Набор 93-и вече изкласи- 2

  • 51 564
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 409
Иван Вазов - "Под игото" в 41 въпрос!
 Flowers Four Leaf Clover

# 661
  • Мнения: 633
сигурна ли си? откъде излезе?

# 662
  • София
  • Мнения: 409
съобщиха официално от ефира на ТВ7, точната формулировка на въпроса обаче - след 12

# 663
  • Мнения: 37
Ужас! Децата въобще не харесват Иван Вазов особено "Под Игото". Много късмет им желая, темата е трудна и обемна.

# 664
  • Мнения: 633
Видях и аз, след като написах поста. По агенциите са го изкарали, обявили са официално от МОМН.
За нас май е добър вариант, но много зависи от формулировката.

# 665
  • Мнения: 8 787
Под игото"! ShockedМайкоо, ужас, издънка ще е, охххх, не го искаха Confused Close

# 666
  • Мнения: 37
Снощи говорих с мои ученици, всички се молиха само да не е Вазов, но дано не справят. Пожелавам им много късмет.

# 667
# 668
  • Мнения: 2 819
Успех и късмет и от мен на всички зрелостници!

http://dnes.dir.bg/news/izpit-maturi-11189752?nt=10

# 669
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Мили майчета, пожелавам много успех на децата ви! Положените усилия винаги се възнаграждават!
На този хубав християнски празник нека Св. св. Константин и Елена помагат и дадат просветление и спокойствие на всички зрелостници и седмокласници!

Моето майчино сърце също е тревожно, момчето ми е седмокласник и се моля и малките да успеят!

# 670
  • Мнения: 2 022
Успех на всички! Дано се справят добре децата. Моят син се молеше само да не е Яворов (който на мен пък ми е любим  Grinning ). Е, не е Яворов, да видим дядо Вазов как ще го преборим.  Praynig

# 671
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Успех на децата  fingerscrossed
На мен Вазов ми беше най-лесен, както и Яворов и Вапцаров. ма сега кви неща учат  ooooh!
Но пък моя син хич го няма по есетата и преразказите  Praynig

# 672
  • Мнения: 2 819
Резултатите после в училищата ли ще се изнасят или в сайта на МОН?

# 673
  • Мнения: 8 787
В сайта на МОМН

# 674
  • София
  • Мнения: 344
За сега моите молби са да има свестни квестори и да видят, че моят заспал зрелостник е със син химикал!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт