Пропускат ли ви памперсите нощем и какви ползвате?

  • 4 300
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте, ползвам Памперс от самото начало и съм много доволна, но сега ги направиха по-тънки и вечер ми пропускат. Дъщеря мие около 6,5 кила и ползваме тройка от 4-9. Досега нямах проблеми, но новата партида ме разби. Сега пробвам на либеро, купих днес на молфикс и лили да видя кой пасва по- добре и така да се ориентирам към друг вид. По принцип предпочитам големите опаковки и прилични цени.Либеро ползвах 5 нощи и съм доволна, сега другите пробвам. А вие какви ползвате и откъде купувате,знаете ли някакви борси за памперси?????????? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 8 505
И аз ползвах Памперс близо година.Смених ги с Либеро по същата причина-започнаха да пропускат,особено нощем.Засега нямам оплаквания от Либеро.Купувам ги от Метро.

# 2
  • Мнения: 46 508
И аз ползвах Памперс близо година.Смених ги с Либеро по същата причина-започнаха да пропускат,особено нощем.Засега нямам оплаквания от Либеро.

И аз така, само дето "Памперс" ги изтраях едва 2 месеца  Twisted Evil

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох имам същия проблем. Ползвах какви ли не памперси Памперс, Либеро, Хипп, Мамия, Хепи, и цял куп бесизвестни марки, но нищо. Всяка сутрин е мокър, пробвах да взимам по големи размери, но резултат нулев, вече незнам какво да правя, в безисходица съм.  Sad

# 4
  • Мнения: 7 186
Ползвам Либеро и Хъджис. Доволна съм. Peace

# 5
А аз изтраях Памперс само 1 месец Twisted Evil Ползвах Хъджис и бях много доволна, но сега не внасяли нашия размер (5-9 кг) Close , та минах на някакви немски. Но тази сутрин имаше "пробив" #2gunfire

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ползвам само Памперс.
Много рядко ми се случва, да е микър сина сутрин. На няколко месеца - веднъж.
И понеже пробвах почти всичко на Пазара, си оставам на Памперс, защото останалото си не струва... Confused

# 7
  • Мнения: 310
само Памперс и досега не сме имали проблеми

# 8
  • Мнения: 1 999
Памперс и при нас са пропускали, затова съм фенка на Либерото! thumbsup

# 9
  • Мнения: 2 000
Pampers ползваме и до сега не са пропускали нито денем, нито нощем.

# 10
  • Мнения: 3 537
Памперс и при нас са пропускали, затова съм фенка на Либерото! thumbsup
и при нас така....доволна съм и от молфикс Peace

# 11
  • Мнения: 6 472
От Либеро гъбясахме много гадно:( На мойто дете нещо не му понесоха. Ползвам Памперс 3-ка и тежим към 6 кг. До сега е пропускал само веднъж. Напоследък нощно време слагам Хъджис.

# 12
  • Мнения: 215
Памперс пропускаха много при нас , сега ползваме Либеро и само 1 път е станал фал засега .

# 13
  • Мнения: 160
Само на Памперс сме били, но откакто ги "подобриха" често пропускат. Не съм ги сменяла, защото малкия почна да си казва, че има пиш и сега ги ползваме повече като гащички. Говорих с един от дистрибуторите на Памперс от Кавен-Ирадис и си изказах възмущението от новата им партида. Отговора му беше - има и други марки като не ви харесват. newsm78 Което си е право - право си е!  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 410
Аз съм ползвала само Памперс, че от някакви други (не ги помня вече) в началото имахме много проблеми с кожата. Случвало се е да пропусне, но няколко пъти. Либерото мисля, че са добри също.

# 15
  • Мнения: 404
Аз ползвам Памперс и бях много доволна, само не ми харесваше миризмата им, явно слагат някакъв химикал вътре.  Полвахме Huggies и почти всеки път когато ги слагах пропускаха.

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
На Памперс сме-малко са пропускали отстрани,на 3 размер сме,малко са ни големки още,може би затова.Либеро също съм ползвала,но много са дебели.Хъджис не ми харесват.

# 17
  • София
  • Мнения: 607
С ПАМПЕРС бяхме само първите два месеца. След това пробвах ЛИБЕРО и вече година и половина сме само с тях. Пробвала съм и ХЕПИ, но стават на бучки от многото ходене Sad
Пропускат само ако Боби има разтройство или памперса му е достатъчно подгизнал Rolling Eyes

Да ти кажа, гледай да му е точно за кг, защото иначе тече през крачетата.

# 18
  • Мнения: 498
pampers- ne propuskat, a po-skoro prelivat kato se prepulnjat....

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Памперс и при нас са пропускали, затова съм фенка на Либерото! thumbsup



и при нас стана така

# 20
  • Мнения: 5 299
Памперс до сега не ми е проспускал(изключвам пакета на Хепи, който бях купила) Бях на Либеро, от няколко дена се върнах на Памперс Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Като се роди бях взела Памперс,но след няколко нощи опикаване до мишниците,минах на Либеро и не съм имала проблеми,и до сега сме с тях Peace

# 22
  • Мнения: 1 259
Ползвам Либеро и Хъджис. Доволна съм. Peace
И аз така,особено Хъджис много ми харесват,досега не е пропускал.

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Отказах се от Памперс заради миризмата.
Ползвахме Хепи, но не мога да ги намеря в последно време. Сега сме с новите Либеро и съм много доволна от тях, по-тънки са от останалите памперси и попиват по-добре.

# 24
  • Мнения: 218
Ох имам същия проблем. Ползвах какви ли не памперси Памперс, Либеро, Хипп, Мамия, Хепи, и цял куп бесизвестни марки, но нищо. Всяка сутрин е мокър, пробвах да взимам по големи размери, но резултат нулев, вече незнам какво да правя, в безисходица съм.  Sad
и аз така-минах през всички марки, но резултат никакъв-сутрин пак сме мокри

# 25
  • Мнения: 1 022
А аз изтраях Памперс само 1 месец Twisted Evil Ползвах Хъджис и бях много доволна, но сега не внасяли нашия размер (5-9 кг) Close , та минах на някакви немски. Но тази сутрин имаше "пробив" #2gunfire

Внасят го този размер, само че вече не правят фриидом, а софт драй, иначе и аз него ползвам, но ми е доста скъп и вчера купих молфикс, та през миналат нощ беше сух, сега ще видя утре пак как е положението , та ако ме устрои молфикс, май ще минем на него, иначе хъджис (5-9)кг/50 броя купувах за 19.90 от едно складче на едро и дребно, а молфикс купих от рамстор за 25 лева 80 бройки но 7-18кг

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 914
Може би трябва да ги смениш с 4-ка. Ради е 11 кг. и четворката на Памперс вечер пропуска и понеже имам един започнат пакет - го слагам само през деня, а вечер сме с Либеро - при тях до сега съм нямала фал.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 311
Здравейте, ползвам Памперс от самото начало и съм много доволна, но сега ги направиха по-тънки и вечер ми пропускат. Дъщеря мие около 6,5 кила и ползваме тройка от 4-9. Досега нямах проблеми, но новата партида ме разби. Сега пробвам на либеро, купих днес на молфикс и лили да видя кой пасва по- добре и така да се ориентирам към друг вид. По принцип предпочитам големите опаковки и прилични цени.Либеро ползвах 5 нощи и съм доволна, сега другите пробвам. А вие какви ползвате и откъде купувате,знаете ли някакви борси за памперси?????????? Rolling Eyes


мисля , че е време да минете на следващия размер Peace

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
засега сме само на Памперс почнаха по едно време да пропускат много акото но сменихме с по-големия размер №3 от 4до 9 кг проблеми за сега нямаме

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 765
От самото начало -на Pampers  .Е понякога се е случвало да протече...Пробвах и други марки , но или бяха по-дебели или дребното се изриваше от тях .
   Това за по-голям размер е добра идея .Винаги преминавам по-рано на по-голям размер , защото почват да и стягат на крачетата .

# 30
  • Мнения: 5 577
МАМИЯ!  Peace

Но ги няма вече навсякъде.

# 31
  • Мнения: 515
ползваме марката памперс, а когато се зачерви дупето първия път пробвах и нанис , обаче така и не можах да свикна с шумоленето (струваше ми се че се буди от това) и освен това не бяха толкова пресовани колкото са на памперс.

случвало  се е да изпускат (май си зависи от партидата), но не толкова често, дори не си струва да го споменавам. когато йоки беше на около годинка тогава се случваше да изпускат през нощта, но тогава я хранех с адапте и през нощта, така че имам обяснение защо не й е стигал един памперс за през нощта.

# 32
  • Мнения: 8 769
Ползвам памперс. При дъщеря ми не е имало никакъв пропуск. На сина ми пропускаха, докато не сложих по-голям размер.

# 33
  • Мнения: 2 910
Досега не ми се е случвало памперс да ми пропусне,а от бебе сме си на "Памперс".

# 34
  • Мнения: 7 640
мисля, че по-скоро зависе как слагаме памперса, а не коя марка е.

# 35
  • Мнения: 2 609
Мамия,за през ноща ползвам по-големия размер,защото малката пие много вода Party

# 36
  • Мнения: 2 672
нощем никога не са ми пропускали , само през деня като забравя да го сменя дълго време и отстрани се мокри , от ластиците.
Почти всички съм ползвала

# 37
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Месец и половина бяхме на Хъджис,но вече сме на Либеро миди-много съм доволна .От Метро-29 лева,мисля че 84 броя.По-изгодно,отколкото на други магазини. Peace

# 38
  • Мнения: 415
Само с Памперс сме. Всичко беше наред, докато не започна да спи само по корем! И сега към 5-6ч. сутринта е подгизнал до подмишниците  ooooh! , а памперса отдолу и отзад е сух  #Crazy
Пробвах да му слагам пишока надолу и сякаш има резултат, ама знам ли дали е заради това или е случайно?

# 39
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не. Никога не са пропускали. Ползваме само "Памперс".

# 40
  • София
  • Мнения: 44 085
мисля, че по-скоро зависе как слагаме памперса, а не коя марка е. Peace


 така си е мен памперс са пропускали когато не ги сложа като хората обикновенно нощем защото мнвого ми се спи и малко кьопава съм тогава Blush

Пробвах да му слагам пишока надолу и сякаш има резултат, ама знам ли дали е заради това или е случайно?


не е случайно - даже по разни книги съм чела че така трябва... ама аз не го правя - де да знам мъжете все нагоре си я слагат защо на бебо да му я кривя наопаки според мен няма да му е приятно така newsm78

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
В момента ползвам Либеро и има по- малко произшествия. По принцип вече се научих и взимам по- големия размер и  съм забелязала, че и това върши работа...

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
От вчера взех Либеро. До преди това Памперс. Доволна съм и от двете марки-рядко има пропуски и зависи от партидата. Само веднъж Алекс се обрина от ластика на Либерото,от тогава не бях вземала. Сега обаче няма проблем.

# 43
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ползвам Молфикс и съм доволна.По едно време пробвах Памперс и ми пропускаха...та си се върнах на Молфикс.

# 44
  • Мнения: 1 873
Отначалото сме с Памперс и няма грешка.2 пъти ми е пропускал при преминаване към по - голям номер.Сменям в 24:00 часа до сутринта към 8.Няма пропуск!

# 45
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз купувам по-голям номер, като започне да пропуска.

Общи условия

Активация на акаунт