«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

—тара «агора

ћнени€: 233
»нтересува ме цената на памперсите ѕрима, който се внас€т от “урци€. јко н€кой купува от познати или лично ходи до “урци€, мол€ да сподели за какво става дума. ћисл€ да се комбинирам с н€колко при€телки и веднъж месечно едната да ходи да пазарува до съседите за всичките деца, че чувам, че цените са доста надолу от нашите. јз лично изразходвам по 6-7 пакета месечно Very Happy Very Happy Very Happy...
а и дрешките там са по-евтини.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 964
ћиналата година по това време б€ха по 18лв джъмбо пакет +  2 пакета мокри кърпички. ќт тогава обаче не съм купувала и не знам.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 53
јз ги поръчвам от ѕловдив на 19-20 лв. за пакет. ƒоставката е с ≈конт - 4 лв. за 2 пакета. “.е. един пакет излиза 21-22 лв. крайна цена и това ме устройва напълно, за разлика от 27-28 лв. в нашите магазини. јко не ви тежи да пътувате до “урци€, сигурно там ще ги намерите още по евтини, но не в€рвам разликата в цената да е драстична.
÷итирай

ѕод гъбата

ћнени€: 764
¬ момента едровата цена по складовете на един пакет ѕрима се движи между 19 и 20 лв.  ато ц€ло има увеличение на всички марки памперси.
÷итирай

ћнени€: 8
јз купих днес на цена 19.50лв.«а ѕловдив става въпрос.ќт началото купуваме само т€х и сме доволни,но по едно време б€ха ги намалили на 18.20лв.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 158
Ѕ€хме в —виленград јвгуст месец,там по магазините ѕрима-та струваше 20лв. , а от “урци€ ми го донесаха за 16лв. Ќе знам обаче от кой точно град са го взели.  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 682
јз намерих в ѕродавалника на 18,50 ѕрима. „уд€ се обаче как да измисл€ доставката и дали с пощата н€ма да е по - евтино. ¬ ц€ло –усе намерихме на едно м€сто, а атм разлика между цената на ѕрима и на ѕамперс н€ма.
÷итирай

ѕод гъбата

ћнени€: 764
јз намерих в ѕродавалника на 18,50 ѕрима. „уд€ се обаче как да измисл€ доставката и дали с пощата н€ма да е по - евтино. ¬ ц€ло –усе намерихме на едно м€сто, а атм разлика между цената на ѕрима и на ѕамперс н€ма.
ѕредишната цена на ѕрима наистина беше 18 лв, така че не се учудвам за цената и в продавалника. ≈динственото м€сто за което мога да те насоча в –усе е склада на фирма "ѕегас", не магазините им а склада.
÷итирай

ћнени€: 682
ћоже ли да ме насочиш с адрес или нещо такова за този склад, че името нищичко не ми говори. Ѕлагодар€ много.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 6
—естра ми е на ѕамперс ѕрима.ѕрепоръча ми ги и аз ги пробвах.ќстанах изключително доволна от т€х.¬ече ц€л пакет свърши и нито един път малки€ не се е намокрил.Ќие сме на 3-ти размер(72бр.)за 19.50лв.»наче б€хме на ѕуфис-и те са добри:)
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора