Как тренирах - 16

  • 41 833
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 163
ТДИ, кажи после дали си забелязала промяна.

Аз обожавам смутита. Мога това да закусвам, обядвам и вечерям.

# 736
  • Мнения: 628
Аз бях на спининг вчера. Беше ми за сефте, но много ми хареса!

# 737
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Феичка, определено има промяна когато протеина е със смути. Като цяло смутито е много хубаво нещо и бих си го приготвяла ежедневно, единствено ме притеснява фактът, че вече повечето зеленчуци, които аз ползвам като маруля и спанак, не са сезонни. Ти имаш ли такива притеснения? Изобщо знам, че при вас има голямо разнообразие от плодове и зеленчуци, имаш ли такива притеснения като моите?

И не знам какво стана, обаче тая тема много замря  Crossing Arms  Laughing  Разбирам, че повечето се пренесаха в домашните, никой ли не остана да ходи на зала? Аз си чакам програмата за зала от Юли и се мятам  Mr. Green  До сега тренирах по програма за навън, доволна съм, но вече става студено и дъждовно и се връщам в залата  Peace

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
То май е време за нова тема, но ако няма кой да пише  Blush Аз няма ново за споделяне - тренирам си всеки ден, доволна съм от резултатите Simple Smile

За смутитата ми е интересно да узная повече  Peace

# 739
  • Мнения: 8 163
ТДИ, радвам се, че усещаш промяна  Hug

Аз ползвам най-различни зелении: спанак, кейл, манголд, магданоз, листата на морков, стръкове целина... Купувам всичко прясно, без оглед на сезон.

Препоръчвам ти също да разнообразяваш източника на белтъчини в смутито. Не се ограничавай само със суроватъчен протеин.

***

Ходя редовно в клуба. Класовете там са ми интересни и разнообразни. Елиминира се необходимостта да планирам коя тренировка да правя. Инструкторът понякога показва нови за мен движения. Освен това в група човек се старае повече, съзнателно или не.

# 740
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Фея Кръстница, в блендер разбиваш протеин, вода и сурови зеленчуци ли?

# 741
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Алена, в смутито си слагаш плодове и зеленчуци, може и ядки, за основа може да ползваш вода или мляко. Аз лично предпочитам вода. Ядки съм слагала, но не ми е приятно като го пия после, самата консистенция ме дразни малко. Ето тук има инфо: http://www.yulisgym.com/kakvo-e-smuti/
Аз си правих това: http://www.yulisgym.com/sas-smuti-dzhi-uay-dzhi-slaninite-stopi/ И може и съвпадение да е, но в седмицата, в която го пих на 3 пъти свалих 500гр, които не са се върнали, но аз като цяло спазвам режим от Юли. Свърши ми марулята и познайте - никъде в нашия квартал няма и ме гледат като не знам какво като питам за маруля... Фея, в това отношение там сте благсловени - от пиле мляко си имате Simple Smile

Днес отчитам монотонно кардио на степера с 1.5кг. в ръцете, или т.нар. "Джо Дилън" Simple Smile)) 20 мин. сутринта и 40 преди малко, не съм ги разделяла нарочно, съобразявам се с малката, която сутринта реши, че няма да спи повече...

# 742
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
TDI  Hug благодаря  Heart Eyes Ще коментирам в новата тема  Heart Eyes

Заповядайте в новата тема  Blush  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт