правя ову тестове, ще видя как ще е и другия месец и после специалистите ще имат думата Wink

blueeye, честита бременност и мерси за пожеланията, тъпкано да ти се връщат Simple Smile

# 7
  • у дома
  • Мнения: 1 581
 Morena и clara    -    newsm51

# 8
  • Мнения: 7 718
хм, ние лично решихме да не правим тестове за овулация, мерене на температури и т.н. просто започнахме да работим сериозно, т.е. моят цикъл ми беше на 28 дни, около 14-ия ден би трябвало да съм в овулация. от 10 ден започвахме да работим, всеки ден или през ден (както дойде) като важното е след половия акт, жената да е в покой за около 10 минути, с вдигнати крака! може би голямото ни желание и сигурно късмет, на втория месец успяхме  newsm44

Вlueeye, разсъждаваш изключително елементарно и глупаво.
Да не мислиш, че аз или който и да е тук сме започнали от първите месеци да правим тестове за овулация или да мерим температури.
КОГАТО НЕ СТАНЕ НЯКОЛКО МЕСЕЦА, И ТО СЛЕД СЕРИОЗЕН СЕКС, човек започва да се притеснява и да търси причината, както и начини да установи овулацията.

Аман от първосигнални изказвания!!! Twisted Evil

# 9
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Вlueeye, разсъждаваш изключително елементарно и глупаво.
Да не мислиш, че аз или който и да е тук сме започнали от първите месеци да правим тестове за овулация или да мерим температури.
КОГАТО НЕ СТАНЕ НЯКОЛКО МЕСЕЦА, И ТО СЛЕД СЕРИОЗЕН СЕКС, човек започва да се притеснява и да търси причината, както и начини да установи овулацията.

Аман от първосигнални изказвания!!! Twisted Evil
Цитат


 #Crazy съжалявям, но нито съм искала да обидя теб или който и да било, за да ме нападаш и обиждаш!!! ако не се беше получило при нас (дай боже всичко да е наред) щяхме да отидем да си направим необходимите изследвания и да търсим причината за неуспехите! и ако не си забелязала, пожелах на ВСИЧКИ ВИ Приказна Нова година! КЪСМЕТ И ЗДРАВЕ - защото това е най-важното! и бъди сигурна, че съвсем чистосърдечно стискам палци за ВАС! 

# 10
  • Мнения: 7 718
Изобщо не съм обидена.
То няма и от какво.
Просто следващият път преди да напишеш нещо, помисли добре.
Най-добре преброй до 100.

# 11
  • Мнения: 526
"Просто следващият път преди да напишеш нещо, помисли добре.
Най-добре преброй до 100."

Я по-добре ти брой първо до 1000. Момичето просто си е казало своето собствено мнение, опит и пожелания. Всеки има право на това в този сайт.

# 12
  • Мнения: 2 120
Знаеш ли и на мен ми се е случвало тестът за ову да е + повече от ден. ходих на лекар и той ми обясни, че просто по-бавно пада ЛН то и от там се удължават и дните в които мога да опитвам. Не е лошо като се замислиш.
Ето пример -- снощи в 8ч вечерта + тест, тази вечер пак в 8 вечерта
отново + тест, овуто ми е утре или в събота.
Не се шашкай.
Успех.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
"Просто следващият път преди да напишеш нещо, помисли добре.
Най-добре преброй до 100."

Я по-добре ти брой първо до 1000. Момичето просто си е казало своето собствено мнение, опит и пожелания. Всеки има право на това в този сайт.
Това ми мирише на заяждане Mr. Green Бъди сигурна, че Лали брои Flutter
Весели празници на всички.
Кларич ако можеш ходи на УЗ няколко месеца...то неагзажиращо е от меренето на БТ и тестовете..пък и най-достоверно Hug

# 14
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Изобщо не съм обидена.
То няма и от какво.
Просто следващият път преди да напишеш нещо, помисли добре.
Най-добре преброй до 100.


1..2..3..4..5..6..7..8..9..10..11..12..13..14..15..16..17..18..19..20..
21..22..23..24..25..26..27..28..29..30..31..32..33..34..35..36..37..
38..39..40..41..42..43..44..45..46..47..48..49..50..51..52..53..54..
55..56..57..58..59..60..61..62..63..64..65..66..67..68..69..70..71..
72..73..74..75..76..77..78..79..80..81..82..83..84..85..86..87..88..
89..90..91..92..93..94..95..96..97..98..99..100

така добре ли е?

просто следващия път преди да нападаш някой (а както и прочетох, не е за първи път!)
помисли добре! преброй до 100 или до колкото си искаш!


"Ако не си Шекспир, не вдигай много шум за нищо!"

Весели празници на всички! Много здраве и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт