Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София / Пловдив

Някоя от вас ползвала ли е Мерц специални дражета /първите резултати след три седмици/? Според рекламата правят кожата свежа, косата по - силна, а ноктите здрави... нещо в този дух беше. Ама аз много на рекламите не вярвам, та реших да питам вас  Smile Има ли наистина ефкт и след колко време?
Цитирай

Виж в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6672.0
Цитирай

Варна

Да при мен найстина действат и съм много доволна Peace
Цитирай

София

Пила съм ги и не съм доволна.. ама хич. Горещо ти препоръчвам таблетките на Phyto , след обезцветяване от некадърен фризьор и умряла коса само те ми помогнаха и се водят за коса и нокти. Стигат за 2 месеца.
Phyto
Цитирай

Има много детски смях.

И аз никак не съм доволна от тях! Naughty Да не говорим, че от тях напълнях.  newsm45 Боклук абсолютен!
Цитирай

Пия ги при смяна на сезоните и при мен има страхотен ефект в/у ноктите и косата.Няколко приятелки които ги почнаха също са доволни.
Цитирай

София

Сестра ми ги пи заради ноктите и беше доволна, не е напълнявала.
Цитирай

София

Да и аз съм доволна от Мерц, редовно ги пия, даже тия дни свършвам шишенцето, не съм напълнявала. Има ефект, но трябва да се направят няколко курса. От един път едва ли ще има по-дълготраен ефект... Laughing
Цитирай

не съм напълнявала и са ми свеждали и зверски косопад до поносимо ниво
Цитирай

София

оф и аз не съм доволна
Цитирай

Варна

възстановяват косата и ноктите! много съм доволна!
Цитирай

При мен нямаше никакъв ефект от тях, предпочитам Ревалид.
Цитирай

Бургас

Майка ми има голям проблем с косопада и беше много доволна от тях. Но трябва да се вземат по-дълго време за да има видим и дълготраен ефект. Не се отразихаа килограмите й.
Цитирай

Все на втория етаж

Тамън и аз мислех да пускам такава тема. Мисля да ги пробвам все пак,защото е много индивидуално.
Цитирай

София

И аз нищо не усетих от Мерц, две опаковки опуках, само бюста ми леко се наду докато ги пих.  Mr. Green

Предполагам че това с ноктите и косата понякога зависи и от други фактори и не стават чак такива чудеса.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора