Благодаря ви!

  • 732
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Бях засипана от пощенски картички! И с тази тема бих искала да ви благодаря за пожеланията и искренно се надявам да се сбъднат.

Имах картички от Teya, geminarius, Val, Шошката, специални поздрави от Монреал (че не помня кой живее там, а този някой не си е написал името), Freya, Honda, Zhana, Tornerosse, Pepeljashka, Dessita, Anna, Elf, и Фиди. Ако съм изпуснала някой, моля за извинение!

Също и бих искала да се извиня на всички вас които очаквахте картичка от мене тази Коледа... Не чакайте,  няма да дойде... не успях да пусна. Имах и все още имам две болни деца, а и бях точно първите 3 седмици от декември доста закъсала с финансите. Обещавам да се реванширам следващата Коледа.

Желая ви весела и щастлива Нова Година изпълнена с нови възможности и много любов и щастие.

Последна редакция: чт, 29 дек 2005, 17:32 от Мама от Финландия

# 1
  • Мнения: 4 212
Ей МОФ4е, за мен е важно, 4е карти4ката е стигнала и си полу4ила малко радост за деня. Незнаех, 4е децата са болни, целувай ги пове4е за да оздравяват.
Няма реванш тук, важното е да е от сърце.

# 2
  • Мнения: 3 394
не се притеснявай,че не си изпратила!
Знаем,че си самичка и геройски се справяш с всичко Peace

бързо оздравяване и Весела Коледа!!!

п.с. мъжа ми все пита дали е зверски студено при теб и току подхвърля,че му се ходи до Финландия Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 634
Арвен, в момента е -4, преди няколко дни пак удари -15...

Аз седя вътре с децата, че едното е с вирусно нещо си, а баткото е с ушна инфекция. Баш по Коледа се разхождахме по доктори, а преди 2 дни виснахме 8 часа в детската поликлиника със съмнения, че Неа може би има пневмония...
Пълен купон.
Повръщаше си храната заради кашлицата (давеше се), не искаше да яде и да пие, отслабна с килограм (стопи се пред очите ми). Аз съвсем се шашнах като след като си беше изпила изписания антибиотик за бронхит ми вдигна 40 градуса температура. Голяма Коледа беше тука. Но за щастие сега започна да отшумява и се надяваме на един прекрасен и чудесен старт на новата година.

# 4
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
МОФче, и аz въм ти каzала въобще да не се притесняваш zа катричките.

Радвам се, че лека полека се оправяте. Нея zапочна ли да хапва малко?

# 5
  • Мнения: 3 634
Роза, малко малко хапва. Не е повърщала от вчера и е весела, играе си, не реве за мене нон стоп и не ме принуждава да я държа на ръце (слава богу). Има надежда за кажи речи нормална нова година.

# 6
  • Мнения: 964
Не се извинявай,няма нищо,радвам се че си получила картичката,пожелавам ви бързо да оздравеете и весели празници.

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Дано лошото е преминало и тя сега наистина се оправя. Hug

Ти zнаеш ли колко съм zагубена??? Получавам аz едно мило смс на праzниците от Гери, Нея и Оливер и се чудя, кой ли ми е писал от Финландия и то на бълг. Защото аz поzнавам само една Финландка, но тя не zнае бълг.  newsm78  И ако искаш ми вярвай hahaha, но чак преди половин час zагрях, че това си ти Blush smile3538

# 8
  • Мнения: 11 307
МОФи, съжалявам, че сте били болни за празниците.  Hug Heart Eyes
Важното е сега да се оправите, пък другото - няма значение

# 9
  • Мнения: 3 634
Розичкеееее... заспалооо... Разсмя ме!

Звездичке, те още са болни... аман.

# 10
  • Мнения: 3 394
мОФ, как са малките, някой помогнали ти? майка ти нали около тебе живееше?
За Финчо няма да питам ooooh!

# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
дано да се оправят мъничетата бърzо, МОФ_и Praynig Praynig Praynig
и да е  весела и по добра Новата година Hug Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 7 430
.... специални поздрави от Монреал (че не помня кой живее там, а този някой не си е написал името...

Ами аз... Embarassed
Пожелавам ви весело посрещане на Новата година и дано сте здравички

Целувки

Общи условия

Активация на акаунт