Кога се забременява

  • 23 778
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Mamma
И аз забременях с второто си хлапе в последния ден на цикъла.
Обяснението на моята лекарка - комбинация от дълъг цикъл + ранна овулация.
А и най-вероятно самото оплождане е станало 1-2 дни по-късно.
През цялата бременност, бебето беше с 2 седмици по-голямо от срока на бременността, изчислен според акушерския календар (според първия ден на последната менструация).
Бяха ми назначили дата за планово секцио 14 дни преди термина, но бебо избърза и се роди съвсем доносен още преди това, което за пореден път доказа, че съм си забременяла точно по време на цикъла.


ами все едно аз сьм го писала.

моят слу4ай е абсолютно сьщият Grinning

не мьрзелувайте Embarassed моми4ета,действайте по вьпроса по¬4ести4ко Wink

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Цитат на: Teya
...............не мьрзелувайте Embarassed моми4ета,действайте по вьпроса по¬4ести4ко Wink

  202uu
Там е работата  Grinning  Sunglasses !

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Сестра ми забременя два дни след М.При мен беше като и при Мамма,с две седмици.Така че когато е писано,само не унивайте!Желая УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ на всички в този форум. Laughing  Laughing  Wink

# 18
  • Мнения: 539
Не е задължително овулацията да настъпва в средата на цикъла!!! От доктор съм чувала че може да се забременее по време на М тъй като тялото изхвърля яйцеклетка, която не е оплодена но от другия яйчник може да има нова узряла, готова за оплождане. В този свят всичко е възможно!

# 19
Теориите много плашат според мен. Като се зачете човек в тези факти и му настръхват косите.   :nervous:  Rolling Eyes   Sob

А опровержения от природата - колкото щеш. Затова - избийте ги теориите от главите, гледайте позитивно, наслаждавайте се на близостта с любимия човек...   :love038:

Общи условия

Активация на акаунт