d-r Dukovski

  • 852
  • 2
  •   1
Отговори
Kakvo vi e mnenieto za d-r Dukovski kato spetsialist -sektsio pri patologi4na bremenost s kisti?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. Прекрасен специалист е!
2. Пиши на кирилица!!!
3. Пусни си "Търсачка" - та и ще откриеш доста мнения за него.

# 2
  • Мнения: 56
Не скам да те плаша с това, което ще ти напиша. Аз трябваше да раждам при него, а той дори не дойде, цял ден ме държа в къщи със зверски контракции и накрая ме прати при колегата си д-р Георгиев да ме види дали имам разкритие. Добре, че не го послушах и вместо към Студентски град тръгнахме с мъжа ми директно към Майчин дом като се надявах той вече да е там ( мъжът ми му се обади докато пътувахме и му каза, че отиваме към Майчин дом), но уви Cry Като пристигнах лекарите се втрещиха като ме видяха, питаха ме що съм чакала досега, да не би да съм искала в колата да родя. Веднага ме качиха, дори клизма не ми направиха, добре, че всичко с детенце беше наред, че нещо ако се беше объркало щях да го лежа тоя гад #2gunfire  Така че нищо не искам да те съветвам, чувала съм, че като специалист бил супер, но като човек е кръгла нула. 9 месеца ходех при него на прегледи ,е ведъж не се усмихна тоя катил, бе, егати човека newsm78

Общи условия

Активация на акаунт